Jump to content
papaAmy

[ps2] Pro Evolution Soccer 5 Wemerica V3

Recommended Posts

best ke pes5 nih..

sori arr takde ps2..

maklumler......

pape pun..tengkiuler sebab sudi memberi saya peluang berucap

di majlis keramaian awak...

huhuhuhu...

akhir kate dari saya..hayatiler pantun saya yang bertajuk..

"duitku di dalam poketmu "

sorong papan tarik papan,

buah geduak disangka ciku,

ingatkan pompuan rupanya cipan,

tak sangka dah kene tipu.

huhuhuhuhu :P:lol:

Tau Tak Pe Muahahahhahahahah :lol:

best ke pes5 nih..

sori arr takde ps2..

maklumler......

pape pun..tengkiuler sebab sudi memberi saya peluang berucap

di majlis keramaian awak...

huhuhuhu...

akhir kate dari saya..hayatiler pantun saya yang bertajuk..

"duitku di dalam poketmu "

sorong papan tarik papan,

buah geduak disangka ciku,

ingatkan pompuan rupanya cipan,

tak sangka dah kene tipu.

huhuhuhuhu :P:lol:

<_<<_<

amysuraya.,..gamne ni ko edit sendiri ker ko dapat daripada orang lain.....aku nak tau jer pasal aku round singapore aku ader nampak wemerica la....game bola yang cam ko punya..tapi cover jer lain

amysuraya.,..gamne ni ko edit sendiri ker ko dapat daripada orang lain.....aku nak tau jer pasal aku round singapore aku ader nampak wemerica la....game bola yang cam ko punya..tapi cover jer lain

Source file aku dpt dr kwn aku kat obersea...dia download dr sana coz sana speed laju. pastu dia kasi kat aku, then aku patchkan, compile, bako DVD, jual...akhinya sampai le kat Pekan Nanas sekeping. Mungkin diorg kat singapore pun wat mcm aku gak kot. Kalo aku jual kat kepala lanun, mmg kaya aku tapi maleh le aku nak jual kat geng mata sepet ni. aku jual kat kita² jer. kelmarin ada sorang polis pulapol tu amik 3pcs dari aku...anto kampung dia 2pcs.

Stok 1st ngan 2nd batch dah abis aku jual dah...kalo sapa² nak, then baru aku bako lagik...on demand. Carik makan skit² jer...

wey amy...ko xtry patch dekat winning eleven 9 international kaa?kalau ko bole bt baru aku beli..bukan apa...we9 int dlm english n aku nk main go nippon challenge baru phm n sume club dah edit...bole kaa?sori bebe kalau silap

Tima kasey Yob NAGARAPUTRA kerana menjadi pembeli ke 1,000 edisi Wemerica yang teman patchkan ni. Yob balik kampung g le kabor kat sumer orang Ipoh sana nun kata teman juey game ni...bukan ape yob, carik makan skit² jer...

Edited by amysuraya

Tima kasey Yob NAGARAPUTRA kerana menjadi pembeli ke 1,000 edisi Wemerica yang teman patchkan ni. Yob balik kampung g le kabor kat sumer orang Ipoh sana nun kata teman juey game ni...bukan ape yob, carik makan skit² jer...

sori la aritu aku ada lewat sket...

aku jarang ke kl sebebnornya...

ye la tu....

bebudak baya2 mcm aku yang lewat 20an skang nih mana nak ada main PS2 dah...

deme skang main2 dgn anak2 deme...takpun dgn mak anak2 deme....muahahahhahaha

game tu mmg best...aku try main dgn adik aku pun dia kata okeh....

cuma aku kurang pasti la...tak tau la plak...kan...

game yg aku beli dgn kau ni mudah benor nak golnye....

kira gameplay dia senang sket kalau nak compare dgn WE9 yg latest dgn PES5...

ntah la..aku pun kekadang jek main game2 nih...

sbb kalau kat umah...bini aku tak layan game2 nih...kalau main pun game bebudak kecik jek main....

terpaksa le aku main sesorang....

tp kira okeh la game ni...best gak la layan...lbey2 lagi masa meraikan gol...mg sama beb....

kpd yg lelain...dptkan segera game nih.....

patut la ader kat spore amysuraya....aku ingat ko wat seniri patch ..pon baik nyer...kalo ko tau wat senirik aku nak jer cari sponsor untuk wat game bola MALAYSIA liga..cam PES WE9...KAN KER BEST ..PASAI aku ni memand proud kat liga malaysia gak walopon LIGA MAT SALEH LAGI GEMPAK

patut la ader kat spore amysuraya....aku ingat ko wat seniri patch ..pon baik nyer...kalo ko tau wat senirik aku nak jer cari sponsor untuk wat game bola MALAYSIA liga..cam PES WE9...KAN KER BEST ..PASAI aku ni memand proud kat liga malaysia gak walopon LIGA MAT SALEH LAGI GEMPAK

Aku pun proud gak kat Liga M ni...aku fan Kejor Yop Kejor...maghah kang org Pahang dengo. Ada gok org suh aku wat Liga M punye team, pastu edit stadium, jersi mcm Liga M...guna suara Hasbullah Awang utk commentator...musti gempak tu kan.

Tapi team Selangor kita wat rating yang paling lowest je ok le kan...mcm level Sunderland je dah le. Kalo aku dpt wat option file tu, nanti aku upload je la... :P

aku setuju kalo ko nak buat...pastu ko jual la kat aku....kan leh wat duit ko bukan ciplak tapi ko cita baru....kalo kat LIGA M ni ko wat team PERAK pakai level TEAM brazil..hehehehe pasai aku proud kat team perak ni...leh katakan team elit kat msia ni....kalo selangor tu apa aku nak kate ehhh...HAPRAK kot..so team selangor ko edit ikut kekUatan team WALES..PASAL KAO TAKDER PEMAIN IMPORT MESTI TAK KUAT PUNYA LAH..

p/s HEHEHEHE orang selangor jangan marah k..

ceh hampeh..heheh :D

amy...

kalau kau jd le buat game liga malaysia...

aku nak jd org pertama yg nak beli game tu...

sbb teman peminat setia team perak....

jgn marah aa....

perak bakal menjadi juara liga tahun nih....

game yg paling aku tak dpt lupakan ialah masa perlawanan pertama perak menentang selangor di st bkt jalil...perak menang 4 berbalas 1...

yg paling tak tahan....keeper selangor baru masuk tak sampai 2 minit dah kene ayam....

jgn marah yek seangor fan....

gitu le roda kehidupan....

koi skrg ni memang dok ngadap game ni aje.

maklumlah,skrg time demam bole.tu yg kemaruk

sangat.tp kan koi ada 1 kemusykilan.kekadang

bile time main,tetibe game tu hang.skrin jadi blank.

tp suare ade.slalu terjadi bile team lawan buat

prtukaran pemain.xlah selalu.tp sangat2 frust bile

dah main jauh pas 2 jadi cam 2,xleh nak save.

rugiler mase n tenage.ada cadangan ape2???

koi skrg ni memang dok ngadap game ni aje.

maklumlah,skrg time demam bole.tu yg kemaruk

sangat.tp kan koi ada 1 kemusykilan.kekadang

bile time main,tetibe game tu hang.skrin jadi blank.

tp suare ade.slalu terjadi bile team lawan buat

prtukaran pemain.xlah selalu.tp sangat2 frust bile

dah main jauh pas 2 jadi cam 2,xleh nak save.

rugiler mase n tenage.ada cadangan ape2???

Koi...aku pun ada problem mcm tu gak tiap kali Portsmouth main. Apa yg aku wat, aku turunkan commentary frequency dari 3 star kepada 1 star je..skang dah ok dah. Team lain tak pasti lak pasal aku main EPL je. Try le...

aku punya takder pon problem cam korang....kan amy buat same jer setiap orang...aku rase console la problem ngan dvd r- ...aku cakap pasal game tu memang ok ...

aku punya takder pon problem cam korang....kan amy buat same jer setiap orang...aku rase console la problem ngan dvd r- ...aku cakap pasal game tu memang ok ...

Ha'ah...tul tu.

Lagik....sapa mau order lagik. Tinggal 3-4 pcs je lagik. Sementara stok masih ada....

Amysuraya

Ada tak version yg ni

IPB Image

Yang Winning Eleven 9 Wemerica v6 (kalo tengok pada cover game ni le) last year lagik dah ada dah. Dulu aku ada gak source file game nih...tapi skang aku dah tak simpan lagik kot rasanya pasal player name, formation, line up tak update. Since Dec '05 aku dah ada dah yang ni.

Orait geng...

Aku pun ada jual Winning Eleven 9 Wemerica v6 (yang mcm dlm gambar kat post atas tu). Kalau sapa² yang nak, kasitau aku samada PM @ SMS aku, then baru aku bako utk korang.

Patch yang v6 ni dah kuor since November@December last year lagik. Jersi sumer team ada design, logo, sponsor, boot, chants etc. Commentator in Nippon tapi text sumer dalam English.

TETAPI...

Line up, formation, player adalah sehingga November 2005 je...so kalau nak update player, kena wat transfer sendiri le atau create new player.

WE9 Wemerica v6 ni patch yang terakhir OleTeam & Wemerica wat utk versi WE9. Pastuh bulan Feb 2006 diorg kuarkan versi PES5 Wemerice v3 Final yang mcm aku jual sebelum ni. Tu je yang latest. Harap maklum.

Pada sape² yang nak WE9 Wemerica v6 ni, PM aku atau SMS 012-3555 974 (Shaiful). Pastu bank in $13 (utk yang nak pos) atau set appointment kat mana² LRT selepas kul 8.00pm utk COD $10 je. Carik makan skit² jer...

Edited by amysuraya

xngam ngan konsol?.modechip infinity.ori lak 2.

ver terkini lg.tp,mungkin jg gamaknye.tp koi dah

jmpe jln penyelesaiannye.lepas main 2-3 game,

pas 2 save.agak leceh jg tp slamatttt...

ko main master league.best sket.ramai star trek blh lawan.

cam patch tu selain kat tenet leh tak kite edit senirik team yang kita nak pastu save kat memorycard pastu transfer kat pendrive usb pastu peste kat pc edit..burn dvd semula..