Jump to content
Sign in to follow this  
maxim

Bilangan Post~

Recommended Posts

mungkin ko post di thread2 yg x brape menyumbang sgt....

e-duit mungkin?? hahaha

sbb kalo ikut stail loyat.net.....

post kt thread jual beli diorg x kira pon....

apa2 hal maybe admin bleh jelaskan.... tongue.gif

Chow.

Ko Chow.. Chow.. nampak sangat ko x beradab..

Bukan ar.. Ruangan Sembang dan yg x berkaitan sangat tentang dunia IT tidak akan di ambil kira... x caya Tanya civ3!

satu lg.. kalau nak post reply semata2 nak naikkan rank.. x guna gak.. org mau ilmu banyak.. bukan Rank tinggi..

apa kene mengena plak Chow aku dgn bilangan post??

apsal ko x puas ati pulak budak

dah bende tu trademark aku kt memana forum pon.....

aku x paham apa masalah ngko....

cuba ko tunjuk skit kt mana kurang hajarnye tu~~

Chow.

alah ko ni lanminhazimteam... pesal plak nak sound die xberadab plak?aku kenal la si bata ni..mmg trademark die camtu..org lain xde trase pape pong yg ko ske2 ckp org x beradab tu pehal.

back to the topic.

anyway aku just nakkan kepastian.aku bertanyer bukan bermaksud aku saje2 nak naikkan post ngn bende2 xberguna.ok kalo jwpn ko btol maknenyer dah clear.

topic closed.

aku ade kemuskilan...apesal kekadang aku tgk bilangan post yg aku dah antr cam xmenaik jek?

ada beberapa forum seperti forum sembang, sudut pelajar dan beberapa forum lain (mungkin e-duit, but i'm not so sure) yang tidak akan menaikkan nilai / mata/ jumlah posting anda......tapi yang penting adalah kualiti posting itu dan bukannya jumlah posting...

Ko Chow.. Chow.. nampak sangat ko x beradab..

Tgk la sapa sensei dia.... tol tak bata..... laugh.gif Kemana jatuhnya juah kalau tak ke nasi...

On Topic ::

Kepada saudara maxim, jangan la risau atau tertanya-tanya kenapa mata posting tak naik. Kualiti posting tu memainkan peranan penting dan ukuran bukannya mata posting. Pengalaman dan ilmu seseorang memainkan peranan penting untuk meningkatkan kualiti posting. Percayalah kat aku, kalau ko banyak sumbangkan idea, pandangan dan penyelesaian yang bernas pada setiap posting ko, ahli forum ni akan mengenali ko melebihi dari mata posting ko. Percayalah.

Akhir sekali kesimpulan aku, banyak bukan bererti kualiti dan kualiti tak semestinya dalam kuantiti yang banyak. Kita yang menetukan kualiti posting, bukan kuantiti posting.

haha ape la korang ni.aku bukannyer risau ke ape.just pelik jek mane la tau kot2 ade prob ngn script ke ape ke.JUST NAK TAU OK?

ok dah clear.bleh closed.

haha ape la korang ni.aku bukannyer risau ke ape.just pelik jek mane la tau kot2 ade prob ngn script ke ape ke.JUST NAK TAU OK?

ok dah clear.bleh closed.

Kat bawah tuu ada pilihan pengurusan. Pilih tutup topik. OK?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...