Jump to content
Sign in to follow this  
fairin

Bulan Lepas Aku Dapat $548, Macam Mana?

Recommended Posts

ramai yg skeptik dengan PTC (paid-to-click). ramai yang kata scam. aku dah join, dah test mmg ada yang scam, tapi ada jugak yang tulen. kena pandai pilih. jadi sbb ramai yang skeptik, kata benda ni tipu, scam, aku amik sikit tanggungjawab untuk tulis panduan percuma pasal PTC.

sesapa yang nak belajar dan nak cari duit lebih dari internet boleh la download buku panduan percuma ni di blog aku kat signature. FREE je. Malay version 69ms, english 65ms. aku cadangkan korg donlod malay punya lah.

saja kongsi sama2 cara praktikal buat duit dari internet. cara ni tak boleh la kaya, tapi cukup la untuk dapat sikit duit lebih..

ni payment proof aku yang terbaru. untuk payment proof yang lain boleh tgk kat blog aku.

sapa2 yang dah donlod buku tuh amacam? ok? dah lebih 180 org donlod buku tu sejak minggu lepas aku letak kat blog. ye lah buku free je pun. saja share ilmu sesama.

trima kasih saudara muaz,

sy dh donlod dh just tgk dok study je ape yg sedara tulis.

kalo ade ape2 yg saya tak clear, sy nak ty sedara, bole?

blog fardhu kifayah saya:

http://www.macam2tips.blogspot.com

Akum, bro...

saya pun dah download dan tengan study ni, tengik gayanya ok... dan berminat. Satu lagi nak tanya saya telah join satu website dibawah ini, itu pun dikira PTC juga ke?? Cuba saudara beri komen mengenainya ok ke NG sebelum saya pergi jauh dan buat sia2 aje.

Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

Terimakasih

Edited by arfaie

aku biasa buat benda nih... awal tahun nih.

Earning cecah USD 120 sehari.. before they refuse to pay dan tamatkan camtuh jer. Aku fed-up.. tak buat dah sampai skang.

BTW.. Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned. nampak mcm sampah. Why?? Sebab satu.. dia guna nama Clickbank.. kedua.. dia buat byk sgt adsense dalam tuh.. which means this is not a professional program. Don't bother with this.

Edited by arfaie

aku biasa buat benda nih... awal tahun nih.

Earning cecah USD 120 sehari.. before they refuse to pay dan tamatkan camtuh jer. Aku fed-up.. tak buat dah sampai skang.

BTW.. Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned. nampak mcm sampah. Why?? Sebab satu.. dia guna nama Clickbank.. kedua.. dia buat byk sgt adsense dalam tuh.. which means this is not a professional program. Don't bother with this.

ptc mana saudara join? mmg banyak yg tipu lah. aku pun pernah terkena. tapi bagus, benda tu pengalaman. ada jugak ptc yang legit. akud ah berjaya dapat duit boleh tahan jugak dan berjaya masuk terus ke cimb

program tu bukan PTC, tu matrix system adik bradik Ponzi scheme.

PTC ni banyak yang scam, kena pandai nilai, antara nya mcm yang saudara Kai Kiske cakap tuh. kta bleh nilai layout nya utk tgk owner tuh serius nak buat bisnes ke tak. tapi banyak lagi faktor lain yang perlu di nilai. aku dah bincang sikit sebanyak faktor lain dalam ebook free tuh. korang boleh donlod tanpa was-was.

p/s: ni bukan autosurf, 90% autosurf scam

Edited by arfaie

tp PTC nie kene ad refferal yang ramai2 br best tau

aah btul. aku crita jugak cara2 nak cari ref selain dari bli ref and promote link. aku tak promote link kat forum, spam nama nya! :P

lupa plak, ni cover ebook free tuh.

Edited by fairin

aah btul. aku crita jugak cara2 nak cari ref selain dari bli ref and promote link. aku tak promote link kat forum, spam nama nya! :P

lupa plak, ni cover ebook free tuh.

Assalamulaikummm.... semua sahabat putera...

Aku dah join ... memang bagus dan berpotensi, excelent dan x de lah susah sangat pun.

Jom g maha 2008 release tention..., nanti balik kita mentenet lagi OK......

JOIN TAU...... :rolleyes:

yang dah donlod buku ni amacam? ada hasil tak? nanti aku akan buat update macam mana nak transfer duit dari bank malaysia ke alertpay. ramai yang tanya. tapi aku tak sempat nak buat snapshot lagik.

dhijay n wacai, info kat buku tuh cukup untuk mulakan ptc. cuma ptc list kat blakang tuh boleh abaikan. apa2 update n new info pasal ptc boleh check kat blog aku. kalau ada soalan pun bleh tanya kat chat box kat blog aku tuh, kalau ada masa aku jawab kan, tak pun ada members lain yg tolong jawab.

happy earning!