Jump to content
Sign in to follow this  
izwan

Calling Out Penang Puteranians Member !

Recommended Posts

ni izwan baru dapat teknik kat Sekolah Menengah Teknik Seberang Perai, Pulang Pinang.. mintak Programming course tapi dapat CIVIL ENGINEERING secara 'paksa' sad.gif nak telan or tanak.. telan aje la.. maklumat lanjut..

ada beberapa user yg tinggal kat sini2 gak la area Penang ni, antaranya (kalo tak silap la):

Sacred_Hunter

ayarx

Kompr3ssor

eddry

sape ade lagi yg tinggal kat area2 Seberang Perai ni.. hopefully buleh jumpa2 kita makan2 ke, sembang2 ke..

*Tujuan utama, cari 'kabel' smile.gif "Kabel itu penting."

Terima kasih dan harap maklum.

#edit-1 SMT Seberang Perai ni tader website ko apo.. ish.. apo la..

Edited by izwan

tahniah..kerana mendapat tawaran ke sek teknik....

boelh terangkan skit skolah tu nama per,sebab skolah teknik kat seberang prai ader 2,bukit minyak satu butterworth satu..klu butterwirth adik aku dapat kat sana,bapa aku pun keja kat sana

hai izwan tahniah .....bangga aku ko dapat masuk walau pon bukan apa yg ko nak tu... tapi tetapkan semangat ko insaallah ko musti berjaya..

Sacred_Hunter > wooo siap bagi tau lagi tu kat izwan nanti kang tak jadi nak belajor lak dia mula ambik cos C.A.E .eheheheeh gurau jer ngan mareee...

Edited by eddry

tak jadi pegi la pulak..

dah buat rayuan ntuk comp.prog. gak nanti tgk ape jadi.. sayang sangat ngan pc ni dari orang laen.

kalo tak dapat then teruskan dgn macam ni jugak la.

hai izwan, ni izwan ke azwani ni? hehe..

aku dok area penang, kat Sg 2, depan aje dengan USM. Kalau nak minum-minum petang boleh takde hal, lepas balik keje boleh la kot. Apepun tahniah sebab dapat melanjutkan pelajaran.

boelh terangkan skit  skolah tu nama per,sebab skolah teknik kat seberang prai ader 2,bukit minyak satu butterworth satu..klu butterwirth adik aku dapat kat sana,bapa aku pun keja kat sana

kalau tak silap aku kat seberang perai cuma ada satu jer sekolah teknik,kalau kat bukit minyak tak disebut sekolah menengah teknik seberang perai sebab itu kat Bukit Mertajam,Seberang Perai Tengah.Kalau tak silap lagi la (kalau silap sori la) dekat Alma ada satu lagik sekolah teknik...

Izwan aku tinggal kat Teluk Bahang,kekadang tue aku pergi gak seberang cari barang pc dan jumpa memember....kalau nak jumpa no hal punya just kontek aku...kalau rajin aku pergi la kat ko..Tahniah sebab dapat masuk Teknik...

Puteranetwork ko duk sg2 kat mana...

huih ramai budak penang kat putera.com nie... saja tak mau tunjuk muka lagi kasik suspen skit happy.gif

lanun.. SG2 kat Permai Indah... awat hang satu tempat ngan aku ka?

biasa la arfaie, org penang ni low profil sikit... hahahaha..

lanun.. SG2 kat Permai Indah... awat hang satu tempat ngan aku ka?

biasa la arfaie, org penang ni low profil sikit... hahahaha..

woi puteranetwork...jom la pi minum...aku dekat saja..bt maung...selalu gak

aku lepak kat nasik campur depan kedai keta ahbeng tu..mana lagi nak cari

nasik campur memlm kat penang nih...

weh geng2 penang...best nih....buat gath la....hehe

teknik seberang perai (juga dikenali teknik bukit minyak kat bukit mertajam) yg kat butterworth tu teknik teluk air tawar.

weh izwan - adik aku ada sana..form 5..senior ko la...tu pun kalo ko jadik masuk la..hehe

Edited by techno_fanatics

woi puteranetwork...jom la pi minum...aku dekat saja..bt maung...selalu gak

aku lepak kat nasik campur depan kedai keta ahbeng tu..mana lagi nak cari

nasik campur memlm kat penang nih...

boleh..boleh takde hal..

hmm aku tinggal kat Teluk Bahang,tp aku rajin meronda kawasan sana...nak gath aku setuju sesangat tp kena anta mesej atau pm aku sbb aku jarang masuk putera sekarang,,,

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...