Jump to content
Sign in to follow this  
Superbandung

Macam Mana Nak Mengenali Status Seseorang Gadis Itu Masih Ada Dara Ke

Recommended Posts

Saya banyak cari fakta dari internet dan buku2,tp xmemuaskan ati,kepada saudara saudari sekalian bagi pendapat dan fakta ni kat saya.kepada yang arif dan pakar dalam hal2 ini sahaja.

Edited by barb_reggae

Saya banyak cari fakta dari internet dan buku2,tp xmemuaskan ati,kepada saudara saudari sekalian bagi pendapat dan fakta ni kat saya.kepada yang arif dan pakar dalam hal2 ini sahaja.

tanya bro PSyxcho....ko PM dia

tanya bro PSyxcho....ko PM dia

gleee sensitip punya topic huhuhu...ok ke dibawak berbincang nih lalala..

bro PSyxcho share la sini lalalala..kalo ok la topic mcm nih..

barb apsal ko nak tau pompuan virgin ke tidak..

kalo suka 1 pompuan tuh x kisah la pasal tuh lagi..for me la..hahahahaha.. :lol:

Tak de maruah punya thread ... first sebab dia single liner thread ( selalu aku consider sampah ) kedua budak ni cam gamfang jer ...ape point ko ... ? budhak .. !!! kalu ko nak tahu sangat ko tanya ler budhak - budhak perempuan kat dlm dikeliling ko dulu ....

.

.

.

Kalau kita baik..dapat gadis yang baik.. kalau kita jahat..dapat pompuan yang jahat juga..

apa ada pada 'dara' kalau hati cam setan..

Note : Apa punya thread la..

Note : Sila baca buku DARA.COM (DARA DOT COM) banyak perkataan 'dara' disebut :P

Edited by malayNUX

assalamualaikum semua.. .. kenapa tak de maruah plak.. sedangkan itu adalah satu cabang ilmu yang perlu di pelajari .. bukan senang nak blajar. sebab kena berdampingan dengan orang tua tua.. diaorang tidak beri cam gitu ajer ilmu nih. yang bebetul diaorang percayai dan diaorang tengok boleh bawak diri . baru diaorang beri. tu pun sebijik dua.. dalam bentuk kias kiasan. kena paham paham sendiri la..

kalau nak blajar ilmu nih .. diri kena baik dulu . kalau hati jahat.. tak boleh la nak ajar..seperti MalayNux cakap la.. "kalau kita baik..dapat gadis yang baik.. kalau kita jahat..dapat pompuan yang jahat juga..",

jadi cermin cermin lah diri kita dulu ..

gunanya ilmu ini untuk cari pasangan hidup bukan untuk cari BETINA GARIK...

*betina garik.. perempuan yang selalu keluar rumah pada waktu maghrib ( untuk ke tempat yang laghro ) . yang slalu berada di luar rumah pada waktu maghrib ( buat benda laghro ) . yang suka g pasor malam pada waktu maghrib..

Edited by psychoX

Huh.. sensitip nye topik.... berani gak die ni...aku rasa perkataan yag sesuai ialah "seorang perawan"

Pe2 hal.... hanya Allah dan empunye diri saje yang tau... tak baik wooo kalo kita memandai buat andaian ciri2 kat seseorang pompuan tu. Bukannye betul seme... fitnah tu.....

Lainla disebabkan dia dah kawin ker... or dia seorang dot dot dot. teringat plak cite "perempuan, isteri dan ..."

Note: Amalkan cara hidup yang sihat...

Ni ilmu nk tengok pompuan/gadis tu dara atau tidak..

Cara :

(1) Kahwin dengan gadis yang kita berkenan itu.

(2) Gauli (setubuhi) dia

(3) Tengok ada darah ke tak.. (sikit je darah 'tu')

(4) Bersyukur dengan apa yang kamu dapat..

Moral : kalau dapat yang xda 'dara'.. kena pastikan kenapa dia xda dara.. blh jadi benda tu terkoyak masa dia bersukan, berbasikal atau permainan yang lasak.

Kalau 'ia' rosak sebab perbuatan laknat (zina atau onani atau benda yang hina), kena fikir kenapa kita ditemukan dengan ponpuan tersebut.. mungkin kita JAHAT atau ada DOSA & NODA yang telah kita lakukan sebelum ni..

Kalau kita tetap 'SEMPURNA & BAIK' sebelum ni.. mungkin kita ditakdirkan untuk membimbing dia (pompuan tadi) ke arah kebaikan..

Kena ingat.. LELAKI ialah Khalifah/Pembimbing dalam rumahtangga.

Note : Bersyukur kepada apa yang telah ditetapkan-Nya.. ada hikmah disebalik apa yang terjadi..

:)

Ni ilmu nk tengok pompuan/gadis tu dara atau tidak..

Cara :

(1) Kahwin dengan gadis yang kita berkenan itu.

(2) Gauli (setubuhi) dia

(3) Tengok ada darah ke tak.. (sikit je darah 'tu')

(4) Bersyukur dengan apa yang kamu dapat..

Moral : kalau dapat yang xda 'dara'.. kena pastikan kenapa dia xda dara.. blh jadi benda tu terkoyak masa dia bersukan, berbasikal atau permainan yang lasak.

Kalau 'ia' rosak sebab perbuatan laknat (zina atau onani atau benda yang hina), kena fikir kenapa kita ditemukan dengan ponpuan tersebut.. mungkin kita JAHAT atau ada DOSA & NODA yang telah kita lakukan sebelum ni..

Kalau kita tetap 'SEMPURNA & BAIK' sebelum ni.. mungkin kita ditakdirkan untuk membimbing dia (pompuan tadi) ke arah kebaikan..

Kena ingat.. LELAKI ialah Khalifah/Pembimbing dalam rumahtangga.

Note : Bersyukur kepada apa yang telah ditetapkan-Nya.. ada hikmah disebalik apa yang terjadi..

:)

cara yang paling baik :D

bagi aku kalau hati dah sayang, ikhlas..

xde ape nak di risau kan.

kalu mung nok bining baru bleh aku ajor.. wakakkakakak... dok bining lagi . dok leh ajor... susoh plok kekgi, kang dok pasal pasal ngerek anok dara orang...

hurm sebagai seorang pompuan, aku rasa agak marah ngan topik ni... cam derang yang lain kata, ni isu sensitif.. memang itu salah satu ilmu, tapi bukan utk dipelajari secara terbuka camni... apa hak ko nak judge seorang gul tu ada dara ke tak?

lagi satu, leh ke belajar melalui forum je?? aku rasa kalo ko tul2 nak tau, kena menuntut ngan orang2 tua, orang berilmu... bukan main redah dengar persepsi itu ini...

ko kena pk, kalo benda ni cam matapelajaran matematik ke, sejarah ke geografi ke, mesti sumer orang dah belajar. tapi benda ni kalo nak belajar, hati ko tu kena baik, mulia... bukan lepas belajar pastu sibuk tgk anak2 dara orang then judge dia.... kan aib orang tu... bila pompuan tu da takder dara, kita kena tgk plak sebab dia... memang dia dot dot dot ke, dipaksa ke, dirogol ke, atau aper skalipun...

hurmm aku tak setuju langsung topic ni dibincangkan...

ingat ler... nak bukak sesuatu topic tu, pk la sensitiviti kaum, agama, dan gender... jgn men hentam keromo jer...

p/s: kalo orang dok judge2 adik beradik pompuan ko, padahal benda tu fitnah, amacam???? :angry:<_<

huhuhu...jadi perbalahan plak topik ni.. aku rase baik mod closed jelah.. cukup lah sekdar ape yg telah diterangkan oleh malaynux, psychox dan yang lain-lain..

nanti jadi tempat yang meyentuh sensitiviti jantina plak...

first of all aku minta maaf lagi kalo skali lagi post aku menyakitkan hati orang len..

tapi aku perlu suarakan apa yg aku rasa.. tutup la topik ni... kalo nak belajar, gi berguru... dan pastikan nawaitu ko baik...

hurmm tak salahkan aku suarakan pandangan aku??

sorry again and again

tak de merepeknya. kalau kena dengan tajuk perbincangan dan susun atur ayat yang sesuai..

kepada si pemula topic ...

sila rujuk pada kitab

1. hayatu al-hayawan ( Perlu bimbingan guru agama )

2. Suami Isteri, lelaki dan perempuan ( perlu bimbingan guru agama )

- aku sempat blajar bab haid dan nifas.. payah oooo..

3. Permata yang hilang..

untuk bacaan lanjut dan untuk diri sendiri sahaja..kalau tahu sedikit sebanyak tu . jangan duk buat "mulut lembik", kabo ke orang lain rata riti .. (jgn bagai tau kat semua org.. )

Edited by psychoX

3. Permata yang hilang..

:blush: ... maluuuuu

--------------------------

kalau aku cite semua.. kompen kena marah ko mod..hahahah

Note : Hanya pertanyaan..

Adakah anda ingin berkahwin kerana :

(a ) Nafsu

(b ) Cinta

(c )Harta

(d ) Lain-lain (sila nyatakan)

Edited by malayNUX

first of all aku minta maaf lagi kalo skali lagi post aku menyakitkan hati orang len..

tapi aku perlu suarakan apa yg aku rasa.. tutup la topik ni... kalo nak belajar, gi berguru... dan pastikan nawaitu ko baik...

hurmm tak salahkan aku suarakan pandangan aku??

sorry again and again

erkk...ko ni nape ek???

peyed ke..sejak dua menjak ni asyk gadow jekk

huhuuh

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...