Jump to content
Inaly

Lelaki Pukul

Recommended Posts

Perempuan mmg di lahirkan dgn lemah lembut dah,Cuma ibu bapa je yg perlu melembut anak perempuan nya. Zaman skrng,mcm2 jenama gelaran utk perempuan,tomboy la,itu ini la. Huh ? Apa kes tu ?

perempuan menangis bila di pukul kadang2 buat tersenyum karena dia bersabar, berharap ada mukjizat datang dari ALLAH SWT. dan juga perempuan menangis bukan berarti kalah, karena dia hanya mencari dirinya agar emosi dia boleh sesaat walau tak menyelesaikan masalah…contohnya aku…aku ni pulak sering berbohong, dan aku dah banyak kali berbohong demi kepuasan dia, bukan buat kebahagiaan aku.

P;S : Biasanya perempuan yg selalu kena pukul ni,perempuan tak LAWA.. ( HAHAH jangan marah ) nanti semakin hodoh .Kuang3.

*UNTUK kAmBeNg KeR* ( Apsal aneh sgt id ko ni :lol: )

Perempuan ni aku faham satu je, bila dah terlalu menyintai..dia sentiasa berharap dan terus berharap agar lelaki itu akan berubah..sbb tu dia rela.,walaupun apa jua halangan terpaksa dia tempuhi dia akan menanti dengan sabar dgn harapan pasanganya tercinta akan sedar dan mula menghargai dirinya..tp mereka tidak sedar yang tidak mudah utk seorang lelaki tu berubah dan harapan yang mereka impikan tu semua hanyalah pujukan perasaan kerana terlalu menyintai.. Ku mencintaimu lebih dari apa pun ( Ungu – Kekasih gelap ku )

For kAmBeNg Ker * lagi,,( Apsal aneh sgt id ko ni )*, Walaupun aku tidak pernah tgk wajah U,mcm mana perangai U, But I respect u dengan kesungguhan U utk kekal dalam perhubungan u tu. Good Luck,moga2 pasangan ko tu,cepat2 la menghargai ko,sebelum kehilangan ko. ( Bercinta sekali ckupla,tak payah 10 kali )

Dari apa yg aku baca kisah ko ni Miss *Kambing ker*Secara jujurnya dari aku,baik ko tinggal je lelaki yg tak pandai menghargai wanita mcm ni. Fikir sendiri la.( Atau ko ni dah terdesak sgt .HAahaha )

*I RESPECT YOU BECOZ SOMEDAY IN LIFE YOU WILL HAVE BEEN ALL OF THESE*

tah anehla nick kambeng ke..x der nick len eh..hehe

aah..

aku mmg xlawa..

aku ngaku jer..

aku mmg da xnk tuka name..

nnt org xknl aku lg n aku xley pkai avatar kambing terkojot tuh..

jgn mrh yer tun loy azloy(maap klau silap eja..)

nk kate terdesak aku pun br try2 jer syg kat dia wlpun da kapel da..

aku xkisah klau solo single mingle pon..

lg sronok..

aku yakin ar dia brubah nnt..

xtaw la klau dia ngan ex sblm ni same jer..

mmg kuchiwa kali ke2 lah aku..

yg len2 tu juz kapel maen2 so xtrase ape..

kui3..

Edited by hairulfadly
terpost 2 kali yer :)

aah..

aku mmg xlawa..

aku ngaku jer..

aku mmg da xnk tuka name..

nnt org xknl aku lg n aku xley pkai avatar kambing terkojot tuh..

jgn mrh yer tun loy azloy(maap klau silap eja..)

nk kate terdesak aku pun br try2 jer syg kat dia wlpun da kapel da..

aku xkisah klau solo single mingle pon..

lg sronok..

aku yakin ar dia brubah nnt..

xtaw la klau dia ngan ex sblm ni same jer..

mmg kuchiwa kali ke2 lah aku..

yg len2 tu juz kapel maen2 so xtrase ape..

kui3..

lawa ke tak lawa itu aku tataula sbb aku tak penah tgk ko...hehehee.....yang penting kenali ati gak kan....kalau lawa pun tapi ati takle nak bersatu so takle gakkan...yang terima tetap ati gak...rilex laar...janganla emo sangat....

nick aper ker ko nak pakai suke hati ko la yang penting ko happy..

terdesak? hanya ko sendiri ajer yang tau sebab itu diri ko....tapi tak salah kalau ko nak mencuba...

yakin die berubah? aku doakan yang terbaik untuk ko..amin

kalau die berubah memang rezeki ko...

tapi yang nie aku tak paham....len2 tu juz kapel maen2?? hehe...pandai2 ko la nak pk macam mana ko dah besar boleh nilai sendiri

aku just bg nasihat jer sebagai kawan.... nak terima atau tak itu hak ko... :P

Edited by dawos

aha betul tu ..dik nanti bila dah besar nanti paham la dik... bru terasa nak kapel maen2 ke... ape2 ke...hehe... bile da beso pempuan ni tergugat la skit kalau dia x der pakwe lagi..hehe jgn mare

Bukan semua pompuan cam tuh kot...

Yg ada pengalaman perit ngan lelaki mesti tak kisah kalau tak bertemankan lelaki pun...

Bagi mereka nih, boleh hidup tanpa lelaki....

Tapi semua pompuan ni suka dibelai, dimanjakan oleh kekasihnya...

Kenapakah sukarnya untuk setia pada yg satu???

Edited by Inaly

aha betul tu ..dik nanti bila dah besar nanti paham la dik... bru terasa nak kapel maen2 ke... ape2 ke...hehe... bile da beso pempuan ni tergugat la skit kalau dia x der pakwe lagi..hehe jgn mare

btol cakap z_tecon tue...kesian kat die..sunyi jer atinye...yerla takde orang nak sayang...kuang2x :) jgn marah gurau ajer

Bukan semua pompuan cam tuh kot...

Yg ada pengalaman perit ngan lelaki mesti tak kisah kalau tak bertemankan lelaki pun...

Bagi mereka nih, boleh hidup tanpa lelaki....

Tapi semua pompuan ni suka dibelai, dimanjakan oleh kekasihnya...

Kenapakah sukarnya untuk setia pada yg satu???

sukar untuk setia?? nie juga bukan untuk semuanya....kadang nak jumpa yang btol2 baik itu memang payah sekali... kadang bile lelaki setia then perempuan tak setia...bila perempuan setia lelaki plak tak setia...

sume orang suke dibelai dan dimanja...itu memang dah lumrah dalam kehidupan....

mungkin juga btol kata ko...ade pengalaman perit memang bagi diorang idup tanpa lelaki tak kisah...ade juga bende nie yang dialami lelaki, bile de pengalaman perit idup tanpa perempuan tak kisah...itu sume tak mustahil kan...tapi kenala ingat...sekeras2 ati pun tetap ade lembutnye.... :) MASA boleh merubah segalanya...

kambing ker lawa dgn comel...pipi comel tue...hehe...syg kalau kene pukul...lelaki pukul wanita adalah lelaki yg lemah....tampar sekali jerk cukup(bila dh jd suami kalau bini kurang ajar melebihi batas mcm kurang ajar kat mak ayah suami)....yg nie lain...

aku x pernah pukul pompuan....aku style yg relax sikit...cuma gf aku nie kalu bad mood huh ganas betul...tp kalu datang manjanya tu susah juga nak melayan kwekewe

aku x pernah pukul pompuan....aku style yg relax sikit...cuma gf aku nie kalu bad mood huh ganas betul...tp kalu datang manjanya tu susah juga nak melayan kwekewe

:rolleyes: Huh ? Ganas mcm mana tu ? :wacko: Mengamuk ke ? :ph34r:

kambing ker lawa dgn comel...pipi comel tue...hehe...syg kalau kene pukul...lelaki pukul wanita adalah lelaki yg lemah....tampar sekali jerk cukup(bila dh jd suami kalau bini kurang ajar melebihi batas mcm kurang ajar kat mak ayah suami)....yg nie lain...

haha..mon2 x abes2 mengejas...haha ala... semua laki pukul la...korang menipu la kalau satu ari nanti korang akn pukul pompan nye...pas kawin mestinye...

best ka tumbuk pmpn??

buat malu je dah tau pmpn kaum lemah lmbut..

lain la laki auwww pkul pmpn kan kan kan..

aku pukul tak pernah

tapi tampar sekali dua tu pernah la

kkee

ala...aku tau korang syg bini...mesti pukul pelan2 je.. eh bini ko watpe yg ko tampar tu ...kesian tul bini ko