Jump to content
Jeopardice

Ngage Vs Ngage Qd

Recommended Posts

diulangi ini forum pasal ngage la,mmg la kalau nak main game semata elok beli ps2,tapi kita cerita ngage,telefon yg mempunyai ciri2 permainan...lain kali nak citer ps2 masuk forum lain eh dik oii...jgn mare nanti kena jual :lol:

macam-macam la korang ni.. :lol:

better ambik QD...n-gage classic spare part pyah nak cari....

n-gage neo dah release ke?berapa harga?...aku kat kelantan,lambat dapat maklumat dan teknolgi yang latest..kalu n-gage neo dah release blom tentu kat kelantan dah sampai. :(

Edited by kunyit09

macam2 la korang ni.ngage lepas ni nokia dah x kuarkan,yg korang dgr psl ngage baru tu khabar angin aje,nokia dah stop ngage tp diaorg tumpukan pd Nseries,ade yg nokia kata nak kuarkan ngage,tp model tu dia x akan guna nama ngage lg...benda ni pun x sahih lg.tunggu dan lihat saje la nanti...x payah pening2 :wacko:

ape hal lak sama.

PSP bukan nokia. :rolleyes:

dah tu mane leh nk guna mms.

nk guna MMS pe n-gage pong x da kamera...kui3

PSP bleh bergambo pe...

lagipon 3310 tu kebal...seswai baling pala penjenyah ke anjing ke...

game n-gage masih kuar ke...?

macam2 la korang ni.ngage lepas ni nokia dah x kuarkan,yg korang dgr psl ngage baru tu khabar angin aje,nokia dah stop ngage tp diaorg tumpukan pd Nseries,ade yg nokia kata nak kuarkan ngage,tp model tu dia x akan guna nama ngage lg...benda ni pun x sahih lg.tunggu dan lihat saje la nanti...x payah pening2 :wacko:

oo ye ker?thank for your info...

nk guna MMS pe n-gage pong x da kamera...kui3

PSP bleh bergambo pe...

tak semestinya nak mms nak kene gambar,

antar sound clip pun kira mms gak kan?

psp takde cam kan.

Edited by nocturnal

aku pon pakai ngage clasic.. setakat skrang.. memenuhi keperluan..

nak mms , takda camera pon ok aja.. gambar aku edit dalam pc.. masukkan dalam Hp.. lagik bagus kualiti.. zoom 10x pon tk pecah lagi..sampai leh tengok anak mata.. kalo camera hp , susah la nak dapat camtue..

lagikpon ada bluetooth , gambar dari hp orang.. stil boleh "sedut" , n send mms.. video pon leh.. sound clip pon bleh..download dari gprs pon boleh..

yup aku sokong,ngage classic aku pun ok ajr setakat ni,alhamdulillah,sampaikan adik sedara aku baru angkat motorola v3i 3 bulan dah nak tukar ngage classic.

hehehe..

aku ingat nak beli n-gage dlm bulan nii

drp perbincangan aku rasa baik ambik n-gage classic

aku nak tanya kauorang

kat mana nak dapat kan softwere n-gage dlm internet.geme ke.softwere yg boleh convert lagu.

n-gage classic ,memorycard 1 gb,headphone brapa harga

aku rasa.. yang ada pon skrang.. yang 2nd hand ajalah.. pepandai la survey.. tempat aku 450 lagik.. tak pasti mmry kad berapa mb.. nak amik ngage clasic ek.. pepandai la jaga.. sebabnya , kalo 2nd hand.. faham faham ajalah.. kedua.. sebab menda tak tak dikuarkan.. spare part pon susah la nak dapat.. kalo osak.. sakit la nak tukar barang ganti.. silap silap kena charge tahap tak masuk akal.. apa pon , pilihan ditangan anda :P

hp ngage classic aku ade tgk kat kedai hp atau shopping complex area depan petaling street..tapi 2nd la.software dia kat mana2 kedai ade jual.selamat mencari...may the force be with u... :ph34r:

kalau macam download game dari internet

pastu kene install ke dlm handphone macam pc atau pakai masuk jee

kene guna ke Nokia PC Suite untuk install

(aku ni tak pernah guna handphone selama ini,baru skarang nak masuk ipt kenelah guna handphone,harap dapat beri tunjuk ajar) :rolleyes:

satu lagi boleh kasi tau softwere yg boleh tukar lagu ke format mp3 handphone

Edited by bos

kalau macam download game dari internet

pastu kene install ke dlm handphone macam pc atau pakai masuk jee

kene guna ke Nokia PC Suite untuk install

(aku ni tak pernah guna handphone selama ini,baru skarang nak masuk ipt kenelah guna handphone,harap dapat beri tunjuk ajar) :rolleyes:

satu lagi boleh kasi tau softwere yg boleh tukar lagu ke format mp3 handphone

tayah la guna pc suite.

leceh - bagi aku la.

kalo nak install guna card reader je..

format mp3 hp?

format mp3 utk pc ngn hp same je la dik.

tayah la nak tukar ke format mp3 handphone