Jump to content
odie

Buat Survey Free,x Sampai Sejam,dpt $27 Usd!

Recommended Posts

Askum,

xnak ckp bnyk2...sy baru join program ni...free jek..senang nak dpt ckit2 side income..u all kene try..x rugi ler..

Smlm masa sy memula jumpa website ni,ingt kan malas nak tengok..tetiba terdetik plak nak cuba2...ala..x rugi pun..last2 termelekat kat situ,and buat lah survey tuk company diorg..x sampai sejam sy dh dapat $27 USD. Pecaya tak?!

Free,senang,cepat!

Join kat sy nyer signature kt bwh ni..TQ

Korg jgn tunggu lg ek...try join n beri pendapat korg dlm thread ni..TQ..

p/s: InsyaAllah rezeki kita akan dtg kalau kita usaha..amin:) :rolleyes:

Edited by odie

so, ade pape komen tak?? free kan..?

btul tak apa yg sy ckp??..nanti survey ni akan ada lg..tapi bukan setiap hari..tapi memadai lah kalo dpt ckit...btul tak?

Aku dah cuba try, huhuhuhu sajer, tgh takder kejer nih. kuikuikui... aku dah dpt $28.25. hahaha.. nak claim kena tunggu $75 lak. apa la... hehehehe..

haaa...tu la pasal...aku mmg dah try...

tp xpe...ckit2 la beb...lelama jd bukit:)

dier nyer survey akan dtg sekali sekala...so,x perlu nak tamak sgt;)

aku percaya la gak ngn mende nih..sbb atleast kita berusaha..tul tak?

yg lain2 tu,jom ler try..kalo nak join,refer akunyer signature kt bwh ni ekk...enjoy!

askum kwn2,

jom ler try program nih...free jek...

hari kedua sy dpt $ 7 USD ( hari ni ler tu maknenye..)

smlm sy dpt $27 USD...

so far mcm xde probs...

bende ni free jek...x rugi pun kalo try...

atleast boleh blajar dr pengalaman...:)

kalo nak try, website dier ada kt signature bwh nih,ek...

ok,tq!

hii...

arini dpt la collect lg $4 USD...alhamdulillah...

jom ler usaha sama2...cuba jgn x cuba!

signature sy ada website awsurvey nih...free of charge!! common!

hii...

arini dpt la collect lg $4 USD...alhamdulillah...

jom ler usaha sama2...cuba jgn x cuba!

signature sy ada website awsurvey nih...free of charge!! common!

website nie bukan scam ke?

ni semalam aku dapt email dari seseorang yang mengata ini scam.sebb xkn senang2 jek diorg nk bg usd27 xsampai sejam.xthu la.pelik betul..

Consider ni.. :)

From: Irwin de Silva

I was a Member and earnings reached $ 30 and not allowed to login saying your address is not in our records.

Posted: November 10, 2007 7:23:54 pm

From: Francis

I made $75 on it, Apparently there was a problem with my account. lame.

Posted: October 13, 2007 6:11:34 am

From: paisa

all of this testimonials are completely thruth. Nobody should waist their time by signing in or even thinking about it. i cant add more to it, because is all there. there are many websites that are proffesional and pay. it may not be too much but its not a scam. good luck and spread the word.

entahla....xthu nk comment per.aku try join gak.tp guna akaun paypal.dahla aku xreti wat paypal..ish2.xpela mana thu betul.hehehe cube jela

sorry for offending. tapi aku dah cuba dah survey ni. aku dapat kalau tak salah aku $114. memang dapat kat situ. tapi bila claim... da setahun lebih da ni. tak jugak masuk dalam paypal aku. so, it's a fake and scam. jangan nak bagi tau aku buat salah sume. i did it perfectly.

sorry for offending. tapi aku dah cuba dah survey ni. aku dapat kalau tak salah aku $114. memang dapat kat situ. tapi bila claim... da setahun lebih da ni. tak jugak masuk dalam paypal aku. so, it's a fake and scam. jangan nak bagi tau aku buat salah sume. i did it perfectly.

yup.scam rupanya.ish2.mcm2 skrg ni ek

mcm mane ek nak tau scam ker tak??

aku try ler kot buat sampai $75USD..kalo xleh keluar duit tu, aku akan inform kt sini...baru ler live ckit..hehehe..xpe..aku buat dulu,nanti aku report balik:)

anyway,thanks for the info!

aku try ler kot buat sampai $75USD..kalo xleh keluar duit tu, aku akan inform kt sini...baru ler live ckit..hehehe..xpe..aku buat dulu,nanti aku report balik:)

search je kat goole..taip AWsurveys scam..banyak forum2 lain kate Scam..masalah nya duit dlm acct AWsurveys 2 mmg ade..pas 2 nak radeem ke paypal 2 boleh..duitnye je x sampai2 ke paypal..bek ko join PPC je cam bux.to dang sbgnya..program nie x scam..tp ambil mase yang lame nak tebus duit duit..

sape-2 yg kena tipu dgn benda alah scam ni, korang leh sign petition kat sini:

http://www.awsurveyscam.com/petition.php

ramai yg dah kena tipu, so diorg pakat nak dakwa AwSurveys kat court...

fuh lega.kan best klau ramai mcm nie.bgtau klau ni penipuan.xperlu bunag masa lagi..terima kasih kepada yang sudi membantu..hai asik scam jek.bila la nk real income nie.aduh.buat kite mkin xpercya.nasib baik percuma

hm...kalau dapat duit tu pn, dorg x bagi penuh sebab ada caj sampingan macam money transfer. kene usaha lagi untuk dapat nilai yg tertinggi yg mampu korang capai. =)

Assalamualaikum,

kalau nak buat duit kat internet, please be careful with all the scams yang macam2 ader kat internet...

tip dari saya, bila dapat tau sesuatu benda, try search kat google... or call the company directly. Saya memang budak IT dari 1993.. so, saya memang be careful tentang penggunaan IT nie...

Anyway, akhir2 ini saya dah jumpa ngan satu bisnes internet yang bagi commission in USD dan server2 dier ada kat Malaysia - di Teknologi Park Malaysia (TPM). SANGAT RELIABLE COMPANY. Company nie diasaskan oleh orang Singapore bersama isterinya - Malaysian. Setakat ini, Alhamdulillah, saya dah earn lebih dari USD1,000.00. Company nie mula beroperasi pada tahun 2000 sehingga sekarang. Dan baru sekarang, masuk ke pasaran Malaysia. Alhamdulillah.

kitorang akan buat promosi bisnes nie PERCUMA di Hotel Cititel, Midvalley hari Rabu depan, pukul 7.30pm - sempat solat Maghrib dulu di sana..

Kalau ada sesapa yang berminat nak tahu pasal bisnes ni, buley emailkan <nama anda><email anda><hp anda> kat saya di [email protected] untuk book your seat. Cuma ada 25 seat lagi yang tinggal.

Jom! Jom! Join pioneer team Malaysia!!!

Assalamualaikum,

kalau nak buat duit kat internet, please be careful with all the scams yang macam2 ader kat internet...

tip dari saya, bila dapat tau sesuatu benda, try search kat google... or call the company directly. Saya memang budak IT dari 1993.. so, saya memang be careful tentang penggunaan IT nie...

Anyway, akhir2 ini saya dah jumpa ngan satu bisnes internet yang bagi commission in USD dan server2 dier ada kat Malaysia - di Teknologi Park Malaysia (TPM). SANGAT RELIABLE COMPANY. Company nie diasaskan oleh orang Singapore bersama isterinya - Malaysian. Setakat ini, Alhamdulillah, saya dah earn lebih dari USD1,000.00. Company nie mula beroperasi pada tahun 2000 sehingga sekarang. Dan baru sekarang, masuk ke pasaran Malaysia. Alhamdulillah.

kitorang akan buat promosi bisnes nie PERCUMA di Hotel Cititel, Midvalley hari Rabu depan, pukul 7.30pm - sempat solat Maghrib dulu di sana..

Kalau ada sesapa yang berminat nak tahu pasal bisnes ni, buley emailkan <nama anda><email anda><hp anda> kat saya di [email protected] untuk book your seat. Cuma ada 25 seat lagi yang tinggal.

Jom! Jom! Join pioneer team Malaysia!!!

interested... nak tahu gak... dah antar emel...

ni semalam aku dapt email dari seseorang yang mengata ini scam.sebb xkn senang2 jek diorg nk bg usd27 xsampai sejam.xthu la.pelik betul..

Consider ni.. :)

From: Irwin de Silva

I was a Member and earnings reached $ 30 and not allowed to login saying your address is not in our records.

Posted: November 10, 2007 7:23:54 pm

From: Francis

I made $75 on it, Apparently there was a problem with my account. lame.

Posted: October 13, 2007 6:11:34 am

From: paisa

all of this testimonials are completely thruth. Nobody should waist their time by signing in or even thinking about it. i cant add more to it, because is all there. there are many websites that are proffesional and pay. it may not be too much but its not a scam. good luck and spread the word.

entahla....xthu nk comment per.aku try join gak.tp guna akaun paypal.dahla aku xreti wat paypal..ish2.xpela mana thu betul.hehehe cube jela

Pasal testimoni tu. Aku pun no komen. Sebab first request aku pun diorang tak bayar aku. Tapi request kedua, ketiga dan ke 4 aku dah dapat bayaran. Ini bermakna, aku sudah dapat bayaran sebanyak 3 kali.

Lagi satu, korang kene pakai paypal VERIFIED. Kalau tak verified, diorang tak bayar rasanya even korang dah cecah 75usd.

AKu pun pernah kene cam ko. Tapi aku try balik. Dan dah dapat bayaran 3 kali. Dah nak dekat lagi 75usd. Aku rasa bayaran ke 4 pun aku akan dapat gak nanti. Bagi aku tak scam. :)

Ok. Odie. Nanti bagitau ye..

search je kat goole..taip AWsurveys scam..banyak forum2 lain kate Scam..masalah nya duit dlm acct AWsurveys 2 mmg ade..pas 2 nak radeem ke paypal 2 boleh..duitnye je x sampai2 ke paypal..bek ko join PPC je cam bux.to dang sbgnya..program nie x scam..tp ambil mase yang lame nak tebus duit duit..

Satu tahun yang lepas. Aku search gak. Dan aku pun penah kata awsurvey scam. Tapi sejak diorang bayar aku 3 kali berturut2. Aku rasa mungkin first request aku dulu ada masalah..

Lagi satu, akaun korang kene login selalu. Kalau akaun tak aktif, diorang delete.

sape-2 yg kena tipu dgn benda alah scam ni, korang leh sign petition kat sini:

http://www.awsurveyscam.com/petition.php

ramai yg dah kena tipu, so diorg pakat nak dakwa AwSurveys kat court...

Ehm, susah maa. Sebab ramai yang langgar TOS dan rule. Aku dah tanya ramai orang yg kata diorang scam kat forum luar. Mostly, tak cukup 75usd, akaun paypal tak verified. Pakai akaun paypal kawan..langgar TOS, promote kat myspace. Tu yang ramai tak dapat bayaran..

Company diorang bukan main-main. Lum tentu menang kalau pakai court. Silap ari bulan, kita kene saman balik..

hmm.. xtaula nk kata psl AWsurvey nih

tp mcm mn plk dgn yg ni? http://earncent.com/blog/2008/04/17/open-c...ally-paying-me/

Yap. BUkti Bayaran ke 3 aku korang leh tengok bukti kat SINI.

Teringat aku studiotraffic dulu... :D

HEhe. Samala. Aku tak sempat wdraw duit. Waa.. :blush:

weh, dia limit USD$80 untuk buat keluar duit... yang lain aku x tahu la, tapi ni jer yg aku tau... :lol:

Minimum payout 75 usd. Tapi 25 usd untuk fee withdrawal. Jadi kita cuma dapat 50usd sahaja. Kalau kene fee. Kene tolak lagi la..

konfem scam lah benda ni. aku dah lama tunggu payment, tak dapat2 pun. buat malu je aku ajak org. dem tul

Dah cecah minimum payout? Dah cecah 75usd? akaun paypal verified tak?

terima kasih pada sesiapa yang dah hantar email... sila check email dan sms anda...

Kepada kekawan lain, saya nak share business opportunity nie kepada mereka yang berminat nak make extra money from the comfort of your own home... Sekarang nie business nie masih baru di Malaysia. So, jom JOIN n jadi PIONEER team kat Mesia nie..

This is an OPPORTUNITY to EARN US DOLLAR from a GLOBAL BUSINESS.

Please reserve only 3 hours from your time to attend our talk. IT IS A DECISION THAT WILL CHANGE YOUR LIFE FOREVER.. insyaAllah..

Please reserve your seats as seats are very limited.

Thanks & Regards,

Husna Hassan

019-324 4972