Jump to content
loneranger

Lepas Geram

Recommended Posts

korang ade geram ngan sesape ke..ape2 ke..leh lepas kat sini....xpayah ar nak lepas geram kat radio...bazir duit je call..baik save tepon org tersayang kite ye tak..kat sini lagi jimat...ha ha..mari2 ..lepas geram...~

Edited by loneranger

nak masukkan sume report+komplen+melepaskan kegeraman kat dalam topik ni ker? aku kureng paham :unsure:

jangan bagi zer0 geram dah la..:ph34r: :ph34r:

tak paham aku, semenjak dua menjak nih, putera dah banyak yopic yang pelik²..

aku geram malaysia kalah dengan jaringan yg sgt banyakkakakkaka

haha...kan kat era tiap2 jumaat pagi ade segmen lepas geram..jadi....kire ni alternatif ar...takpayah tunggu jumaat nye..lepas je geram kat sini...xkisah ar pasai ape....relax zeronehza....lepaskan..lepaskan geram mu...haha

Aku geram giler dengan org yg rasa diri dialah yang paling sempurna kat alam semesta nie......."cakap aku semua betul, cakap org lain semua salah"....banyak benar aku jumpa species nie kat serata dunia.......

-Aku geram giler baca paper semalam(July 11) tentang pemain, jurulatih bola Malaysia berkata2 poyo dalam paper.....

ahaha..bukan ko ye versanner, tapi aku memang ada isu yang lebih kurang.

aku geram dengan orang yang rasa dia tak salah, tapi tak dapat buktikan yang dia tak salah atau pun dia betul, pastu nak marah. pastu suka nak baca lebih2 dari yang aku tulis. aku cakap satu benda, dia assume benda lain. membodohkan diri sendiri. pastu bila ditunjuk kelemahan, niat nak betulkan, dikata pulak berlagak. tapi kalau dia sound orang tak jaga muka takpe pulak. rasa nak sesah pun ada. rasa je.

haha.

haha...kan kat era tiap2 jumaat pagi ade segmen lepas geram..jadi....kire ni alternatif ar...takpayah tunggu jumaat nye..lepas je geram kat sini...xkisah ar pasai ape....relax zeronehza....lepaskan..lepaskan geram mu...haha

zer0nehza, 11,254,153 page cukup tak untuk lepaskan geram :lol: :lol: :lol:

ntah la... akhir2 ni memacam topik aneh dalam forum ni, cinta2 la, semot bersarang kat HDD la, huh...

*ke sekarang dunia ni yang pelik???

pasal bola no komen... sebab setiap topik pasal bola, hampir sume topik membiak sampai beberapa page...

Edited by neko

eiiii...... pc kaunter depan ni lembapp tahap dewa betull....@#$%^%$^% :angry: :angry:

ok dah lepas geram.... lega...

*kalo PC ni hang/tersekat lagi aku post kat sini untuk 3rd round

TQ :P

arghhhhh... aku nak lepas geram jugak sebab malam ni BNG buat hal lagi. sia2 je aku datang online. :angry:

aku geram sebab ada topik merapit dan merapu camni dah tu tak kena ngn tempat plak...

lepaskan geram jadik hobi dan kehidupan.. lgsung mengarut... dan sebab nk lepaskan geram aku tak luluskan topik ini.

topik dikunci.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...