Jump to content
papaAmy

[ps2] Pro Evolution Soccer 5 Wemerica V3

Recommended Posts

salam petang semua, buat sedare shaiful, aku dah test untuk kali ke 3... corak permainan agak bagus.. great!! cuma, aku tak pueh hati dengan international jersy laa.. aku bagi 1 contoh erk.. kalu di peratikan bebtul jersy brazil.. setiap player termasuk goal keeper, jersy nya duplicate dengan jersy lama... kira logo brasil ade.. logo negara pon adee... tue tak termasuk dengan negara2 yang lain lagik... ble ko ubahkan tue?

ermp, pasal jersy refree.. okee.. mmg ade jersy ref italy dengan kaler oren tuee.... biggrin.gif.. tapi kadang2 jee dapat... btw nice game

Tima kasey encik nagakeciks kerana sudi menjadi saksi utama dalam kes ni...

koi jadi saksi kedua.memang power game ni.grafik cun.

lima negeri tinggalkan fifao6.muke player sebijik btul.

saling xtumpah(kalau tumpah...abeslahhh).kepada

peminat game bola,anda harus memilikinye.xmain pun

xpe,simpan kasi generasi akan datang.korang belum tgk

cover lagi.lagi cun wooo.xcaye,angkat 1 dulu.try temgok.

gameplay ok.kekadang menang tipis...selalu kalah beso.

(bengang betul realmadrid kalah.sbgai balsan,koi blasah

arsenal kat ps2...hu,hu,hu...)

p/s:penat promosi.xkan xda ape2.cari mkn sket2. :D

Tgk korang nya review meleleh gak aku nak beli tapi boleh ker main guna HD Loader? :huh: Ingat nak copy game tu ke hard disk.

koi xpastiblh main @ x.tp game ni memang masyukkk.

try tanye amysuraya.kalau dia granted,buy one.

kalau xleh main,return smuler."yg penting...kite enjoy".

koi xpastiblh main @ x.tp game ni memang masyukkk.

try tanye amysuraya.kalau dia granted,buy one.

kalau xleh main,return smuler."yg penting...kite enjoy".

Lama dah tak layan games bola ni tapi semestinya Winning Eleven atau PES. :lol:

p/s:Teringat masa main beramai sampai menjerit gol kul 3 pagi...

errr..menarik gak tuh,..tapi aku rasa kat pesfan.com ngan pesinsight.com pon ader patch ni..cuma nak " patch" kan ke dvd tuh jer yg rumit skeet..

aku cuma donlod "option" file ( .cue & .bin ) pastu copy dlm memory card aku..jersi, nama player, nama club..skills, dan lain2 yg berkenaan yg latest gak..

aku dah donloh yg weemerica patch ni pastu "patch" ke dvd..tak jd plak...ishhhhhh..

errr..menarik gak tuh,..tapi aku rasa kat pesfan.com ngan pesinsight.com pon ader patch ni..cuma nak " patch" kan ke dvd tuh jer yg rumit skeet..

aku cuma donlod "option" file ( .cue & .bin ) pastu copy dlm memory card aku..jersi, nama player, nama club..skills, dan lain2 yg berkenaan yg latest gak..

aku dah donloh yg weemerica patch ni pastu "patch" ke dvd..tak jd plak...ishhhhhh..

koi dlm bab2 mengepatch ni memang angkat tangan awal2.

memang xmasuk langsung.dah try blajo,terus menerus kantoi.

at last,beli aje.malas nak pikir2.kena jadi tahap dewa baru

boleh paham.

p/s:chow cin cau dulu.lebih 3jam melepak cc.

kang kantoi dengan big bos plak.kang ari2 main ps2.

(kena back fired).

p/s:semilang...kasi angkatlah 1.

p/s:amysuraya...ada game best,info.600juta hinggit pun beli.

Alop gang² putera...maap lambat reply coz kat opis tak dapat online semalam ngan kelmarin...ok ni aku jawab segala pesoalan yang bermain di minda anda...

salam petang semua, buat sedare shaiful, aku dah test untuk kali ke 3... corak permainan agak bagus.. great!! cuma, aku tak pueh hati dengan international jersy laa.. aku bagi 1 contoh erk.. kalu di peratikan bebtul jersy brazil.. setiap player termasuk goal keeper, jersy nya duplicate dengan jersy lama... kira logo brasil ade.. logo negara pon adee... tue tak termasuk dengan negara2 yang lain lagik... ble ko ubahkan tue?

ermp, pasal jersy refree.. okee.. mmg ade jersy ref italy dengan kaler oren tuee.... :D.. tapi kadang2 jee dapat... btw nice game

Gini Wufi...file ni aku dpt dr kawan aku kat oversea, tp bukan dia yang buat pun patch ni...si wemerica tu yang buat...so kalau yang mcm kau nak tu, tak dapat le aku tunaikan coz aku patchkan file tu guna patching tools pastu compile then burn ke DVDR jer...mmg aku tau pun yang pasal black title bar kat nama tu...tp apakan daya...bukan aku yang design...si wemerica and the gang yang design patch ni...aku ceduk aje...harap maklum...jangan marah ek...carik makan skit² jer.

koi jadi saksi kedua.memang power game ni.grafik cun. lima negeri tinggalkan fifao6.muke player sebijik btul. saling xtumpah(kalau tumpah...abeslahhh). kepada peminat game bola,anda harus memilikinye.xmain pun xpe,simpan kasi generasi akan datang.korang belum tgk cover lagi.lagi cun wooo.xcaye,angkat 1 dulu. try temgok. gameplay ok.kekadang menang tipis...selalu kalah beso. (bengang betul realmadrid kalah.sbgai balsan,koi blasah arsenal kat ps2...hu,hu,hu...)

p/s:penat promosi.xkan xda ape2.cari mkn sket2. :D

Koi ayat power tul ler...hehe. Koi jadik le agent aku kat jajahan tokgajah.com sana tu le...bab share tu nanti kita blakang cite le...carik makan skit² jer.

p/s : Koi g le tanya indra putra tu...dia tu pun kaki PS2 gak.

Tgk korang nya review meleleh gak aku nak beli tapi boleh ker main guna HD Loader? :huh: Ingat nak copy game tu ke hard disk.

Bole...aku pun main guna hdloader gak...size 2.3gig, mode 3. Carik makan skit² jer.

Aku dah banyak dah patch wemerica punyer versi ni...mula² try tak jadik gak...last² jadik...pastu pinjam burner kawan aku (aku lum pulangkan lagik..hehe), burn then wat le duit skit²...carik makan skit² jer. :P

koi dlm bab2 mengepatch ni memang angkat tangan awal2.

memang xmasuk langsung.dah try blajo,terus menerus kantoi.

at last,beli aje.malas nak pikir2.kena jadi tahap dewa baru

boleh paham.

p/s:chow cin cau dulu.lebih 3jam melepak cc.

kang kantoi dengan big bos plak.kang ari2 main ps2.

(kena back fired).

p/s:semilang...kasi angkatlah 1.

p/s:amysuraya...ada game best,info.600juta hinggit pun beli.

koi...ko ni ganas le koi...game ni je yang aku patchkan...game lain lum try lagik patch. giler la ko koi...600 juta hinggit tu...

Dapat gak game ni dari amysuraya. Ingatkan pompuan, rupanya lelaki. Sowie pasal lambat dtg sebab tertidur lak.Hmm...review tentang games ni tak dpt di ceritakan pasal aku baru main. First games main pasukan Barcelona vs Chelsea. Aku kene titik first half 2-0. Susah gak game ni mungkin baru lagi kot.Tapi grafik pun cun <--- rekomen. :lol:

amysuraya ..dvd tuh nko guna yg dvd - atau dvd +

aku cuba patch tak bole la..guna immation dvd burner..

Aku guna DVDR+...burn speed 8x. Try le dulu...kalau tak bole gak, beli je dari aku...hehe.

Carik makan skit² jer...

aMYSURAYA..dah boleh dah aku burn ke dvd ( donlod dr. torrent..) + option file..errr.. masyukkk jugak yer nko..hehehe..

mari2.. aku jual RM 6 jer..(..siap ada option file tuh..heheheh..)

tak der la..GURAU jer..hehehe jgn marah aaaaaa AMYsuraya..err suraya tuh awek nko ker..?..heheh

Edited by kay

Hahhahahahha.....poyo lah ko ikan sebab ingatkan si amy tu pompuan. Bagi aku semua gamers yg lepak kat sini semua balak2 tak ada cipan pun....huhuhuhuhuhuhuhuhu.... biarpun pakai nick pompuan.....

Hahhahahahha.....poyo lah ko ikan sebab ingatkan si amy tu pompuan. Bagi aku semua gamers yg lepak kat sini semua balak2 tak ada cipan pun....huhuhuhuhuhuhuhuhu.... biarpun pakai nick pompuan.....

Ye aku poyo... -_-

aMYSURAYA..dah boleh dah aku burn ke dvd ( donlod dr. torrent..) + option file..errr.. masyukkk jugak yer nko..hehehe..

mari2.. aku jual RM 6 jer..(..siap ada option file tuh..heheheh..)

tak der la..GURAU jer..hehehe jgn marah aaaaaa AMYsuraya..err suraya tuh awek nko ker..?..heheh

bini dia la

Mana ada masyukkk sangat...carik makan skit² jer...wat duit beli pampers anak le katakan. Option file tu pun aku ada gak...mcm² option file aku ada...yang option file utk coca cola cup championship (1st division) pun aku ada gak...ada 24 team replace Orange Ligue + replace 4 team bundesliga. Sapa nak, PM aku...tapi aku kasi yang dlm format .max punyer...copy ke pendrive, uncrush je...senang je tu tp guna ARMax ler. Kalo sape² nak mana² option file ni, PM le aku...bukan COD tapi FOC...ambik je le.

..err suraya tuh awek nko ker..?..heheh

Dulu awek aku ler...tapi skang jadik binik aku yang pertama...dah jadik mama dah pun.