Jump to content
smartatm

40 Panduan Jana Wang Dari Rumah!

Recommended Posts

Nak tanya sikit,

Korang ni gunakan template yg sama nih? Ada join mana2 affiliate program ke?

Smartatm

Smartusaha

Copyright © 2005 hoorey.net. All Rights Reserved. Copyright © 2005 SmartUsaha.Com.All Rights Reserved.

Copyright lain2...template sama...

Kenapa tak berjual beli di section jual beli?

Pengalaman aku ngan ebook yg ada resale right dgn yg full version...tak sama isinya...

Prosedur Pembelian.

1. Masuk web http://ideabisnes.hoorey.net

2. Isi Form (borang memesan) - Isi field nama dan emel. Then, Submit.

3. Buat pembayaran pada akaun maybank atau bumiputera commerce atas no akaun yang terdapat pada web tersebut.

4. Selepas selesai proses pembayaran, sila isi borang pengesahan pembayaran pada link BORANG PENGESAHAN PEMBAYARAN ONLINE pada web tersebut.

5. Akhir sekali, tunggu email pengesahan penerimaan bayaran.

Kalau ko nak tempalte yang sama pun aku leh kasi.. Aku benarkan ko cetak rompak. Ini program resale right. Aku pun beli dari smartusaha.com. Semua dia kasi..termasuk template. Kalau sape2 beli pun memang aku akan kasi template sekali. Korang pun boleh jual jugak kalau nak.

emm..aku nasihatkan kepada yg membeli buku nih @ mana2 buku skalipom...kalo stakat baca..pastuh ckp

"ooohh...bagusnya buku nihh"..

"idea dia memang best"..

"ooohh...camni rupenya nak jadi kaye"

"boleh dipraktikalkan nihh"

tp semua hanya di mulut dan minda sahaja..takde tindakan susulan..tak guna gak...jadi kalo dah beli tuh.. baca betul2..pahamkan..usahakan..kalo tak..burn gitu2 jerkla duit anda...

tirula mcm smartusaha ngan smartatm..diorang beli dan praktikkan skali..ok guys..teruskan usaha..."sepakat membawa berkat".

just my 2 cent cool.gif

ada member kita tu siap boleh tansfer customer kat gue, main lepas tangan..kalo dah jual produk ilmiah tu, kena la follow up sket bukan jual pastu tinggalkan camtu aje... siap bagi no phone tu... harap sesape yang terasa tu ubah sket la cara bisnes supaya boleh bertahan lama dalam industri nie...nak nasihat aje berdasarkan pengalaman yang ciput nie...tq

lagi satu jangan la cepat melatah, gue nak test ajer samaada hang tu clear n cool tak kalo kena kritik...gue bukan ciplak 100% orang punye, gue terjemah n taip sendiri pastu gue masukkan tips-tips yang gue sendiri pakai, kalo nak harap income cecah 4 digit dgn jual satu produk ajer, gue rasa lho perlu ubah mindset pastu buat banyak lagi kajian.

Walaupun gue baca artikel dan panduan dari barat, gue amik inisiatif nak terjemah ..ingat senang ker tu ? cuba ambil satu buku muka surat dalam 500, buat terjemahan n analisis sekali spy sesuai dipraktikkan kat M'sia, berapa lama lho boleh siapkan...bukan copy n paste ajer... nak ekstrak panduan tu supaya orang paham..

maaflah kalo gue terkondem lho, gue bukan nak carik gaduh... dan jgn terkejut kalo pada masa depan lebih banyak lagi akan jadik rival @ competitor dalam industri ni... laugh.gif

Yer... stok ade lagi 8 sahaja...

Ebook 40 Panduan semua dalam bahasa melayu.

Ade ebook bonus saya kasi bahasa melayu.

Dan ade yang bahasa inggeris sebagai bonus tambahan lagi...

Kena cepat.. ebook ni memang laris...

8 aje ? u must be kidding... nie nak buat long haul punyer bisnes ni mat, takkan ada 8 ajer kot lagi yang tinggal..?

very smart lah u..

perggg batagolek semangat waja tu, tapi dalam perniagaan nie memang banyak persaingan, so nama pun businezz sendiri mau ingat ler, tapi skop nie besar tak ler tumpu pada internet jer, siapa pandai main strateg dia ler pergi dulu, kira nya seperti win win situation ler smile.gif

20 panduan buat avatar di rumah, kes kes kes...meh beli ngan pak cik nie meh.. tongue.gif

aku pun dah tak ingat laa kat mana aku letak tutorial avatar tu...aku main sental ajer, gabung-gabung konsep sket pastu eksperimental sket sket... blink.gif

cuba ko gi kat www.good-tutorials.com tu, aku dah 2 bulan lepak situ memang banyak info aku dapat...dan idea bisnes pun terbitlah...heh heh heh...pantang nampak peluang nie, semangat bisnes nie... wink.gif

user posted image