Jump to content
Sign in to follow this  
fiza_cute

Penah kenekan kwn2 korang??

Recommended Posts

Menarik,..,.,.,tp aku takut jg dgn bayang2 sendiri,sebab nya ada member aku sorg nh ( bekas mangsa kump9 ),dia layan putera jg,tp aku xpasti nick dia apa,n aktif x,hope dia xtau la id aku kn,,hehe.,.,
Mana la tau,dia pun terpikir nk bg hadiah cmnh kat aku time kawin,huhuhuhuh,..,kecoh kang bini aku,..,abg!!!

hohohoo

adehla afiz..

tp mmg menjadik la ko nk kenekan kwn ko tu..ni bukan perbuatan hangit da..ni hangus rentung punya..hahahahaa....

54m4d wrote:Pada satu malam aku dan 4 org kwn pusing2 naik kereta..

Dlm 4 org ni ada sorg yg aku xbrapa nak suka perangainya..

Bawak dia pun sbb kwn atas kwn..

Dahlah xtau bersyukur,membebel ntah ape2..

Komplen berbagai,itu x kena ini x kena habis mood enjoy kitaorg..

Pendek cite mmg aku menyampah kt mamat ni..

Hahaha...nk jadikan cite dia srh berhenti kt petrol pump sbb nk buang air..

Korang nak tau ape aku buat..

Sebaik dia kuar kereta dan masuk tandas aku pun start kereta blah tinggalkn dia..

Puas ati aku..mmg kejam ::icon_biggrin::

haha..same la..lin pn pnah wt gak..dh mulut xreti diam dlm kete..
kalah dj radio..huhu..
pandai2 la survive sndiri..

Kejam2...kalau ko da kawin lin,jangan kat laki ko macam tu plak yea haha...::icon_smile:: mane tahu ko dapat laki kaki DJ ::icon_smile::

afizsxp wrote:Salam..
Aku ade seorang member yang suka sangat menyindir aku
tapi aku buat bodoh je..pedulik hape aku,ade aku kisah..
Menjelang malam persandingan dia tu cukup2 dia perli aku
sebab dia kawin dulu..mentang2 aku tak semacho dia..huhuuu

Ingatkan aku sorang je panas hati
rupe2nye member2 aku yang lain pun tak puas hati ngan dia
dipendekkan cerita aku plan dengan 5 orang kawan aku bagi dia hadiah 5biji
jam..ingat aku nak bagi macam tu je..hahaa,aku set setiap jam tu pukul
1.30am berselang 5 minit..jam tu plak pekak punye jam
dan bila tepat 1.30am berselang-selang jam tu berdendang..puas hati aku
hikkss...hikkss....
lingkup malam pertama dia...hahahaa
lpas tu langsung dia tak perli aku dah...tegur pon tak..hehee
ade aku kisah..

p/s hati2 dengan hadiah perkahwinan korang

haha, bro!
yang ni stail..terbaek!!

wakaka leh pkai gak idea jam nih..nntila klu aku present mmber kawin nnti..
klu aku harapan la nk layan jam tu..longgok msuk almari, kunci..tarik bini msuk slimut!! hohoho peduli ape..lantak pi la..cobaan je sume tuh..haha ::icon_lol::

time bunyik jam tu pun bukan lagi bebas ke...org tak dgr bunyi lain cume bunyi jam aje hehehe...

aloy cam berpengalaman je hahaha !!! ht2 loy kita single lagi,nak prgi muo x cari ehe2m kay sana ::icon_smile::

hurmm ms form 4 aku pnh kenakan membe baik aku tyme april fool..
aku letak ular getah dlm pencil case die...
bile die bukak je, terus tperanjat smbil jerit2...aku dah bantai gelak kt die tyme tuh...tak lm pastu aku tgk muke die pucat, pastu terus bummm! pitam...
errrk rasa nyesal gile buat mcm tuh...smpi abes skolah taknak die bercakap ngn aku lg dah...puas say sori tp tak jln...huhuuuu... ::icon_sad::

moralnye: jgnla anggap kelemahan seseorang tuh sbg kekeuatan utk korg kenekan die...tak baik wooo...

mse ak drjah 3 ak gi camping kt seremban....ak pling x ske ngn sorang mmat nie...nme dy julhelmi..da la poyo..
pda suatu mlam kmi nk tdor...tpi dorm x ckup tmpat...ktorng tdur kt surau...ak ngn member2 ak mmulakn niat jhat untuk mmblas dendm yg trpendam...kt situ bnyak lbah...mse kwan ak da tdor lena...ak ngn geng ak tnggal sluar dy pas 2 sdai kt luar hahaha...then ktorang pon tdor...tbe2 dye menjerit...stu tapak camping 2 dgr...tgk2 bontot bdak nie da mrah bengkak hahahahahahahahaha kwn ak ni plak slamber jer ckp...2 la ko sper sruh x pkai spenda hahhahahaha...mngis2 dye...puas ati ak...

hahah,lawak2 cerita korang,ni kisah aku lak,time kat skola taun lepas,
bli liquid byk2,pastu picit kaw2 kat kerusi,then suruh org duduk,taruk senyap2 lah,jangan smpai diorang perasan,
wahahah,dlm minggu tu,budak laki,pompuan sume ade cop putih je kat seluar,da la liuid jenis susah nak hilang,hahah nasib la,aku pon kne gak 2-3 tompok

kisah kedua pulak
kat dlm kelas kitorang aku sinki,so penuh kan air dlm sinki tu,kaw2 punye penuh,carik member yg agak2 nak tido dlm kelas,pakat ramai2,angkat masukkan kat dlm sinki tu,
wahaha habis seluar basah,yg x tahan,da masuk x leh kuar,wahahah bontot besar sgt,

aku macam biasa...memana anak buah aku yang nak resign, hari terakhir 2biji telo tembelang dan 1 plastic kecik tepung....bawa g makan kat cafetaria...bile dah kenyang, telo dan tepung tonyoh kat muka...hahahahaha...

myee wrote:aku macam biasa...memana anak buah aku yang nak resign, hari terakhir 2biji telo tembelang dan 1 plastic kecik tepung....bawa g makan kat cafetaria...bile dah kenyang, telo dan tepung tonyoh kat muka...hahahahaha...

telor tembelang?
erkk.. busuk~
>_<