Jump to content
kapoera

Uptrend

Recommended Posts

jika anda mendapat rm100 sehari ok x?
x ok?
kalu rm200 ok x?
tp anda buat mcm biase je boleh mendapat pula rm500 sehari ok x?
sy boleh tunjukkan cara2 untuk mendapat pendapatan yang lumayan hari-hari..

INGAT.... WANG BUKAN SEGALA- GALANYA,, TP SEGALA - GALANYA MEMERLUKAN WANG

(untuk keterangan lanjut =0173266426 wan)

QUOTE(sardin @ Nov 6 2008, 01:14 PM) <{POST_SNAPBACK}>
boleh pakai ker uptrend nie.......setahu aku indah kabar dari rupa jer..hanya menguntungkan upline jerrr

tahu x pe....

TS, ckup la awak bukak topik yg sama di thread e-income tuh...

join putera.com semata2 nak promote uptrend jer...

QUOTE(sardin @ Nov 6 2008, 01:14 PM) <{POST_SNAPBACK}>
boleh pakai ker uptrend nie.......setahu aku indah kabar dari rupa jer..hanya menguntungkan upline jerrr

abg tau uptrend gune sistem ape?
abg pernah buat uptrend?
abg x fhm n x buat... sbb tu abg boleh ckp je...pendapat abg silap....

sy bagi contoh... abg ade 11 rumah sewa... manakala sy ade 1 rumah sewa... sape yang lagi dapat byk duit tiap2 bulan?

QUOTE(mfaiz @ Nov 6 2008, 02:06 PM) <{POST_SNAPBACK}>
tahu x pe....

TS, ckup la awak bukak topik yg sama di thread e-income tuh...

join putera.com semata2 nak promote uptrend jer...

sbb anda x buat dan x dapat

QUOTE(kapoera @ Nov 6 2008, 06:57 PM) <{POST_SNAPBACK}>
abg tau uptrend gune sistem ape?
abg pernah buat uptrend?
abg x fhm n x buat... sbb tu abg boleh ckp je...pendapat abg silap....

sy bagi contoh... abg ade 11 rumah sewa... manakala sy ade 1 rumah sewa... sape yang lagi dapat byk duit tiap2 bulan?

sbb anda x buat dan x dapat

bro....aku ada 50 keping salinan vcd penerangan uptrend dan 1000 keping pemplet yg tidak di chop nama dan no phone lagi......klu ko nak aku let go kat ko nak tak bro....

Jgn samakan rumah sewa dgn orang... bro TS..

Ko nak sewakan rumah ko sampai runtuh pun xpe..
tp jgn ko runtuhkan hidup org lain sudah ar.. Edited by amri5987

mlm ni ramai yang tak suka dan mungkin ada yang suka . so kalau berminat hubungi la tuan tanah tu .. lepas tu lu pikir la sendiri tapi kalau tak minat .. tak yah la kita respon kat dia.. senang kan . tok sah la berbalah lagi .. sob sob sob..

ps: aku kureng sket MLM ni

QUOTE(5rose @ Nov 7 2008, 05:06 PM) <{POST_SNAPBACK}>
bro....aku ada 50 keping salinan vcd penerangan uptrend dan 1000 keping pemplet yg tidak di chop nama dan no phone lagi......klu ko nak aku let go kat ko nak tak bro....

k cam ni ar.... sy nk ubah hidup sy..itu peluang abg... sy x nk kaco periuk nasi org kk

QUOTE(amri5987 @ Nov 7 2008, 05:09 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Jgn samakan rumah sewa dgn orang... bro TS..

Ko nak sewakan rumah ko sampai runtuh pun xpe..
tp jgn ko runtuhkan hidup org lain sudah ar..

sy nk ubah hidup sy...sy bukan susah kan org len..kalu kite berfikiran negetif... smapai bile pun kite x kn hidup senang... kite kene yakin pada diri kite dan pandai menilai ape yang kite lakukan....
ALHAMDULILLAH.. ASSALAMUALAIKUM

kesian TS, mentax tak fit ni
jangan la down awal sangat, ko cbe bagi penerangan yang terperinci,
kasik orang faham ape yang ko cuba nak buat.
dan jangan nak kondem orang
hehe : )

QUOTE(kapoera @ Nov 6 2008, 12:53 PM) <{POST_SNAPBACK}>
sy boleh tunjukkan cara2 untuk mendapat pendapatan yang lumayan hari-hari..

INGAT.... WANG BUKAN SEGALA- GALANYA,, TP SEGALA - GALANYA MEMERLUKAN WANG

tunjukla pakai video ke..tunjuk pakai paper mcm ko wat depan org ke..tunjuk la cmne pun dlm thread ni..

wang bukan segala-galanya?? segala-galanya memerlukan wang..??
segala-galanya tu merangkumi apa ??rasanya nk wat ibadah tak memerlukan wang..

QUOTE(kapoera @ Nov 9 2008, 12:22 PM) <{POST_SNAPBACK}>
k cam ni ar.... sy nk ubah hidup sy..itu peluang abg... sy x nk kaco periuk nasi org kk

org tu da nk kasi pamplet..tak mo lak..tongue.gif, mgkin brader tu dah tak minat

QUOTE(kapoera @ Nov 9 2008, 12:22 PM) <{POST_SNAPBACK}>
sy nk ubah hidup sy...sy bukan susah kan org len..kalu kite berfikiran negetif... smapai bile pun kite x kn hidup senang... kite kene yakin pada diri kite dan pandai menilai ape yang kite lakukan....
ALHAMDULILLAH.. ASSALAMUALAIKUM

nak ubah cuba la yg terbaik..ayat ayat atas tu sume ayat2 manis dari penyampai2..macamla ko sorang je guna ayat cmtu "kalo kite berfikiran negatif....." <<--ni sume ayat dah lama sgt dengar dlm mlm..
leh tau dah tu sume ayat2 org yg ajar nk buat..

QUOTE(Bokeh @ Nov 9 2008, 12:51 PM) <{POST_SNAPBACK}>
kesian TS, mentax tak fit ni
jangan la down awal sangat, ko cbe bagi penerangan yang terperinci,
kasik orang faham ape yang ko cuba nak buat.
dan jangan nak kondem orang
hehe : )

betul tu..kot ye pun citer la terperinci kat dlm ni..bagi ambush trus..ni tak, bkk thread, alih2 ckp cmtu je...nk buat, biarla meletop sket..ajak ramai2 ke pegi ko nye majlis, wat makan2 ke..at the same time kasi la ceramah mlm ko tu..kuarla modal sket nk tarik pelabur dlm link ko tu...ko kan dah wat mende alah ni..takkan takde income lagi kot setakat nak payung ramai2 makan sbb nk dengar dengan lebih jelas lagi penerangan ko tuh dry.gif Edited by NSTechSquad

niat TS tu baik sbenarnya, tapi, typical la dia ni,
pendekatan dia mcm ckp ngn kawan2 baik dia je.
tunjukkan la contoh ke diagram ke ape camne cara ktorang bleh jadi "KAYA" dengan skim cepat kaya kau ni smile.gif
kalau skim ni bagus, aku nak gak join skim cepat kaya ko
aku nak ubah hidup gak
ok kan Edited by Bokeh

QUOTE(NSTechSquad @ Nov 9 2008, 01:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>
tunjukla pakai video ke..tunjuk pakai paper mcm ko wat depan org ke..tunjuk la cmne pun dlm thread ni..

aku betulkan sikit...
buat ibadah pun kena ada wang. Naik haji kena ada wang, tak ada wang takleh naik haji Kan Mengerjakan Haji tu ibadah.
sebab takdak wang lah ramai orang tak pergi haji.. Oleh itu pencarian wang tambahan merupakan satu ibadah juga.

QUOTE(izwan9897 @ Nov 9 2008, 07:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
aku betulkan sikit...
buat ibadah pun kena ada wang. Naik haji kena ada wang, tak ada wang takleh naik haji Kan Mengerjakan Haji tu ibadah.
sebab takdak wang lah ramai orang tak pergi haji.. Oleh itu pencarian wang tambahan merupakan satu ibadah juga.

jika berkemampuan..pencarian wang tambahan tu tgk juga dari akar umbi nye..kita wat keje ape..dll..kalo keje2 tu tak sume menyokong dan menambahkan ketidakpuasan hati pelanggan, takke efek jgk kat atas diri kita...
ibadah tu luas..tu sbb la tanye merangkumi ape..tgk jugak dari segi aspek apa..

die cuma kate wang bagi segala-galanya tu..universal sgt..cuba la spesifik..org skang ni bkn sume pham kalo ckp universal..sume nak tau detail Edited by NSTechSquad

sape yang berminat dan hendak tau lebih detail pasala uptrend sila post keterangn anda disini,sy akan contact anda sume dan menjelaskan dengn lebih terperinci...berjmpe dan table talk beramai2 k..

1.no fon
2.lokasi

QUOTE(NSTechSquad @ Nov 9 2008, 01:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>

org tu da nk kasi pamplet..tak mo lak..tongue.gif, mgkin brader tu dah tak minat

nak ubah cuba la yg terbaik..ayat ayat atas tu sume ayat2 manis dari penyampai2..macamla ko sorang je guna ayat cmtu "kalo kite berfikiran negatif....." <<--ni sume ayat dah lama sgt dengar dlm mlm..
leh tau dah tu sume ayat2 org yg ajar nk buat..

betul tu..kot ye pun citer la terperinci kat dlm ni..bagi ambush trus..ni tak, bkk thread, alih2 ckp cmtu je...nk buat, biarla meletop sket..ajak ramai2 ke pegi ko nye majlis, wat makan2 ke..at the same time kasi la ceramah mlm ko tu..kuarla modal sket nk tarik pelabur dlm link ko tu...ko kan dah wat mende alah ni..takkan takde income lagi kot setakat nak payung ramai2 makan sbb nk dengar dengan lebih jelas lagi penerangan ko tuh dry.gif

SY BOLEH TERANG KAN DENGAN LEBIH LANJUT PASAL UPTREND.... ANDA BAWA KAWAN PUN SY TIDAK KISAH... AY SENDIRI AKAN DTG JMPER ANDA ...
ANDA CUME BERI

1.NO
2.LOKASI

x baek buat andaian yg bukan2.. kalo x minat just ignore tread ni.. kalo nak spam baek g ruang spam yg disediakan..

bg la peluang org nk tunjuk peluang.. walaupn korg g dego meeting depa, kalo x minat sudah la bknnya kuar duit pn.. jgn nk condemn itu ini.. da x minat nk wat camne.. tp ade jgk org yg minat ket luar sana.. tu la guna forum ni..

just my 2 cent..

QUOTE(Wicked_Game @ Nov 11 2008, 04:57 PM) <{POST_SNAPBACK}>
x baek buat andaian yg bukan2.. kalo x minat just ignore tread ni.. kalo nak spam baek g ruang spam yg disediakan..

bg la peluang org nk tunjuk peluang.. walaupn korg g dego meeting depa, kalo x minat sudah la bknnya kuar duit pn.. jgn nk condemn itu ini.. da x minat nk wat camne.. tp ade jgk org yg minat ket luar sana.. tu la guna forum ni..

just my 2 cent..

thx.. broo.. mungkin dorang x fhm.... sy buat keje nk ubah hidup sy....

QUOTE(izwan9897 @ Nov 11 2008, 05:10 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ya btul tu, jangan kondem TS. cian kat dia. Kalau taknak tu ignore je, yg nak call.. bukannya susah sangat pun

thx broo.... saye boleh jelas kn dgn terprinci...tp dorang x bagi sy peluang utk menjelaskan ape yang apatut

QUOTE(NSTechSquad @ Nov 9 2008, 07:47 PM) <{POST_SNAPBACK}>
jika berkemampuan..pencarian wang tambahan tu tgk juga dari akar umbi nye..kita wat keje ape..dll..kalo keje2 tu tak sume menyokong dan menambahkan ketidakpuasan hati pelanggan, takke efek jgk kat atas diri kita...
ibadah tu luas..tu sbb la tanye merangkumi ape..tgk jugak dari segi aspek apa..

die cuma kate wang bagi segala-galanya tu..universal sgt..cuba la spesifik..org skang ni bkn sume pham kalo ckp universal..sume nak tau detail

yang penting nyee.. BRO NK KE X NK?

QUOTE(Wicked_Game @ Nov 11 2008, 04:57 PM) <{POST_SNAPBACK}>

just my 2 cent..

THX BROO KERANA MEMAHAMI.... SY HENDAK TUNJUK PELUANG UTK MERUBAH HIDUP SUPAYA LEBIH SENANG PADA AKAN DATANG ... TP DEPA X FHM HE2

QUOTE(Bokeh @ Nov 9 2008, 05:46 PM) <{POST_SNAPBACK}>
niat TS tu baik sbenarnya, tapi, typical la dia ni,
pendekatan dia mcm ckp ngn kawan2 baik dia je.
tunjukkan la contoh ke diagram ke ape camne cara ktorang bleh jadi "KAYA" dengan skim cepat kaya kau ni smile.gif
kalau skim ni bagus, aku nak gak join skim cepat kaya ko
aku nak ubah hidup gak
ok kan

ORG KATE LEBIH BAIK KITE JMPE BERSUA LAGI SENANG DAN JELAS UNTUK MENJELAS KAN TNTG BISNEZ INI....
OK

BRO AREA MANE? LEH TGL KAN NO... SY AKAN CONTACT UNTUK BERJMPE...DTG TMPAT ABG PUN BOLEH... YANG PENTING ABG BERMINAT DAN DI MANE LOKASI?

ooo..uptrend ye....sape2 yg ramah n pandai ayat org bole ar join...kalu jenis pendiam susah ar sket,,maka lebur ler duit 2...yg tuan tanah ajak kita sume ni ofcoz ler first lg aku rasa nak tambah org d bawahnya n bantu org d bawahnya cari org...kalu dia tak wat camni burn ler duit dia yg dia masuk dlm uptrend...ada 3 pakej dlm uptend kn....gangsa,apetah ngn platinum.....yg gangsa rm500 lbh kurang...platinum rm3000 lebih...

bg ang ciput bagi aku byk ler 2...mmbr aku cam tak jln jer lps masuk uptrend...yeler member aku penyengap sket...susah ler...kita cari org dapat ler duit...tak cari tak dapat...lagi pun minda org melayu susah nak percaya benda camni....

yes!!
satu lagi thread dibuka oleh ahli MLM yg terdesak cari downline...

cuba ko bayangkan kalau UPTREND kebangaan ko x de downline...
dan ko plak org yg terbawah...
rasa2 ko dapat x pelaburan yg ko bayar kat upline ko?

ko cuba bayangkan kenapa org atasan ko aka upline ko suruh ko cari downline ramai2?

SEBAB ORANG KAYA BERTAMBAH KAYA DAN ORANG MISKIN TERUS MISKIN!!!!

percayalah bro, bukan ko org pertama aku jumpa promote UPTREND bagai nak rak...
member2 aku semua dok join dulu cerita boleh dapat income ribu2 sebulan...
sekarang dah ada 11 org bawah dier dan antara sebelas tu plak ader lagi bawah dier 3 level...

x pon kaya2 dier...
sebaliknya masa dier banyak terbuang sbb nak guide org2 bawah dier bergerak...
income tetap ratus2 jugak...

kalau dier nak tarik diri pon ok gak sbb atleast dier dapat balik dah pelaburan yg dier bayar upline dier balik...

ps: halal ke rezeki kalau rezeki tu dtg dari kesusahan org bawahan kita aka menindas org bawahan kita?

QUOTE(gen9562 @ Nov 13 2008, 11:18 AM) <{POST_SNAPBACK}>
bg ang ciput bagi aku byk ler 2...mmbr aku cam tak jln jer lps masuk uptrend...yeler member aku penyengap sket...susah ler...kita cari org dapat ler duit...tak cari tak dapat...lagi pun minda org melayu susah nak percaya benda camni....

aku dulu penyengap langsung tak tau menahu pasal MLM. Tapi aku pergi satu kursus asas dalam bidang MLM yang bayarannya cuma RM250 je... Last-Last alhamdulillah, aku dapat apa yg aku nak iaitu membantu seramai mungkin orang yang nak berjaya dalam MLM.

Kalau ikutkan hati aku dulu, MLM sangat2 lah susah. Kenapa aku kata macam tu, sebabnya aku pun dulu tak paham apa itu MLM. Aku dengaq cakap orang yg MLM ni susah sbb tu mental aku dulu blok dgn MLM. Tapi bila aku pergi kursus asas tu, time tu aku blom jadi ahli mana-mana MLM lagi tapi aku sanggup ikut kursus tersebut dan apa yang aku dapat amatlah sangat2 luar biasa.

Skrg ni baru aku tau kenapa ramai orang belum berjaya dalam MLM? Sebabnya mereka yang belum berjaya tak ikut cara dan sistem yang betul, hari ni jadi ahli, esok dah nak pergi taja orang. Belajar pun belum lagi dah nak pegi menaja. Jumpa 2-5 orang reject, last2 diri sendiri yang tak buat MLM, So bukannya salah kawan yang ajak dia join, bukannya salah syarikat tetapi salah diri sendiri yang tak mau ikut cara yang betul. Ramai jutawan MLM dulunya asal dari orang biasa2 tapi bila mereka ikut cara dan sistem MLM syarikat berkenaan barulah mereka berjaya menjadi JUTAWAN.

Ingat mudah ke nak dapat RM3000 kalau tak tau cara dan teknik yg betul tanpa ikut kursus asas MLM.
Skrg bila dah tahu, bukan setakat nak dapat RM3000 tu mudah, tapi nak bantu orang lain dapat RM1200 lebih mudah. Bila ramai orang kita bantu dapat RM1200, maka bonus kita pulak lebih besar dari RM1200.

Saya cadangkan anda ikut satu kursus asas mengenai MLM dan selepas pada tu baru anda buat pilihan.

Kursus tersebut akan diadakan pada 23hb November ni, boleh booking tempat dengan saya sbb tempat terhad kepada 20 orang saja setiap sessi.
  • Bayaran RM250 cash.
  • Hasil yang akan dapat selepas daripada kursus ini adalah anda boleh dapat lebih dari RM250 dalam masa 1 bulan. RM1200 pun boleh dapat dalam 1 bulan sebab dalam kursus tu anda akan diberitahu cara paling mudah nak buat perniagaan MLM

Dalam MLM, ilmu itu penting untuk berjaya. Tak ada ilmu susah nak berjaya.
Jika anda dapat 100% ilmu dalam MLM, insyaallah walau anda dicampak di negeri mana pun, pasti anda boleh jadi kaya melalui perniagaan MLM.

Utk pengetahuan semua, saya bukannya ahli UPTREND cuma nak beri gambaran bahawa MLM tu mudah untuk dilakukan.