Jump to content
Sign in to follow this  
aczan

Sapa Boleh Kesan Sapa Punya Emeil Ni..

Recommended Posts

Salam, aku baru terima dari seorang individu yang kononnya berada di UK dan memerlukan rakan kongsi...panjang cerita dalam emeil tu..tapi yang pasti, dia nak ajak aku jadi pembekal bagi syarikatnya di Uk dan jadi rakan kongsilah tu..Tapi aku tahu, ini semua tipuh helah belaka..Jadi aku nak tahu, sapa-sapa yang boleh bantu aku untuk kesan sapa dia sebenarnya pengirim emeil ni..Maksudku betul kah dia kirim dari UK atau dia duduk di negara kita ni aje.. Edited by aczan

[quote name='aczan' timestamp='1299824574' post='1064499']
Salam, aku baru terima dari seorang individu yang kononnya berada di UK dan memerlukan rakan kongsi...panjang cerita dalam emeil tu..tapi yang pasti, dia nak ajak aku jadi pembekal bagi syarikatnya di Uk dan jadi rakan kongsilah tu..Tapi aku tahu, ini semua tipuh helah belaka..Jadi aku nak tahu, sapa-sapa yang boleh bantu aku untuk kesan sapa dia sebenarnya pengirim emeil ni..Maksudku betul kah dia kirim dari UK atau dia duduk di negara kita ni aje..
[/quote]

email scam just ignore it... sometime not human send that... robot do the work... no need to know who or from where they sent it... waste time.. just ignore SCAM email.. mark as spam in your mail box.. that's it.. :wacko:

bagi aku ignore je..

secara logik akalnya, xkan la orang UK free2 je emel kat somebody yang diorang xkenal untuk jadi business partner. mesti
ada udang di sebalik meggi