Jump to content
Dominant Star

Hot Niches Yang Dah Buat Aku Berjuta-juta Dollar..

Recommended Posts

Ermmm.. hello (bayangkan aku mcm joker tgh cakap.. LOL)

Ok.. straight to the point. But then boring plak.. so aku spam dan off topic sedikit sebelum aku straight to the point.

Fuhhh.. malam nih sungguh indah sekali. Bulan yang terang benderang.. menonton tv sambil melihat anak bermain Devil May Cry 4. Hmm.. talking about Devil may Cry 4.. sesiapa dah main?? Lagu credit dia masyuk sia1... ni lirik last dia:

They will see. We'll fight until eternity

Come with me We'll stand and fight together

Through our strength we'll make a better day

Tomorrow we shall never surrender.

Guna Nero kurang masyuk la.. guna Dante best lagi. Layan don..

Anyway.. kejap tadi aku baca topik perihal apa dah jadi dgn perigiduit. Nampak gayanya encik perang_merah begitu gembira dengan outcome yang terjadi. Tahniah encik perang_merah diatas kegembiraan encik itu ya. LOL.

Apa yang menarik perhatian aku adalah post seorang insan yang sungguh mulia bernama F 18 HORNET mengecam post seorang lagi insan yang aku dah lama nak kutuk.. yakni encik Kai Kiske. Hmm.. sungguh masyuk sekali bila aku membacanya berkali-kali.. kalau korang nak baca gak pergi sini: Ke Mana Perginye Perigiduit

Hmm.. dia mengecam kai kiske sebab kai kiske kononnya show off. Aku terasa nak cuba la.. apa feelingnya show off ni ye?? Cam best jer kan?? Huhuhu.. ok.. aku nak show off jugak lah. Lepas nie aku rasa aku tak log-in dah kot.. malas dan sibuk. So apa salahnya aku show off sekali.. mana nak tahu ada insan mulia lain disini yang berminat nak nasihat aku.. boleh aku tolong dia dapat pahala :lol: Kepada insan mulia yg nak menasihati aku tuh kelak.. jgn lupa letak "lalalalalaala...." jugak ye.. :) huhuhuhu

So on the way to my show off:

Weih.. korang tau tak.. aku derma kat yayasan sekolah kanak-kanak miskin RM10,000 woorrrghhh.. lepas tu kan.. kan.. aku derma RM 10,000 jugak kat jawatan kuasa taman aku yg lama sebelum aku pindah.. suruh diorang buat kenduri.. huhuhu.. lepas tuh kan.. aku ada sebijik Audi TT turbo.. sebijik SLK 200 (180 HP jerr.. sedih aku..) dan sebijik BMW M3 sebagai daily drive aku... and 350Z untuk bini aku.. hehe..

Riak tak aku?? Err.. cam tak cukup riak plak.. takpe.. kita tambah lagi..

Aku kan.. kan.. earn USD 30,000 ke USD 40,000 sebulan wooo... best tak?? huahuahuahuahuahauhaua...

Weih..

nasihat la aku weih...

hahaha..

So.. apa yg aku buat sampai bermewah-mewah mcm tuh dan mampu untuk riak dalam forum nih supaya ada orang boleh nasihat aku dengan "lalalalalaala...." jugak??

JengJengJeng.. dabedabedu (drum...)

Jawapannya... Niche marketing!!!

So apa niche marketing tu?? Biawak?? Cicak kobeng?? Atau model terbaru Ferrari dari keluarga Pininfarina?? Oh well.. sebab aku sedar kita berada di Malaysia di mana majoriti rakyatnya pemalas belaka.. aku pun dengan sungguh mulianya dah pergi ke wikipedia dan carikan untuk korang.. ha.. baik tak aku?? Baikkan?? Bacalah di sini:

Niche Market

Kalau baca benda tuh pon malas.. maka anda boleh pergi mampus dan terus jadi orang yang tetap berangan.. huhuhu... jadi.. bacalah. Iqra'.. baca. Haa.. ilmu tuh. hehehe.

So straight to the point balik (aiseh.. aku teringin nak riak lagi.. boleh tolong insan mulia dapat pahala menasihati aku.. but panjang sgt lenguh jari aku plak.. huhuhu):

Thread nih adalah in conjunction dengan thread oleh sedara Faiz.. the proud owner of a Mazda RX-8 yang dia beli cash berwarna silver tuh: Niche Marketing dan Jutawan Internet... haa.. baca jugak yg ini. Penting.. kalau tak nak baca better korang piss off jer.. or click jer quick reply dan nasihat aku terus sebab tadi aku riak.. mana nak tahu kalau ikhlas dapat jugak pahala kan?? LOL

So.. thread nih pasal apa sebenarnya?? Spam?? Wajarkah seorang forummers veteren dengan post count 900 lebih buat topik baru khas untuk spam jer?? Ermm.. cam tak wajar jer kan??

Well.. you see.. hari ni aku banyak melaram dalam nih.. aku banyak post sampah sarap or what others would call spam (sambil riak ofcourse.. "weih.. aku sedekah weih".. LOL)..

So.. lepas ni aku tak nak log-in dah.. malas sia1.. banyak kerja lagi.. ini pun sekali sekala jer.. aku nak kumpul duit nak pindah England plak.. hmm sungguh kurang patriotik aku ni ye.. (haa.. sesapa yg patriotik tuh.. nak nasihat yg ni pun boleh jugak.. but tak sure la ada pahala ke tidak.. "lalalalalaala")

Jadi aku decide untuk leave you all with something of a value buat mereka yang lebih suka untuk berfikiran positif terhadap sesuatu instead of paku post orang dengan kata-kata nasihat :D

Kat sini aku akan dedahkan niche-niche yang aku buat yang dah membantu aku berjaya sehingga ke tahap aku sekarang. Ofcourse other things korang la figure sendiri.

Asyik nasihat orang jer tapi action tak ambil tak guna kan?? :rolleyes:

So buat yg tak tau apa itu niche.. or how to do it.. maka google lah sendiri.. but ini adalah niche yg aku sendiri buat.. dan aku earn millions of dollars from this:

1) Making Up

-Aku promote product bernama Magic of Making Up yang aku dapat dari Clickbank. Cukup sempoi produk nih. Sasaran niche adalah mereka yang baru putus cinta.

2) Stock market

-Aku promote program yang dapat meramal stock apa turun or stock apa naik.. cukup laku.

3) Stress

-Sasaran khas untuk mereka yg stress. Diorang stress.. kesian diorang kan.. so aku tolong diorang dengan kasi ubat dan solution. Aku dapat produk juga dari Clickbank.

4) Basketball (how to become taller)

-huhuhu... niche nih bagi aku USD 7000 ke USD 12,000 sebulan. Sempoi. Nama product The Vertical Project. Cukup laku dan so far tak pernah ada orang ask for refund lagi.

5) Satellite TV Service

-Target audience USA. Aku jual servis satellite tv. Bleh tahan laku.. produk independent affiliate network.

6) Ipod

-Aku target remaja dan people on the move (orang nak pergi kerja and so on). Tuan punya produk Apple.. but since Apple berdaftar dengan Commision Junction.. so aku guna Commision Junction la as my affiliate network. Tak laku sangat sebab bermusim.. selalunya bila tiba krismas jualan meningkat mendadak.

7) Cover Letter

-Target pada mereka yg takde kerja.. tgh nak cari kerja and so on. Jual produk yg aku dapat dari Clickbank yg fungsinya membantu diorang menyediakan cover letter dan resume yg cukup sempoi sampai interviewer terpikat untuk ambil diorang bekerja.

So... 7 niche aku sekarang... tak termasuk another 7 yang aku joint venture dengan orang lain dan beberapa belas yang aku direct linking tanpa website (in testing phase.. but still gives me lots of money).

So.. untuk sekali lagi aku riak.. (atau kalau yg positif thinker tuh.. ini adalah satu bentuk inspirasi buat anda :) ).. aku earn around USD 30,000 ke USD 50,000 sebulan through semua 7 niche tuh. So bila campur niche yg aku joint venture dan aku direct linking tuh.. hehehe.. boleh tahan jugak earning dia.

Pada mereka yg tahu menilai.. information yg aku kasi ni boleh mencapai nilai USD 10,000 (especially kalau aku reveal dalam international forum dengan harapan diorang membayar aku.. for sure they will). But untuk korang special.. aku dedahkan jer. So the rest.. ikut korang lah kalau nak take action or nak paku aku.. aku dah buat apa yang boleh untuk membantu anak bangsa malaysia ni.. the rest.. atas usaha korang la.

Or maybe korang lebih selesa nak paku aku kot?? LOL.. then aku takleh buat apa la.

Satu lagi tips untuk korang.. aku berjaya cecah USD 30,000 dengan hanya tujuh niche sebab aku tahu satu skill yg dipanggil copywriting skill.. the art of seduction using words. Ini pon korang kena belajar jugak.. how?? Ada seorang mentor bernama Alan Forrest Smith.. dia pakar dan dia charge hanya USD 10,000 untuk seminar copywriting dia di England. Berbaloi sia1...

Takde duit banyak tuh?? hehehe.. cari USD 997.. pergi beli DVD seminar dia. Google lah kalau nak cari (aku tak cukup mulia untuk kasi link tuh sekali kat sini). Cukup berbaloi dan hebat. Niche yg generate USD 500 sebulan pun aku boleh ubah jadi USD 15,000 sebulan dengan hanya a couple of small little tweak pada sales letter aku.

Anyway.. that's all la. Aku takkan log-in dah lepas nih (cam aku kata.. malas..) so takyah la PM ke apa ke tanya itu ini.. buang masa korang jer (kecuali hackezkk.. pasal aku janji ngan dewa tenuk tuh aku nak kasi dia PSP.. weih hackezk.. mana ko weii??). Kalau nak paku boleh jugak (pasal tadi aku riak kan.. "lalalalalaala"...) but tak jamin la aku akan balas pasal cam aku cakap tadi.. aku tak log-in dah kot lepas nih. Banyak benda nak tumpu lagi.

So.. assalamualaikum warrahamatullahi wabarakatuh.. and have a good day.

Byeeeee..

::EDIT::

Aku realize something.. orang Malaysia nih pemalas jugak kan??

So aku kasi korang step apa korang patut buat sekarang.

Pick satu dari 7 niche tuh.. kaji.. then buat website.. cari produk and jual. See if you can be the next millionaire. Cara nak jual etc.. dah di ceritakan dalam thread Phoenixwunin tuh. So.. have fun..

"lalalalalaala...."

hahahah

::EDIT LAGI.. MULIANYA AKU HARI INI::

Another thing.. kalau nak cuba jaya lagi bagus. Ambil dua atau tiga niche yg aku listkan tuh.. korang buat split testing straight away dengan satu page dalam domain khusus (for example.. netreview.com or whatever.. korang fikirla sendiri) dan run each campaign at the same time. Tgk yg mana profitable bagi korang.. then pick that one up.. baru focus pada niche yg menguntungkan tuh.

Aku terus terang jer la.. setakat ni yg paling menguntungkan bagi aku adalah Making Up tu.. sebab itu adalah masalah yg dialami masyarakat satu dunia. Kritikal pulak tuh.. di Korea sampai bunuh diri pun ada. Maknanya permintaan tinggi.

Another niche yg terlintas di otak aku adalah game > World of Warcraft. Orang yg main WoW ni ada satu concern yg sama.. diorang nak buat duit yg banyak dalam WoW.. sampai ada yg sanggup beli guna duit real life. So korang pegi Clickbank.. cari produk berkenaan World of Warcraft.. construct website / webpage (kalau nak testing dulu).. and then bam!! Buat!! Tgk profitable atau tidak. Don't worry too much about competition dalam World of Warcraft nih.. sebab player dia cecah berjuta di seluruh dunia. There's enough share for everyone.

OK.. tata... bye!! Have a nice day making money... atau.. have a nice day nasihat aku sebab show off dan riak tadi. Byebye... LOL

Edited by Dominant Star

bro, jgn x masuk lg bro.

ko buat je riak smpai diorg jeles nak mampos. hehe

xpe ke ko buat pendedahan brani dan telus kat sneh?

aku mintak izin guna niche2 neh bley? utk aku start nnti.

lgpun aku n00b je.hehe :P

wehhh riak lah lagi... aku suka org beriak nie sebab boleh bakar semangat aku.... semuanya atas pandangan memasing samada korang nak amik part yg positif or tak.... so its depend pada pembaca.... sebab tu memasing ade otak.... take positive side, not negative side... wakakaaka...may the force be with you

wehhh riak lah lagi... aku suka org beriak nie sebab boleh bakar semangat aku.... semuanya atas pandangan memasing samada korang nak amik part yg positif or tak.... so its depend pada pembaca.... sebab tu memasing ade otak.... take positive side, not negative side... wakakaaka...may the force be with you

thanks bro,

aku pun sama, org macam ni memang best, aku memang tak kisah orng lanci sikit tapi at the same time dia bagi something yg very valueable...

bro, jgn x masuk lg bro.

ko buat je riak smpai diorg jeles nak mampos. hehe

xpe ke ko buat pendedahan brani dan telus kat sneh?

aku mintak izin guna niche2 neh bley? utk aku start nnti.

lgpun aku n00b je.hehe

Aku tak kisa buat pendedahan mcm tu.. pasal aku tau aku sorang jer boleh buat.. wahkakakkakakkaakkaakakakkakakakakakaka :lol:

But kalo korang boleh buat.. then itu memang korang nyer duit la. Aku tak kisah sgt.. there's trillions of money for the taking.

Buat jer memana yg ko nak.. ofcourse sales angles and so on (keyword blablabla..) ko kena research sendiri la.. huhuhuh

ko suke orang ria ek?? LOL

but mmg itulah caranya.

Aku suka buat post yg mcm tuh.. becoz itu akan menunjukkan mentaliti readers yg baca post aku.. in the end kalau diorang leh take it as it is... aku akan lebih cenderung untuk buat sharing dgn diorang (selalu aku amalkan dalam WA.. pernah buat sharing dlm wangcyber.com.. but lepas kena paku jer aku tak pernah masuk dah sampai sekarang LOL).

I wish you luck in your future endeavor my friend :)

thanks bro,

aku pun sama, org macam ni memang best, aku memang tak kisah orng lanci sikit tapi at the same time dia bagi something yg very valueable...

lanci?? Ko kutuk aku ek?? :lol:

LOL

Pergi baca post aku dalam thread finixwunin tuh.. mungkin ko akan suka.. mungkin juga tidak.. but aku figure that might help a he11 lot of people dalam memulakan bisnes nih..

have fun and take your time reading..

good luck as well

Edited by Dominant Star

weh korang x faham lagi ke, dia nak tolong tu..

hah.. meh cni aku kutuk ko lalalalalaal....

apa barang England... Newzelend lagi best... hehe...

jangan marah ek,

jasamu dikenang.......

jangan marah ek,

jasamu dikenang.......

thx bro sbb ko naikkn thread ni blk kat main page tuh. tak tau lak DS ade wat thread nih.ade lagi tak pembakar2 semangat mcm nih..? pergh, superb! naik smgt aku. lg aku nk bertungkus lumus nih!

wei mana minyak tanah..aku nak curah kasi terbakar lagi...kah kah kah..erm beb masukkan pic plak..biar bukan terbakar jerk..kang balai2 bomba pun terbakar.

tq tq.. jasa aku dikenang lagi............... best siot jadi orang yang berjasa...

tujuan aku satu jek nak stdy sampai ke tahap DNA.. nak jadi jutawan cepat ni......

ubuntu90 ko nak ke, pegi beli petrol 1 tong. then nyalakan lighter.. confirm....

kohkohkoh......

erm.. aku ad gak tengok mamat2 yang tengah stdy kat area51 jelez siot.... :(

Edited by kamikase30

Teruja aku baca topik nie.. siasast punya siasat alan forest smith nie memang handal rupanya.. course dia jerk US10k .. ada satu gambar peserta dia seramai 5k dalam satu masa (satu dewan) .. cari punya cari dapat gak aku video dia.. tapi tak habis download lagi... ada 15 dvd .. mungkin membantu dalam teknik copywriting nie...... dominant star dah tak nak masuk ker..

betoi ka nieh?

cerita diatas....

Hahahahaha... the first person yg ragu.

Ini jer aku nak ko fikirkan..

Buat apa la aku penat-penat buat cerita bohong.. kalau aku "GOT NOTHING TO GAIN??"

Aku bukannya buat bisnes MLM yg memerlukan aku cari downline dan seterusnya reka

cerita untuk orang ramai disini rasa kagum dan seterusnya join aku.

Infact kerja aku tulis semua benda ni.. aku tak dapat SESEN pun..

except.. riak sedikit sebanyak (yg mana mmg merupakan antara tujuan aku

pun.. hahahahaha)

Camnielah.. kalau ko rasa ber faedah.. ko ambil manfaat. Kalau rasa

tipu ke apa ke.. feel free untuk tidak ambil peduli langsung.. sebab mcm

aku kata.. aku tak rugi sesen pun bila semua orang tak suka or

pikir negatif.. yet aku tak earn sesen pun walaupun semua orang

disini puji aku mcm-mcm panggil otai lah itu lah ini lah.

MLM lain la.. menipu boleh dapat downline..

Di sini menipu bukan dapat duit... dapat penat ada la.

But kalau ko nak anggap aku menipu pon takpe... asalkan ko put all

the knowledge into good use.. aku tak kisah langsung. Sebab matlamat

aku dalam ni adalah nak bagi "PURE FREE CONTENT & KNOWLEDGE"

pada korang semua tanpa ada pitch promotion, affiliate link hatta rayuan

apa sekali pun.

In fact aku personally cakap kat semua orang supaya jgn join Wealthy

Affiliate under aku langsung.. sebab aku tak nak orang anggap aku

bagi all these things sebab nak something in return. So kalau

ko rasa nak belajar ko baca jer semua ilmu atau content..

abaikan apa-apa cerita pasal kemewahan ke apa ke.

Kalau rasa tak percaya.. then ko boleh research sendiri

di internet ttg bisnes model nih.. yg tak keluarkan sesen pun boleh jalan.

Wish you luck in your future endeavor my friend :)

Teruja aku baca topik nie.. siasast punya siasat alan forest smith nie memang handal rupanya.. course dia jerk US10k .. ada satu gambar peserta dia seramai 5k dalam satu masa (satu dewan) .. cari punya cari dapat gak aku video dia.. tapi tak habis download lagi... ada 15 dvd .. mungkin membantu dalam teknik copywriting nie...... dominant star dah tak nak masuk ker..

Huh???

How come ko boleh dapat video dia??

Aku bayar sampai RM 30,000 semata-mata nak terbang pergi Australia ikut kelas dia...

hahahahahaha... takpeah.. layan jer...

Teknik dia semua mmg superb.. kalau di amalkan la.

All the techniques he teaches can make a difference between $10 per day to $2000 per day :)

Aku tahu sebab aku dah alaminya...

Sebenarnya yang paling aku teruja dia leh kumpulkan 5 ribu orang dalam satu masa untuk bayar dia 10 k setiap seorang.. giler ayam ah.. aku dah selalu dengar benda2 nie.. tapi tak dapat nak buat.. mungkin tak yakin kot.. tapi lepas dengar ko bebel dan bahasa ko yang magic tu bro aku jadi yakin lak.. tenkiu la bro..

Giler ah habiskan RM30k gi australia.. aku tak mampu lagi... aku pegi secara online pun cukuplah :) .

Sejak tahun 2004 aku mendapati dunia internet ni penuh dengan barang free :)... Barang yang bagi duit pun banyak.. peluang semakin mudah.. jangan lepaskan peluang...

Ok nak start belajar dengan alan smith dulu.. hope dapat buat US2k sehari pun cukup lah

Sebenarnya yang paling aku teruja dia leh kumpulkan 5 ribu orang dalam satu masa untuk bayar dia 10 k setiap seorang.. giler ayam ah.. aku dah selalu dengar benda2 nie.. tapi tak dapat nak buat.. mungkin tak yakin kot.. tapi lepas dengar ko bebel dan bahasa ko yang magic tu bro aku jadi yakin lak.. tenkiu la bro..

Giler ah habiskan RM30k gi australia.. aku tak mampu lagi... aku pegi secara online pun cukuplah :) .

Sejak tahun 2004 aku mendapati dunia internet ni penuh dengan barang free :)... Barang yang bagi duit pun banyak.. peluang semakin mudah.. jangan lepaskan peluang...

Ok nak start belajar dengan alan smith dulu.. hope dapat buat US2k sehari pun cukup lah

Hahaha... 5 ribu orang tuh... semua sanggup bayar lebih daripada

10k semata-mata nak ensure dapat personal tutor daripada dia.

Ko berlatih jer copywriting... tak payah buat niche pun tak apa.

Then offer skill engko pada marketers-marketers lain... ko

boleh buat duit jauh lagi banyak.

Copywriting skill punya industry sendiri adalah satu industri tahap

gaban punya lucrative. Aku pernah tolong analisis kan sales letter

seorang member WA dan dia bayar aku USD 7500 untuk hasilnya..

sebab lepas tu dia buat sales sampai 200% lebih banyak lepas aku

tweak skit headline dia.

Mana aku belajar ilmu tuh??

Kelas Alan Forrest Smith la.

Tgk video dia sampai habis.. serious..

dan kalau ko betul-betul komited dan serius.. ko boleh earn sampai

USD 50,000 average dengan hanya menulis jer.

Hahaha... 5 ribu orang tuh... semua sanggup bayar lebih daripada

10k semata-mata nak ensure dapat personal tutor daripada dia.

Ko berlatih jer copywriting... tak payah buat niche pun tak apa.

Then offer skill engko pada marketers-marketers lain... ko

boleh buat duit jauh lagi banyak.

Copywriting skill punya industry sendiri adalah satu industri tahap

gaban punya lucrative. Aku pernah tolong analisis kan sales letter

seorang member WA dan dia bayar aku USD 7500 untuk hasilnya..

sebab lepas tu dia buat sales sampai 200% lebih banyak lepas aku

tweak skit headline dia.

Mana aku belajar ilmu tuh??

Kelas Alan Forrest Smith la.

Tgk video dia sampai habis.. serious..

dan kalau ko betul-betul komited dan serius.. ko boleh earn sampai

USD 50,000 average dengan hanya menulis jer.

Disini rupanya encik DS aktif huhu penat tunggu kat thread mr finix. hehehehe

wow you actually reveal your actual true forte which is copywriting! now i know :D

nk kene cari ni copywriting skill ni. akan ku usahakan untuk dapat course alan forest smith tu.. tp ada tak solution yg lebih entry level sikit?

mmg cam x caya, tambahan plak iklan tenet nih bnyk cerita2 lebih2 supaya org beli produk dia atau cari downline... especially yg riak2... hehe

dan dlm ramai2 kenalan aku, x pernah dgr sampai income USD40,000. wow!

copywriter tuh gapo???

AJAR AKU DOMINANT STAR!

jangan marah ek,

jasamu dikenang.......

wahai encik Dominant Star yang ensome 1% je dari aku, encik x jawab lagi kutukan aku kepada encik, ape yang bestnye England tu... huhu, sejarah Robin HOOd ke, tak pun 5 pahlawan... :lol:

jgn jeles jerk beb..kita kena buat tak kisahlah area51 ke thread ni jerk ke..aku mmg dah sticky kan thread ni dlm pale aku

wei bro ko jangan cakap macam tu, mamat-mamat yang 'terpilih' tu semua baik beb, aku personally pernah pam diaorang then diaorang jawab semua kemusykilan aku.. bagi aku biar diaorang buat dulu, biar diaorang buat salah dulu, then diaorang berjaya, nanti kite tanye r diaorang kite x perlu r buat salah cam diorang buat, kan dah jimat mase.. hehehe.... u got my point right..... pehhh pandai gile aku.....

Teruja aku baca topik nie.. siasast punya siasat alan forest smith nie memang handal rupanya.. course dia jerk US10k .. ada satu gambar peserta dia seramai 5k dalam satu masa (satu dewan) .. cari punya cari dapat gak aku video dia.. tapi tak habis download lagi... ada 15 dvd .. mungkin membantu dalam teknik copywriting nie......

disebabkan blog aku dah buat duit, aku nak beli kat ko RM100 ok tak, tak pun member2 rm0.00 dah r..

nt aku share r cmne nak buat duit gn blog...

rm50 sehari tu blog aku, aku dah nekat nak buat WA lak secara full time tahun depan income dalam USD tu...... ap nak jadi jadi r :angry:

rm50 sehari tu blog aku, aku dah nekat nak buat WA lak secara full time tahun depan income dalam USD tu...... ap nak jadi jadi r :angry:

maksud ko nak buat Niche Marketing betul2 ke?

aku pun sama gak, nak go all out with Niche marketing huhu terbakar gak bila dgr otai2 sini buat duit sehari berlipat2 kali ganda dengan income adsense aku untuk sebulan huhuhuhuhuhu

di clickbank lak, satu produk terjual = USD40 katakan. kalau dalam sebulan dapat jual 10, dah melebihi income adsense aku sebulan huhuhuhu

bygkan kalau sehari = 1 produk terjual = 40usd

darab dengan 30 hari

untung = 30 x 40usd = 1200usd

huhuhuhuu never in my right mind ever imagine ada org malaysia yg bleh buat income 1000USD sehari mcm DS

but now I know its FOR REAL, and yeah, I BELIEVE I can do it too, walaupun cuma 1200USD sebulan pun dah bersyukur sangat2

apa nak jadi jadi r :angry:

yeah!

Edited by matieu

DVD siri satu pun tak habis... guna premium pun tak jalan sebab "snailmyx" kejap2 lag.. hampeh sungguh... kalau duduk kat australia.. 15 minit aku rasa dah siap download... download sebelah alan forest.. huhuhu.. Nanti aku dah siap download.(tak tau bila leh siap). aku burnkan lah.. sapa nak leh calling2 aku... tapi cost cd dan penghantaran + upah download sikit ok lah.hehehe