Jump to content
wanida

Nak Wat Buletin Board Guna Php

Recommended Posts

1khz

sebenarnya aku tahu dah bukan ignorant.. saje je buat grammer salah... kata aku tak gheti BI... kekeke

semalam tengok tak THE MATRIX, ada pengkhianat, sebab apa, this man is not ready yet to know beyond something.... dan dia kata ignorance is bliss... terperanjat jugak bila aku dengar tu, macam pernah ku dengar jerk...

Aku faham kau cuba nak pertahankan kebenaran kau, tapi sometime kita kena terima seadanya. kita bukannya selalu betul, aku pun tak selalu betul. banyak tak betul ada la.

MOZOU

Anggap jerk aku budak tadika, bestnyer. my english veli veli bad you know.. kekeke

PSYCHO

Bila masa aku kata aku hebat, tak hebat langsung, aku kan buta komputer, nak taip pun tak berapa nak gheti... banyak benda aku kena belajar lagi

Sebelum terlupa

1khz, kau banyak buka dictionary tapi kau masih tak faham pepatah tu sebab kau bercelaru. terima jerlah maksud yang aku bagi, memang dah maksud macam tu. Kau nie very complicated la.... mesti otak kau kelam kabut kan... mesti rasa macam nak nangis jer bila gagalkan.... kesian la.... takperla, kalau kau nak menang, kau menang la....... yerla aku salah.... lagipun aku buta komputer, orang buta komputer mana tau apa apa.... take care yourself, don't force yourself when you are not ready yet over something you cannot do, otherwise "IGNORANCE IS BLISS".

biggrin.gif Peace, takyah reply message aku, no point, just waste time.

mak aih....dah jd gelanggang ke post aku nih...

papepon thanks pade sume yg sudi bantu. saya dah dpt setelkan prob saya ngan tunjuk ajar korg sume. PEACE..........

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...