Jump to content
smartatm

40 Panduan Jana Wang Dari Rumah!

Recommended Posts

BAGAIMANA MENUKAR RM250 MENJADI RM15,000 DALAM MASA 60 HARI DIRUMAH

Tajuk di atas sungguh menarik sekali. Ia merupakan satu rahsia bagaimana menjadikan wang anda berkembang dengan cepat dan selamat tanpa perlu menanggung apa-apa risiko. Anda boleh menukarkan wang sebanyak RM250 dan menajdikannya hingga RM15,000 dalam masa 60 hari dengan menggunakan satu rahsia dan teknik yang mudah menarik. Kaedah ini merupakan satu pendekatan perniagaan yang mudah di mana anda tidak perlu menemui sesiapa pun.

CARA UNTUK MENJADI KAYA

Anda boleh mencipta kejayaan dan kekayaan dengan menjalankan perniagaan yang mudah di rumah tanpa perlu menjejaskan kerjaya semasa atau kerjaya asal anda sehinggalah merasa yakin jika anda mahu berhenti kerja. Perniagaan ini juga amat sesuai dijalankan oleh para surirumah tangga atau pada pesara. Anda boleh mempelajari pelbagai kaedah ini secara berperingkat-peringkat.

Segala panduan ini hanya boleh didapati melalui e-book yang saya jual. Jualan e-book ini mula dipasarkan di satu laman web pada 24/11/05.

Jika anda semua berminat,

Sila Kunjung Ke Lawan Ini : http://ideabisness.hoorey.net

Edited by smartatm

apa kata ko post bukti dulu.. kalao ko yg tulis buku tu.. musti ko dah kaya dah ni...

bukti ko dah byk dapat duit daripada cara ni.,.

manalah tau.. kot kot.. ko dapat byk duit dgn cara jual cd-rom/biku ni pulak....

Terima kasih banyak-banyak...

Jangan cepat sangat melatah...

Itu idea, atau teori.. yang satu perancangan atas kertas & tak mustahil menjadi...

Panduan ni just idea... dan saya nak kongsi idea ni bersama anda... Idea ni pun saya dapat dari pembelian melalui satu laman web http://ideawang.smartusaha.com yang membenarkan saya jual semula...

Jadi, saya teruskan usaha ini untuk berkongsi idea dengan anda semua....

Harap maklum. smile.gif

Aku pun dah praktik tentang idea tu.. tapi aku dapat dari orang lain la...

Ko jangan jual je idea ni smartatm..baik ko praktik apa yang ada dalam panduan tu..

Aku suggest kat korang semua.. idea ni memang best!! Baca dulu baru korang paham...

Aku pun ada juga jual panduan ni secara naskah.. Tapi hasil yang aku jual ni tak la banyak sangat.. Hasil yang orang akan dapat tu yang penting... Aku jual tak ikut harga.. Ada yang kasi aku RM100 pun ada untuk panduan ni (ikut ikhlas diorang)..masa tu aku promote kat sorang brader kedai gunting rambut... Dia sekarang dah mula besarkan perniagaan dia dengan buka 1 lagi kedai gunting rambut dan buat sewa keta. Hasil dari baca panduan ni la..yang buka kepala otak dia..

Aku suka bila hasil idea ni mengubah hidup brader tu nanti...dan jadi kaya macam orang kaya yang lain lak...aku pun nak kaya gak...biar jadi jutawan...

Aku pula lepas je balik keje ofis... tolong abah aku buat pokok bunga bongsai.. Bongsai ni modal kecik untung besar beb... Bapak aku pun terbukak kepala dengan baca panduan ni. Dulu buat kat rumah..sekarang dah sewa kedai...

Panduan ni yang menariknya buka kepala otak orang melayu terutamnya.... mencari kekayaan dan kejayaan..

kenape yg reply ko nyer promotion ni, bilangan post dier 2 dan 3 jer...

semua ahli baru kecuali isfann ngan batagolek...

yg masuk2 dlm ni, reply terus puji ko jer...ade pape ke ko 2 org ni...hehehe..

ape kata yg senior tentang program ni??

bagi aku, ayat2 yg dia gunakan semuanya bagus2...isi2 ebook ni yg aku musykil...

Ermm... Sabar semua... AKu rasa tak perlu kita bertikam lidah dalam hal ni... Aku pun buat apa yang dalam ebook tu cakap... Memang TERBUKAK LUAS otak dan minda aku..

Kita tak perlu saling dengki & tuding jari, apa salahnya kita bekerjasama.. Inilah orang Melayu, sikit2 gaduh.. hehehe. Emosi laks... biggrin.gif

comboyz, GOODS! What u tell is right! Panduan / idea tu memang bukak otak2 kita yg dah lama beku & berfikir dalam kotak ni... Teruskan perjuanganmu...

Kepada owner_ze, naper suka sangat nak syak wasangka.. Tak baik tau.. Kau jangan buat kesimpulan b4 kau baca dan tengok dulu isi2 dalam tu.. Aku dah baca & memang menarik serta unik idea2 nya.. Kalau kau ragu2, aku boleh bagi free ebook tu (dalam word) kat kau SECARA PERCUMA... Tapi ada lah syarat dia... Tapi, aku tak berani nak bagi percuma, sebab biasanya orang kita ni susah nak hargai benda percuma..

Kepada batagolek, kenapa bertanya sampai mcm tu sekali kat smartatm.. Naper tak htr private message je kat dia? Kan lebih elok.. Kalu dia buat benda betul, kau dah sangka bukan2 kat dia tau.. smile.gif Just reminder...

So, pokok pangkal di sini, kalu semuanya benar, jom kita bersatu padu dan berkongsi idea.. Walau maju sekali pun negara kita, tapi kita tak bersatu, apa gunanya??

Maybe ada salah apa yg aku taip kat sini.. Ya lah, jari aku takder mata... Hehehe..

Minta maaf kalu terkasar kot aku punya ni.. Just to remind, kita jangan condem & berfikiran negatif.. Berusahalah utk ubah pemikiran kita yg selama ini hanya di dalam kotak...

Try to think out the box... biggrin.gif

Wassalam.

lek la oii... yer la.. sebelum kita beli/buat sesuatu mesti la nak kena research dulu kan.... mana leh main beli jerk.. takot2 kena tipu.. itu jerk...

kalau sistem yang dijual tuh berkesan... boleh bukak minda.. apa salahnyakan.... tapi x salah aku rasa kalau nak selidik dulukan....maklumle.. skrg ni byk betul benda2 camni....

betul isfann kata tu...aku ada banyak gak ebook...nak tau gak ape perbezaan ngan ebook yg aku ada...

apa kata ko list kan benda yg ada dlm ebook tu...bukan tajuk je tau, tp isi2 kandungan spt software apa ke etc...ala subtopik2...atau sub kpd sub topik...

since ko dah promote dlm forum ni, baik cerita la lebih lanjut...

bley gak nak bg aku free, leh aku tgk2 dlu... smile.gif

aku ni syak wasangka ke...?hehe...aku sbenonye nak bersikap berhati2...al-maklum ler, kalo abis duit, duit aku gak...

Edited by owner_ze

Ok..untuk tak mengelirukan semua piahk, ni aku kasi tajuk-tajuk 20 daripada 40 panduan yang aku jual tu :

1. CARA MUDAH MENDAPAT WANG DIRUMAH

2. RAHSIA MEMPEROLEHI RM100,000 SETAHUN DIRUMAH

3. RAHSIA MEMPOLEHI RM15,000 DALAM 15 HARI

4. CARA MUDAH UNTUK KAYA DENGAN GAYAPOS

5. 100 BISNES DARI MEJA MAKAN DIRUMAH

6. BAGAIMANA MENJALAN BISNES GAYAPOS DARI ASAS

7. TIGA RAHSIA MENCARI WANG BANYAK

8. RAHSIA MENULIS IKLAN YANG MENGUNTUNGKAN

9. RM4,000 SEHARI MENONTON RANCANGAN TV

10. 100 CARA UNTUK MENJADI BOSS SENDIRI DIRUMAH

11. URUSNIAGA POS CARA MUDAH DAN MURAH

12. RAHSIA MEMPEROLEHI RM1,500 SEMINGGU TANPA KERJA

13. MENJUAL SENARAI NAMA DAN MENJADI KAYA

14. RAHSIA MENGELAKKAN KESILAPAN GAYAPOS

15. RAHSIA MENUKAR HOBI MENJADI WANG

16. RAHSIA MEMENUHI PETI SURAT DENGAN WANG BANYAK

17. PRODUK YANG BOLEH MENGHASILKAN KEKAYAAN DALAM MAIL ORDER

18. MEMPEROLEHI RM5000 SEMINGGU BERCAKAP DENGAN ORANG LAIN

19. MEMPEROLEHI RM10,376 MENGUTIP BARANG LAMA

20. RM100 SEJAM DENGAN MERAKAM PITA VIDEO DIRUMAH

Nak tau tajuk-tajuk lain dan penerangan lanjut, buka web aku tu http://ideabisnes.hoorey.net

Korang baca biar paham dari web tu....

PS: Promosi untuk RM20 tinggal 10 sahaja lagi. Bila dah promosi ditamatkan, harga akan menjadi RM40. Siapa cepat dia dapat.

Edited by smartatm

Aku rasa, kat laman web tu dah memadai.... Dah dilistkan tajuk2 & apa yg TIDAK BERKAITAN dengan panduan tu...

Perlu anda semua faham. Ia adalah ILMU, BUKAN PROGRAM.. Panduan untuk anda memulakan bisnes di rumah... Dalam tu toksah lah korang takut, takder benda yg salah di sisi undang2 pon... Takder kaitan dengan mana2 skim.. Panduan tu ajar anda semua mcm mana nak guna kebolehan diri sendiri utk menjana pendapatan hanya di rumah...

Untuk pendek citer, kau orang masuk kat http://batagolek.tripod.com . Member kita yg dah dapat puluh2 ribu guna kaedah ni...

Kalu nak citer A-Z, baik takyah beli... biggrin.gif

p/s: Kekadang kita tak sanggup utk berkorban di dalam rangka ke arah mencapai kejayaan.. banyak alasan & membuat alasan... TAKUT untuk GAGAL & TAKUT utk MENANG.. TAKUT untuk menghadapi RISIKO.. biggrin.gif

kalo aku berminat nak beli camner pulak caranya?...

aku dapat dlm bentuk apa?... hardcopy ka?..

*sori la.. aku x baper faham baca kat web ko tu.. serabut..tanya direct kat ko kan senang...

Edited by isfann

DALAM WEB TU ADE FORM UTK ISIKAN PESANAN ANDA. MASUKKAN NAMA DAN ALAMAT. PASTU BUAT PEMBAYARAN MELALUI NO AKAUN SAYA YANG TERDAPAT DALAM WEB TU SAMADA MAYBANK ATAU BUMIPUTERA COMMERCE. KALAU NAK BUAT WANG POS PUN BOLEH ATAS NAMA SEPERTI DALAM WEB TU.

LEBIH MUDAH, BAIK BUAT TRANFER MELALUI BANK SAYA.

SAYA AKAN HANTAR KEPADA ANDA SATU CD-ROM YANG TERKANDUNG 40 PANDUAN TU DAN SEMUA BONUS SEPERTI DALAM WEB TU.

LEPAS BUAT PESANAN DAN PEMBAYARAN, ANDA PERLU ISI BORANG PENGESAHAN PEMBAYARAN PADA LAMAN WEB SAYA (lebih mudah. tak perlu email kepada saya).

ATAU jika tak tahu guna form dalam website saya,

BOLEH EMAIL KEPADA SAYA DISERTAKAN MAKLUMAT BERIKUT:

1. NAMA PENUH ANDA

2. ALAMAT SURAT MENYURATANDA

3. TARIKH TRANSAKSI PEMBAYARAN

4. NAMA BANK

5. MASA TRANSAKSI PEMBAYARAN

6. NO TEL ANDA

KE EMAIL : sales[@]hoorey.net P/S: Buang tanda [ ], tanda ini utk mengelakkan spam.

Lebih mudah.

DALAM WEB TU ADE FORM UTK ISIKAN PESANAN ANDA. MASUKKAN NAMA DAN ALAMAT. PASTU BUAT PEMBAYARAN MELALUI NO AKAUN SAYA YANG TERDAPAT DALAM WEB TU SAMADA MAYBANK ATAU BUMIPUTERA COMMERCE. KALAU NAK BUAT WANG POS PUN BOLEH ATAS NAMA SEPERTI DALAM WEB TU.

LEBIH MUDAH, BAIK BUAT TRANFER MELALUI BANK SAYA.

SAYA AKAN HANTAR KEPADA ANDA SATU CD-ROM YANG TERKANDUNG 40 PANDUAN TU DAN SEMUA BONUS SEPERTI DALAM WEB TU.

LEPAS BUAT PESANAN DAN PEMBAYARAN, ANDA PERLU ISI BORANG PENGESAHAN PEMBAYARAN PADA LAMAN WEB SAYA (lebih mudah. tak perlu email kepada saya).

ATAU jika tak tahu guna form dalam website saya,

BOLEH EMAIL KEPADA SAYA DISERTAKAN MAKLUMAT BERIKUT:

1. NAMA PENUH ANDA

2. ALAMAT SURAT MENYURATANDA

3. TARIKH TRANSAKSI PEMBAYARAN

4. NAMA BANK

5. MASA TRANSAKSI PEMBAYARAN

6. NO TEL ANDA

KE  EMAIL : sales[@]hoorey.net    P/S: Buang tanda [ ], tanda ini utk mengelakkan spam.

Lebih mudah.

smartatm, nak tanya sikit semua e-book nie dalam bahasa melayu atau inggeris.ada stok lagi utk RM20?

Yer... stok ade lagi 8 sahaja...

Ebook 40 Panduan semua dalam bahasa melayu.

Ade ebook bonus saya kasi bahasa melayu.

Dan ade yang bahasa inggeris sebagai bonus tambahan lagi...

Kena cepat.. ebook ni memang laris...

Panduan 40 ini merupakan satu idea yang unik. Menerangkan satu persatu idea yang boleh digunapakai untuk menjana wang hanya dari rumah samada menggunakan internet ataupun tidak. Sesuai untuk semua golongan, bangsa dan agama.

Melalui CD ini, anda dapat memperolehi idea emas yang menjadi rahsia orang yang berjaya selama ini, namun ia telah terbongkar dan kini ia telah berada di tangan anda! Kesemua 40 panduan ini adalah hak milik anda dan anda boleh menjual semula CD 40 Panduan ini dengan harga yang anda tentukan. 100% keuntungan adalah hak anda!

Tak percaya, beli dulu baru tahu... Orang malaysia suka buat skim2 cepat kaya atau buat program2 yang mengarut.. yang suka labur sejumlah wang ke program yang tidak dikenali syarikat penganjur tersebut.

Memang nampak tajuk tu kelakar.. macam tak percaya.. cuba tanya mereka yang dah baca kesemua panduan ni. Dulu diorang gelakkan aku jugak macam tak percaya.. Tapi sesetengah tu ada yang beli... dan terus minta maaf kat aku.. sebab mentaliti diorang terus berubah bila dah dapat panduan-panduan tu.

Cuba dulu, baru tahu. Jangan cepat sangat melatah.

Baca dari web ni sampai habis dan fahamkan kandungannya. http://ideabisnes.hoorey.net

Panduan ini 100% bukan skim2 cepat kaya, program auto surf, dan program2 yang mengarut.

Panduan 40 ini merupakan satu idea yang unik. Menerangkan satu persatu idea yang boleh digunapakai untuk menjana wang hanya dari rumah samada menggunakan internet ataupun tidak. Sesuai untuk semua golongan, bangsa dan agama.

Melalui CD ini, anda dapat memperolehi idea emas yang menjadi rahsia orang yang berjaya selama ini, namun ia telah terbongkar dan kini ia telah berada di tangan anda! Kesemua 40 panduan ini adalah hak milik anda dan anda boleh menjual semula CD 40 Panduan ini dengan harga yang anda tentukan. 100% keuntungan adalah hak anda!

Tak percaya, beli dulu baru tahu... Orang malaysia suka buat skim2 cepat kaya atau buat program2 yang mengarut.. yang suka labur sejumlah wang ke program yang tidak dikenali syarikat penganjur tersebut.

Memang nampak tajuk tu kelakar.. macam tak percaya.. cuba tanya mereka yang dah baca kesemua panduan ni. Dulu diorang gelakkan aku jugak macam tak percaya.. Tapi sesetengah tu ada yang beli... dan terus minta maaf kat aku.. sebab mentaliti diorang terus berubah bila dah dapat panduan-panduan tu.

Cuba dulu, baru tahu. Jangan cepat sangat melatah.

Baca dari web ni sampai habis dan fahamkan kandungannya. http://ideabisnes.hoorey.net

Panduan ini 100% bukan skim2 cepat kaya, program auto surf, dan program2 yang mengarut.

aku nak beli macamner prosedur?