Jump to content
memito

Tips Utk Menghilangkan Boring

Recommended Posts

nak hilang boring kita boleh la spamming contoh cam keadaan disini....gurau..

aku time holiday biasanya aku lepak kat Sg.Wang Plaza....tengok orang ramai sambil menambahkan fikiran...hahah..camner tu ek....pendek kata,jalan-jalan cari benda...

hihi melepak camtu, takda faedah. kalau duit banyak takpela

Harap info kat atas nih dapat membantu persoalan ko tuh . Mana 300 juta  yg ko cakap tuh ?? mana ? manaaaaaaaaaaaaaaaaa ????  laugh.gif

ko ingat benda tak elok org nak dedahkan ke?

tutorial khas untuk ko yang teraba2 laugh.giflaugh.giflaugh.gif

lagi satu jgn tak tau..ade bende yg gov leh sorokkan (jabt audit negara pon tk berani dedahkan)

kene tau tu jgn tak tau...

Iye ke ?? tak tipu ? uh !!!!!!!!!!!!!!!!! takut cam X files lak !!!

aku tak tahan cara ko explain nih cam kebudak - budakan , anak mak ye ???!!! atau ko masih lagi budak !! tak mengapa abang Hamlaww paham smile.gif

cakap tak berfikir ke

. cukai rokok tu la yang kerajaan wat belanja.

iye ke ade sampai 300 juta ?? dia sumbat kat hospital .kalau ade , hospital mana dia sumbat ??.

Nampaknya user kat sini dah mula rasa boring dan cuba menghilangan boring...hehehehe..

Haduihh bajet kerajaan memang bleh didedahkan kepada umum selepas PM kita Pak Lah mendedahkannya pada parlimen. So dengan ini sebelum ia didedahkan, bajet kerajaan akan dianggap rahsia sulit.

x tau la aku nak ckp apa ngan c-pu jr. tuh..keje dok flamming je..hahahaha nak kena the watcher attack dia baru dia dok senyap kut..

no comment bye!!~ & NO OFFENSE! smile.gif

cehhh!!!!Main tak ajak awal2!!!Hampir semua gak main situ daa.....terkedu aku....

Wuotz... ada C-Fu baru la... sekali dia tibai 3 post sekali... kohkohkohkohkoh

Habis semua spamming disini... kohkohkhokho

skali mengarut daa....

Dalam thread nie... raser nyer dah banyak menyimpang dari tajuk asal...

bukan skali dua, but lebih dari lima x silap akuu... tsk tsk tskk...

Dah borink sgt kerk???

Solution banyak.....

bergantung pada ape yang korunk borink jerkk....

-Kalo Borink ngan pakwe/makwe, Dump her/he...

-Kalo Borink ngan Pelajaran, tuka subjek...

-Kalo Borink ngan tempat kerja, Tuko boss, kalo ko boss, tuka pekerja...

-Kalo borink time borink ygn sememangnyer memborinkkan.... ape kata perkena kopi kapal apii.... gerenti KAW~!!!

Uhshh... kalo la dunia nie senang sangat.... rolleyes.gif

aku tak hilang boring sbb ade org bagi jawapan merepek kalu aku tanya soalan..boring tul la.kene mandi kolam baru best nie ilang boring..

bajet tu dia just bagi tau 100 jut utk ape,200 juta utk ape.tapi dia tak bgi tau tu duit ape? dari hasil padi ke..nenas ke..sawit ke..

ade ke pak lah pakai ayat contohnya " hasil jualan sawit kite tahun lepas kite gunakan utk bina jambatan ke..utk bina sekolah baru" ke..

sape yg direfer c-fu junior ni aku tak dpt cam la.. laugh.gif kaki spamer or yg yg dari tempat sakit mental tu?

Edited by BraDeRz

iye ke ade sampai 300 juta ?? dia sumbat kat hospital .kalau ade , hospital mana dia sumbat ??.

bende ni la yg aku tanye memula tu..tp x de jawapan sbb bg plak benjawan negara ape kes..tp aku lupe bape juta..sbb kalu ko tgk berita serbuan kastam yg satu kontena arak yg seludup tu pun paper/tv ckp nilai tax nye puluh2 ribu...tu baru satu kontena tu..

mula2 topic ni nak hilangkan boring..last2 jadi tempat bergadoh lak ..nak aku paste cite2 lawak ke kat sini? biggrin.gif

nak nak..aku ghairah tul nak dengar citer lawak skang nie..siap save lg..

Edited by BraDeRz

jgn doh letak citer lawak..nanti the Watcher kasi clean pakai anti virus dia.. xpun mod dtg sendiri kasi clean..sebab x bole gara² c-fu!! kang c-fu x attack c-pu.jr lak atk ngadu kat The Watcher..suruh clean hahahaha..Lariiiiiiiiiiiiiii® No Offense..

main saidina lagi best! laugh.gif

mula2 topic ni nak hilangkan boring..last2 jadi tempat bergadoh lak ..nak aku paste cite2 lawak ke kat sini? biggrin.gif

Tak yah hantar ler !! ko tulih nih pun dah kira lawak ! laugh.giflaugh.giflaugh.gif

errr takleh ke paste citer2 lawak kat sini?takde pon aku baca any rules yg cakap takleh paste citer2 lawak..berasas ke statement ko tu heavenX?kalau bebetol takleh ....aiseymennnn aku cancel aarr

akublur ko maybe x tau sejarah dlm bahagian sembang nih..dulu dlm bahagian sembang nih mmg ada special thread lawak & tekak Tekik.. mod bahagian sembang iaitu CdR pun kasi letak..tapi ada la Hamba Allah nih comment ckp thread citer lawak x berasaskan/berunsurkan ICT/IT...walaupun dlm thread tuh ada la gak skit lawak2 IT hehehehe..so dia bukak 1 thread kasi flamming itu thread..& suruh pihak admin & The Watcher amik tindakan..sampai bergado2 la dlm tuh..alasan sebab thread dia kena tutup dgn The Watcher..kalo ko nak baca citer2 lawak yg aku & beberapa user putera.com selamatkan bole ko usha kat putera.net tuh..ada la citer2 lawak.. biggrin.gif ko pon leh post kat sana..

harap membantu!!

Peace NO Offense smile.gif

Edited by HeaVen X

akublur ko maybe x tau sejarah dlm bahagian sembang nih..dulu dlm bahagian sembang nih mmg ada special thread lawak & tekak Tekik.. mod bahagian sembang iaitu CdR pun kasi letak..tapi ada la Hamba Allah nih comment ckp thread citer lawak x berasaskan/berunsurkan ICT/IT...walaupun dlm thread tuh ada la gak skit lawak2 IT hehehehe..so dia bukak 1 thread kasi flamming itu thread..& suruh pihak admin & The Watcher amik tindakan..sampai bergado2 la dlm tuh..alasan sebab thread dia kena tutup dgn The Watcher..kalo ko nak baca citer2 lawak yg aku & beberapa user putera.com selamatkan bole ko usha kat putera.net tuh..ada la citer2 lawak.. biggrin.gif ko pon leh post kat sana..

harap membantu!!

Peace NO Offense smile.gif

err ye ke heben..dengki noo hamba tu eh ..pasal putera.net tu aku tau dah tapi malas lak nak join banyak tempat igt nak stay sini je ...sensitive erk putera.com ni..jeng jeng jeng..kena hati2 reply topic ni

hehe patut tuka tajuk topic ni jadi " Mari Spam & flame " hahaha hehe ... laugh.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...