Jump to content
Sign in to follow this  
ROBOTs!

Panduan Asas Jana Wang Melalui Internet Dan Marketing

Recommended Posts

QUOTE (ROBOTs! @ Dec 5 2008, 02:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
dude, aku bukan nak tunjuk pandai tp mmg betul hampir semua jutawan internet menggunakan teknik yang sama. For sure ewin dan irfan tu mmg stay one niche yg dah tentu menjadi buruan orang ramai. Solution@Niche ni juga adalah tunjang kepada peningkatan kewangan peribadi seperti si ewin dan juga irfan khairi. Buktinya mereka stay satu solution adalah ewin mengadakan online classes manakala si irfan pula dgn seminar make money online dia.

Sebab semua orang tahu solution bg make money online adalah paling laris sebab benda nih takkan luput dan takkan tenggelam punye..Buktinya banyak user baru putera.com berminat dengan section e-income putera nih.

Aku xlah sepandai cik arissa tahu mengenai patric chan or jutawan2 yg lain, tp kalau bab make money online nih aku blehlah sket2. Lagi satu nak jd jutawan bukan susah cik arissa, yg penting kalau ada minat dan tekun berusaha dalam masa setahun je dah bleh dapat status jutawan.

Owh....cenggitu ek?? happy.gif

Sorrylah sedara Robots....saya tak berapa tahu sgt. Mintak maaf byk-byk.... tongue.gif Kalo dgn bukti siap tuh nmpk obvious yg sedara btol lah. X pe lah camtuh. blush.gif

QUOTE (ROBOTs! @ Dec 5 2008, 02:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
nama aku robotlah dol... dry.gif

haha...ko mcm tetaw je aku nak open kelas..lol..nway, ko sape?lol...aku lupe da..

About my class forget it first..

Aku buka thread ni contoh kepada contoh dalam thread ni sendiri. Jadi mereka bleh paham konsep fake millionaire to real millionaire yang sebenarnya. Teknik ni tak menipu pun sebenarnya, sebab kalau di perhatikan ia adalah teknik yang betul cume kesan dari teknik yg kureng sebenarnya, dia tak reveal 100% kepada pelajar yg join kelas dia.

Kalau dia reveal orang akan terkejut dan akan merasakan diri mereka tertipu, sebab tu dia x reveal teknik tu, dia hanya reveal teknik menjana wang dari internet yg betul tp tak dapat bawa impak sebesar mana impak yg dia dapat tuh.

Contohnya macam skang nih, aku dah reveal teknik fm to rm tp diorang ingat aku tipu diorang dan kata aku dah terkantoi. Tak guna aku pertahankan siapa betul atau siapa salah sebab kalau diorang sendiri tak percaya maka diorang ingat aku tipu, kalau diorang percaya maka diorang taw aku x tipu diorang.

Macam aku kata sebelum ni, thread ni boleh membuat aku dan membimbing aku dalam menghasilkan produk yg berkualiti yang berkaitan dengan make money online. Aku x kesahpun si pingu nak promo produk atau kelas dia kat sini, sebab bg aku its just useless ads...yg dah dikuarantin kan oleh user di putera ni sendiri, mcm dah kene google slap lah...haha..

Btw sesiapa yg benar2 berminat nak join my class, ok je. Aku pernah juga pelawa si finix buat tutor mengenai niche and marketing, tp dia kata dia pun masih kureng lg mengenai niche and marketing.hehe...

so sesape dah start take action from this thread, bgslah, bleh bg result kat aku yer..hehe

--edited--

dude, aku bukan nak tunjuk pandai tp mmg betul hampir semua jutawan internet menggunakan teknik yang sama. For sure ewin dan irfan tu mmg stay one niche yg dah tentu menjadi buruan orang ramai. Solution@Niche ni juga adalah tunjang kepada peningkatan kewangan peribadi seperti si ewin dan juga irfan khairi. Buktinya mereka stay satu solution adalah ewin mengadakan online classes manakala si irfan pula dgn seminar make money online dia.

Sebab semua orang tahu solution bg make money online adalah paling laris sebab benda nih takkan luput dan takkan tenggelam punye..Buktinya banyak user baru putera.com berminat dengan section e-income putera nih.

Aku xlah sepandai cik arissa tahu mengenai patric chan or jutawan2 yg lain, tp kalau bab make money online nih aku blehlah sket2. Lagi satu nak jd jutawan bukan susah cik arissa, yg penting kalau ada minat dan tekun berusaha dalam masa setahun je dah bleh dapat status jutawan.

pandai la ko mat..robot...

kohkohkohkoh.... laugh.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...