Jump to content
afundi05

St To Sp Kisah Benar Yang Usah Diragui

Recommended Posts

Autosurf yang sedang hangat diperkatakan sekarang,marilah kita sama - sama join,pendaftaran akan diberikan usd 10.00 ke dalam akuan anda sebagai pemulaan.

user posted image

Sebagai bukti pembayaran daripada ST ke SP ke akaun anda

Pendaftaran untuk Studiotraffic.com

dan daftar stormpay di sini http://www.stormpay.com/?2478144 untuk program user posted image(Baru)

Usah di tunggu lagi..PROGRAM INI BERSIH DARI PENIPUAN!

Edited by afundi05

sbelum kena ban....baik korg alter korg nyer post....dah x bleh taruk link promote la sayanggggg..........be carefull.....aku pun dah join benda nih....ramai dah join....dah ade threads yg bincang benda nih....x perlu semak2 nak bukak yg baru....nanti pening newbies....ok....just pandangan...kalau salah tlg betulkan..... rolleyes.gif

huahahaha....

ade ramai2 gune jugak beb... tapi ko tlg surfkan semua la..kalau diorang tak aktif... dpt jugak comission dia... walaupun diorang tu free member jek...

aku setakat nie ade baru 10org jek... baru separuh jek yg aktif...lain, aku surfkan la.. huhuhu... ade gak hasilnye

huahahaha....

ade ramai2 gune jugak beb... tapi ko tlg surfkan semua la..kalau diorang tak aktif... dpt jugak comission dia... walaupun diorang tu free member jek...

aku setakat nie ade baru 10org jek... baru separuh jek yg aktif...lain, aku surfkan la.. huhuhu... ade gak hasilnye

camner nk surfkan downline kite.?

emmm ..camne naksurf ... emmm ....huhuhu...ambik passowrd dan username die ..ko surf la cam biase......tupon kalu referal ko benakan ..kalu die x nak bagi passowrd ....tapi nak gak ko surf utk die ....pastikan level ko dan refral ko tinggi >USd30 baru la korang leh gune option surf4other..hohohoh ..

its simple as that

btol....btol...tp aku blum ade refferals lg utk ST nih....aku bawah wadud.....hehe...best siot bwh dia..... tongue.gif

alo khalifah ...best wadud jadi uplineko camne ..aku pon nak tau ape yg best sgt tu ....kang leh aku contohi die ..hohoh tu pon kalu aku mampu la

wadudu tlg aku surf sbb aku nih bz....dia buat secara konsisten plak tuh.....aku nak upgrade ST nih pakai kad kredit la....senang skit....yg lain susah tol la nak sampai $10.....maju skit....

emmm ..camne naksurf ... emmm ....huhuhu...ambik passowrd dan username die ..ko surf la cam biase......tupon kalu referal ko benakan ..kalu die x nak bagi passowrd ....tapi nak gak ko surf utk die ....pastikan level ko dan refral ko tinggi >USd30  baru la korang leh gune option surf4other..hohohoh ..

its simple as that

alo khalifah ...best wadud jadi uplineko camne ..aku pon nak tau ape yg best sgt tu ....kang leh aku contohi die ..hohoh tu pon kalu aku mampu la

hehe... tahanx Umai...tolong jawabkan utk aku

setakat nie.. ade la dekat 6 org aku tolong surfkan....tak pernah miss....hehehe..(baik tak upline cam aku nie)?

bukannye ape.. downline2 aku nie, member2 aku jugak.. so, apa salahnya kita tolong diorang.. sebab ade yg keje kilang, internet takde kat umah... kita tolong la...hehehe.. nanti kita jugak dpt untung...

so, kepada sesiapa yang sedang mencari Upline yg baik tu... join la bawah aku...

hehe..time kasih la khalifah sbb puji den..insyaAllah selagi den mampu den akan tolong la..mabe ari raya ni (start 1 aribulan - ahad ni) den xleh nak surf sbb balik kg..kek kg xdo internet hehe tongue.gif ..balik nnt insyaAllah den surfkan balik..

*zaimi, ekau surfkan utk 6 org ek..baguih la tu..tapi larat ke? den surfkan utk 11 akaun..campur ngan 2 akaun de jadi la 13 akaun semua nya hehe..lotih gak nunggu laugh.gif ..tu x termasuk program lain lagi..kalu nak tau bape banyak program lain yg den join..cuba p jengok kek den nya yahoo group tu..ado ditulis kek situ di bhgn file..rasanya dalam 18 program kut..campur ngan 13 tadi dah jadi bape? 31 program sehari den surf hehe..fuihh..lotih mato hehe laugh.gif

jap lg dah nak balik kg..x sompek nak surf utk 1st day di bulan 11 ni..tapi ado member den yg tolong hehe..sib baik.. tongue.gif..den nak ucapkan selamat hari raya..maaf zahir batin..terkasar bahasa..tersalah cakap..harap dimaafkan..

Edited by wadud

Fuh wadud!!!

kesian nyer aku kat ko...tp nak wat camne....dah ko dikurniakan sifat baik ati...tp aku janji bila dah abis blaja nanti aku take over balik....SLAMAT ARI RAYA too.....

hehe..time kasih la khalifah sbb puji den..insyaAllah selagi den mampu den akan tolong la..mabe ari raya ni (start 1 aribulan - ahad ni) den xleh nak surf sbb balik kg..kek kg xdo internet hehe  tongue.gif ..balik nnt insyaAllah den surfkan balik..

*zaimi, ekau surfkan utk 6 org ek..baguih la tu..tapi larat ke? den surfkan utk 11 akaun..campur ngan 2 akaun de jadi la 13 akaun semua nya hehe..lotih gak nunggu  laugh.gif ..tu x termasuk program lain lagi..kalu nak tau bape banyak program lain yg den join..cuba p jengok kek den nya yahoo group tu..ado ditulis kek situ di bhgn file..rasanya dalam 18 program kut..campur ngan 13 tadi dah jadi bape? 31 program sehari den surf hehe..fuihh..lotih mato hehe  laugh.gif

jap lg dah nak balik kg..x sompek nak surf utk 1st day di bulan 11 ni..tapi ado member den yg tolong hehe..sib baik.. tongue.gif..den nak ucapkan selamat hari raya..maaf zahir batin..terkasar bahasa..tersalah cakap..harap dimaafkan..

tu la pasal...tu sebab aku malas nak join bebanyak program autosurf nie....lotih...

buat masa nie aku tumpukan kat 3 bende jek.. 1) ST, 2) 12daily, 3) 50cent

wadud, takdo lah penat sgt den surfkan ST downline2 yang ade sekarang nie... sekejap jek den buat.... 5-10 minit satu acc... hehehe... ade la caranya... lalalallalalala