Jump to content
odie

Buat Survey Free,x Sampai Sejam,dpt $27 Usd!

Recommended Posts

search je kat goole..taip AWsurveys scam..banyak forum2 lain kate Scam..masalah nya duit dlm acct AWsurveys 2 mmg ade..pas 2 nak radeem ke paypal 2 boleh..duitnye je x sampai2 ke paypal..bek ko join PPC je cam bux.to dang sbgnya..program nie x scam..tp ambil mase yang lame nak tebus duit duit..

yup betul tu!

kalau korang nak buat dari internet yang free je untuk join, korang bleh join PPC macam mr faiz cakap...

tapi kebanyakkan juga ada yang scam..

saya ada beberapa ppc yang saya join dan tidak scam!

kalau nak register, link ada kat signature saya...

Assalamualaikum,

kalau nak buat duit kat internet, please be careful with all the scams yang macam2 ader kat internet...

tip dari saya, bila dapat tau sesuatu benda, try search kat google... or call the company directly. Saya memang budak IT dari 1993.. so, saya memang be careful tentang penggunaan IT nie...

Anyway, akhir2 ini saya dah jumpa ngan satu bisnes internet yang bagi commission in USD dan server2 dier ada kat Malaysia - di Teknologi Park Malaysia (TPM). SANGAT RELIABLE COMPANY. Company nie diasaskan oleh orang Singapore bersama isterinya - Malaysian. Setakat ini, Alhamdulillah, saya dah earn lebih dari USD1,000.00. Company nie mula beroperasi pada tahun 2000 sehingga sekarang. Dan baru sekarang, masuk ke pasaran Malaysia. Alhamdulillah.

kitorang akan buat promosi bisnes nie PERCUMA di Hotel Cititel, Midvalley hari Rabu depan, pukul 7.30pm - sempat solat Maghrib dulu di sana..

Kalau ada sesapa yang berminat nak tahu pasal bisnes ni, buley emailkan <nama anda><email anda><hp anda> kat saya di [email protected] untuk book your seat. Cuma ada 25 seat lagi yang tinggal.

Jom! Jom! Join pioneer team Malaysia!!!

ape nama laman web nie???

AWSurvey ni banyak dah komplen dah! nak dapatkan duit dia bukan main susah lagi! Dalam satu bulan tak tentu ada berapa kerat survey je dapat. Duit yang cakap USD 27 tu pun untuk offset pembayaran Paypal. Bukan dapat untung pun!!

I secara kebetulan ni ada jumpa satu site yang legal & menguntungkan. Sejak i join bulan lepas, i terkejut dengan commission yg di terima. Sebagai ahli biasa, untung kira besar la sebab ni bulan HYPE ataupun MLM.

Nama site ni panggil Affiliate Junktion. Diaorang bayar melalui Pay Per Lead Affiliate Program mereka untuk sesiapa yang mendaftar secara Percuma. Lagipun setakat i tengok, semua review pasal site ni pun banyak yg positive..Cubalah link ni.. pendaftaran percuma

http://affiliatejunktion.directtrack.com/z/5/CD5006

Edited by pelaburbijak

awsurvey mmg scam..aku dah kene...huhu

ok. kalau scam dan ko dah kena. Apa buktinya? Benarkah ko dah sampai minimum payout 75usd dan tak dibayar? benarkah ko mengikut rule diorang dan dah baca FAQ dan term diorang dlu?

Buat pengetahuan korang. Aku sendiri pernah tak dibayar setelah aku cecah 75usd. Diorang claim aku langgar peraturan. Tapi aku tak putus asa. Aku kumpul balik 75usd dan request lagi. TUp2, terus dibayar sampai hari ini.. :D

AWSurvey ni banyak dah komplen dah! nak dapatkan duit dia bukan main susah lagi! Dalam satu bulan tak tentu ada berapa kerat survey je dapat. Duit yang cakap USD 27 tu pun untuk offset pembayaran Paypal. Bukan dapat untung pun!!

I secara kebetulan ni ada jumpa satu site yang legal & menguntungkan. Sejak i join bulan lepas, i terkejut dengan commission yg di terima. Sebagai ahli biasa, untung kira besar la sebab ni bulan HYPE ataupun MLM.

Nama site ni panggil Affiliate Junktion. Diaorang bayar melalui Pay Per Lead Affiliate Program mereka untuk sesiapa yang mendaftar secara Percuma. Lagipun setakat i tengok, semua review pasal site ni pun banyak yg positive..Cubalah link ni.. pendaftaran percuma

http://affiliatejunktion.directtrack.com/z/5/CD5006

First, ko hijack thread ni.

2nd, bukan kita tak leh letak affiliate atau referrals link ke kat sini? dan satu lagi, jika benar ko dah join bulan lepas. ko dah dapat duit lum dari affiliatejunction ni? leh buktikan tak ?