Jump to content
Sign in to follow this  
yurckk

Gangguan Sms Yang Tidak Dikenali

Recommended Posts

http://www.mcleaner.com/###

download ler kat situ dan pilih model hp yang ko pakai hehehehe :lol:

lor trial 15 hari.. kat mana nk pilih jenis model hp tu? tak jumpa pun

EX tu aper.. moto ex5 ker... :wacko:

EX tu singkatan utk EXpired :lol:

btw TS, ko bg la ancaman sket.. Kononnya lagi skali dia antar msg camtu, ko nak report polis ke.. ataupun tiap kali dia bg msg, ko balas dengan msg tazkirah.. :lol: aku pernah wat camni..sape ntah yg pengacau tu. Malas nk layan, wat xtau je.. Aku ingatkan dia stop la msg bila dh x layan.. Tp tak berenti jugak msg.. Last2 tiap kali dia bg sms, aku balas ngan sms tazkirah pasal kematian, alam barzah n so on.. hahaa mmg insaf kot budak tu. Sampai sekarang dh x diganggu lagi.

btw TS, ko bg la ancaman sket.. Kononnya lagi skali dia antar msg camtu, ko nak report polis ke.. ataupun tiap kali dia bg msg, ko balas dengan msg tazkirah.. :lol: aku pernah wat camni..sape ntah yg pengacau tu. Malas nk layan, wat xtau je.. Aku ingatkan dia stop la msg bila dh x layan.. Tp tak berenti jugak msg.. Last2 tiap kali dia bg sms, aku balas ngan sms tazkirah pasal kematian, alam barzah n so on.. hahaa mmg insaf kot budak tu. Sampai sekarang dh x diganggu lagi.

hehe..bgus gak idea ang ne, boleh dipraktikan..hehe..

hehe..xpe2, nant aku try wat..tq2

adeh, kne bayar bulan2 yg malas ne..hehe..kk xpe2.thx utk info btw.

aha aku rasa ada bayaran gak..besa la maxis kan... hehe.... ko try check balik web dia sehinggit sebulan ke 5 hinggit kot...try check balik...hrp dpt membantu..tq

Looorr... HaiBaRa de peminat upenyer... loorr... naper x layan nyer... mmm.. ni nak tanya skit... pe pandangan kita n pe tanggapan kita kat mana2 orang tepi jalan x kiralah samada lelaki or popuan yang kita X kenal? Mesti ntah pape kan.... N kalau DaH KeNaL? maybe suke kawan dengan orang tuh kan.. IgT.. Amat bermakna bagi kita sebenarnya sekiranya kita kenal n tahu tentang kehidupan seseorang yg x penah kita kenal... err.. pe yg aku cakap nih... ngantOk nyer.. mmm.. susah betul lah nak bagitau pe yg aku rs.. sebenarnya susah nak jelaskan perasaan tuh...

ala biasalah tuh...kan skrg perempuan melebihi lelaki skrg... :)

lol..kan TS dah bgtau pengacau nie kacau ex girlfriend die..wahhahah

apsal ex gf ko x mengadu kat bf baru die??ke x de bf baru lagi..

sayang!?ayat la balik gf ko untuk bersama kembali..wahaha!

lol sir faiz , tq ... aku ingat ex yurckk ni yang kaco dia , rupanya ada pengacau kaco ex yurckk ... Bila susah baru nak ingat . kekeke

lol sir faiz , tq ... aku ingat ex yurckk ni yang kaco dia , rupanya ada pengacau kaco ex yurckk ... Bila susah baru nak ingat . kekeke

pompan zaman lani....bkn cam zaman dulu..ekeke....sama la laki pon.... ala dunia dah tua lani

de gak pmpuan cm 2 eyk?! eeiii... mnjatuhkan status kaum hawa tol la... kalo ku knal die, ku ajk geng g hempap kpale die ngan batu bsr, rkam ngan fon, wat videoclip lagu...

hahhahaa... cm pnah dgr jek cite ni... kjamnye.. ish3.. xbaek2!!

pompan zaman lani....bkn cam zaman dulu..ekeke....sama la laki pon.... ala dunia dah tua lani

hoohooh..aku pernah kena dalam YM..x sangka 2 pompuan..kohohoh..siap ajak aku berwebcam..gile ape pompuan zaman skrng nie!..huahuahua.

.nasib baik la iman masi kuat!

hempap kpale die ngan batu bsr, rkam ngan fon, wat videoclip lagu...

budak baik jgn jadi kejam!..kate budak baik..jgn nick jer baik..hohoho :lol:

Edited by SiR_FAiZ

Pe?? Korang ingat sini IRC KaaaAAA???

hurm.. aku selalu gak de org kacau.. miscol laa.. msg laa.. pastu aku mula ah.. duk perasan sengsorang.. "Ni MEsti EX aku ingat kat aku... RIndU KaT AkU KoT... MayBe Dier Nak BaLik Kat AkU"

de gak pmpuan cm 2 eyk?! eeiii... mnjatuhkan status kaum hawa tol la... kalo ku knal die, ku ajk geng g hempap kpale die ngan batu bsr, rkam ngan fon, wat videoclip lagu...

hahhahaa... cm pnah dgr jek cite ni... kjamnye.. ish3.. xbaek2!!

mcm penah dgr cita nih... cinta 3 segi eh....tak tgk g vs dia....diorg ckp ngeri.... x sanggup lah..huhu :wacko:

hahaha... ni sape ngaco sape ni..?? hmm.. konpius2.. ntah la.. pape la.. korg slesaikan la umahtangge korg sndri.. :rolleyes:

ish3...SiR_FAiZ 2 br la baek.. drp die mnambahkan dose die baek kite hapuskan die dr dunie ni trus... muahahhahahhahaa.... ~gelak jaat jap~ :lol:

video tu kat indon la dorang belasah pompuan tu pasal seksi , bukannya malaysia ... :lol: .

video tu kat indon la dorang belasah pompuan tu pasal seksi , bukannya malaysia ... :lol: .

tahu x perr..kejam giler..dgn pompuan pun nak kejam cangitu!..sedih tgk kene hampuk dgn batu cam 2.. :ph34r:

lari topic dah nie..

so TS boleh jer pilih mane2 jalan penyelesaian yang diorng bagi 2..kalo syg ek 2..pikat lah balik bro..hehe

ish3...SiR_FAiZ 2 br la baek.. drp die mnambahkan dose die baek kite hapuskan die dr dunie ni trus... muahahhahahhahaa.... ~gelak jaat jap~ laugh.gif

ish x boleh cara cam 2..kejam.. :blush:

p/s hampeh x join IRC ke?rancak cite hantu sampai subuh smlm!..hehe

Edited by SiR_FAiZ

Maksud aku topic ni dah cam chitchat lak.. mmm.. aku tengah study PHP.. nanti aku pandai aku bukak web chat... nanti korang jadi geng pertama yg chat sane ekk.. angan2..

tahu x perr..kejam giler..dgn pompuan pun nak kejam cangitu!..sedih tgk kene hampuk dgn batu cam 2.. :ph34r:

lari topic dah nie..

so TS boleh jer pilih mane2 jalan penyelesaian yang diorng bagi 2..kalo syg ek 2..pikat lah balik bro..hehe

ish x boleh cara cam 2..kejam.. :blush:

p/s hampeh x join IRC ke?rancak cite hantu sampai subuh smlm!..hehe

wah..dah lari tjuk ni...emm ts pakai anti spamming...x pun kalo yg pakai symbian ambil software yg bleh blok... ko leh try usha kat source ni.... hrp dpt membantu....

Edited by z_tecon

so sekarang nih kes nih dah selesai ker belum? kalau belum aku nak mencaruk lagi nih... banyak lagi yg aku nak merepek nih.. campur ngantOk2.. best gaK...

eh... pepandai je korg ni... yeke dak pmpuan 2 indon?? bkn la.. ku bce mstika br dorg ckp dak mne ntah, die kawen lari ngan laki islam so kne hukum bnuh cm tu.. lbeh kuang cm mnjatuhkan status fmily..

eii..dak baik nie..kalo kena hukum bunuh pun bukan cam 2 cara die..

ade kate kat indon ade kate kat malaysia,ade kate pompuan 2 peragut..ade kate nie la tu la..so semua orang x pasti..aku pun x pasti..

last nie nie lari dari topic..dah2 jgn mengajak aku berforum keluar topic..nie pun balas nak jawab persoalan dak baik sngt nie..hehe :P

jgn marah yer..

eii..dak baik nie..kalo kena hukum bunuh pun bukan cam 2 cara die..

ade kate kat indon ade kate kat malaysia,ade kate pompuan 2 peragut..ade kate nie la tu la..so semua orang x pasti..aku pun x pasti..

last nie nie lari dari topic..dah2 jgn mengajak aku berforum keluar topic..nie pun balas nak jawab persoalan dak baik sngt nie..hehe :P

jgn marah yer..

Tuh Memang Indon laaaa... Sebab Aku Yakin.. Malaysia adalah sebuah nagara yang selamat n bebas dari kekejaman yg seperti itu..

ok2.... nk tido r cm neh.. huh!! <_< ~majok~ ni pown last gak... huaarrrgghhh....zZZzZZZZZzZZZ -_-

Huh!!... X ReMaJa LaNgSuNG AaaAAaahhhhh... AdEr Ke Da TidO!!