Jump to content
Azroy_Perodua

Kuasa88 - Baru Dilancarkan

Recommended Posts

BARU DILANCARKAN !!!!!!!!!!!

Peluang terbaru untuk menjana sehingga................

RM 4,134,676.80

dengan modal serendah

RM 8.80

Apa yang dapat dibeli dengan RM8.80 sekarang??

• Sekotak rokok Dunhill 20 batang, ada baki 60sen.

• Makan KFC untuk seorang pun tak cukup.

• Lebih kurang 3 liter minyak petrol sahaja.

• Top-up telefon pun tak cukup...

Tetapi dengan kami RM8.80 anda sangat bernilai. Anda mampu meningkatkan kuasa wang RM8.80 anda.

Produk kami sudah ada, hanya anda sahaja perlu promosikannya. Hanya duduk di hadapan komputer tidak lebih 1 jam untuk mempromosikan produk kami setiap hari anda mampu menjana pendapatan yang lumayan.

Seharusnya kita berusaha dan bukannya takut untuk mencuba. Lagipun tidak ada ruginya kalau mencuba. Semua ahli perniagaan yang berjaya sentiasa mengambil peluang serta berani mencuba idea-idea baru. Jika satu tidak berjaya cuba lagi yang baru. Jangan berhenti kerana kami menawarkan peluang yang mungkin berjaya. Jika tidak kali ini mungkin di masa hadapan anda memperoleh sesuatu yang berguna.

Kami katakan kepada anda, anda tidak rugi apa-apa...

Formula kami :

PENGETAHUAN + PENGALAMAN + WANG + USAHA = KEKAYAAN

JOM RAMAI-RAMAI KITA PAKAT......... RM8.80 jer................
Edited by Azroy_Perodua

membosankan...

asyik2 kene cari orang... nak refer orang... refer org tu, refer org ni...

8 inggit memang la 8 inggit... murah mmg la murah...

dah tu plak... nak kene ada 8 org bwah kite... klau x de... x berbau la...

ckupla stakat saya join pigi duit... sampai le ni x merasa duit pigi duit... duit pigi adalah (mujurla ada org support)...

x de ke keje lain... keje yg betul2 keje...?

x de ke keje part time ke...? tgah cari nih...

dah bosan dah sistem nak refer2... nak kene cari org nih... adoi... bosannya...

membosankan...

asyik2 kene cari orang... nak refer orang... refer org tu, refer org ni...

8 inggit memang la 8 inggit... murah mmg la murah...

dah tu plak... nak kene ada 8 org bwah kite... klau x de... x berbau la...

ckupla stakat saya join pigi duit... sampai le ni x merasa duit pigi duit... duit pigi adalah (mujurla ada org support)...

x de ke keje lain... keje yg betul2 keje...?

x de ke keje part time ke...? tgah cari nih...

dah bosan dah sistem nak refer2... nak kene cari org nih... adoi... bosannya...

Mfaiz.....

Alah.... nak kene cari orang lagi?? Malaslah. Ehem, saudara boleh bagitau saya apa pekerjaan dalam dunia ini yang tak memerlukan orang? Disini anda tidak perlu mencari orang tetapi mempromosikan link yang akan kami berikan nanti diruang ahli. Sistem ini adalah matrix 8x8 spillover. Setiap orang hanya boleh memiliki 8 orang direct downline dan downline anda akan mendapat spillover (limpahan) downline dari upline jika upline sudah memiliki 8 orang direct downline.

mana ada sistem yang x perlu refer..... kalo kite x usaha mana kan dpt hasilnya..... Org kalo nak brjaya x prng nak ungkit atu mengungkit......

Sy x salah kn anda..... Sbg contoh u ckp dah join perigi duit tp x dpt hasilnya...... Mmg la x dpt hasil... sbb u cuma duduk n tunggu.....

Tp mmg btul ckp awk nak refer2 org nie susah...... Sbnrnya x susah kalo kite tau cara nya.......

Perkenalkan lah kpd fmily kita dulu.... Then baru rakan2..... Modal cuma RM8.80 jer...... :blush:

Banyakknya orang nak kena cari!!!

ANDA JANGAN RISAU! Dalam sistem kami anda mengeluarkan modal RM8.80 dan jika anda berjaya 100% anda akan menjana sebanyak RM4xxxxxx!

"But nobody perfect!" Cuba anda bayangkan anda hanya berjaya 10% sahaja...

100% = RM4,134,676.80

10% = RM400,000

1% = RM 40,000

0.1% = RM 4000

0.01% = RM 400

Edited by Azroy_Perodua

Ko wat niaga apa ni TS?detailkan la...tetiba je cakap

RM 4,134,676.80

dengan modal serendah

RM 8.80...

apa produk ni

Edited by wizard

Ko wat niaga apa ni TS?detailkan la...tetiba je cakap

RM 4,134,676.80

dengan modal serendah

RM 8.80...

apa produk ni

Wizard kat website nie ada diterangkan semua nyer..... ko tgk lah erk.....

ko copy paste link yg kat bwh tu.........

Mulakan dengan family anda............

Selepas anda mendaftar menjadi salah seorang Ahli Premium Kuasa88 anda bakal memperoleh produk hebat seperti ini. Cara transaksi adalah mudah, hanya dengan 'Daftar dan Download' sahaja e-book ini akan sampai ke tangan anda. Bukan ini sahaja!! Dari masa ke semasa kami akan meningkatkan koleksi ebook kami untuk tatapan anda. Bahan-bahan ini akan meluaskan lagi pengetahuan anda dalam dunia perniagaan maya mahupun nyata agar anda sentiasa peka terhadap dunia bisnes yang sentiasa berevolusi.

PETIKAN E-BOOK:

"Anda boleh mencipta kejayaan dan kekayaan dengan menjalankan perniagaan yang

mudah di rumah tanpa perlu menjejaskan kerjaya semasa atau kerjaya asal anda

sehinggalah anda merasa yakin mahu berhenti kerja.

Perniagaan ini juga amat sesuai dijalankan oleh para suri rumah tangga atau para pesara. Anda boleh mempelajari kaedah ini secara berperingkat-peringkat...."

p/s : Baru start promote kat family........ semua dah ok.... tunggu nak register jer...... :lol:

Edited by Azroy_Perodua

lumayan turr..

joinlaa...

Amza.... ko dah join ker? Jom arr join.... Aku ngah register kan tuk family aku..... Strategi ngan plan kena lah cantek...... :lol:

Baru blh berjaya......

Modal cukup murah RM8.80 jer.......

Kalo nak berjaya start dulu dr "Hot Market" ------> family, kawan2......

Edited by Azroy_Perodua

Aku dah balik modal, jom join x rugi RM8.80 jer.....

Hehehehehe..... Kasi bump skit

Dah lama x online.............

Cukup lah...

Buat la benda yang berfaedah

Kalo bro dapat buktikan dengan FAKTA sape yang dah dapat RM 4,134,676.80 aku akan join SERTA MERTA!

Dah berapa banyak ko dapat bro? Ikhlas dari hati ko...xyah selindung2

Sume ni buang masa...RM8.80 pun duit

Kalo 1000 orang join....company tu dah dapat RM 8800

X payahlah buang masa...nak kaya bukannya senang...nak papa memang senang sangat2

Cukup lah...

Buat la benda yang berfaedah

Kalo bro dapat buktikan dengan FAKTA sape yang dah dapat RM 4,134,676.80 aku akan join SERTA MERTA!

Dah berapa banyak ko dapat bro? Ikhlas dari hati ko...xyah selindung2

Sume ni buang masa...RM8.80 pun duit

Kalo 1000 orang join....company tu dah dapat RM 8800

X payahlah buang masa...nak kaya bukannya senang...nak papa memang senang sangat2

orait bro aku setuju ngan cakap ko mmg lah x logik nak dpt sampai RM 4,134,676.80, tapi tu kan kiraan matematik.......

mende nie pun aku x paksa sesiapa nak join terpulang pada hati, bercakap pasal pulangan modal, aku dah dapat RM11, itu pun selepas aku ajak family aku.

Bro kalo ko bukak company..... ko nak untung tak? Of course nak kan? So mmg lah company tu dapat untung.

Nak kaya mmg lah bukan senang, tp kalo x de usaha boleh tak senang???????????

So terpulang pada bro kalo nak join atau tidak........

mende nie pun aku x paksa sesiapa nak join terpulang pada hati, bercakap pasal pulangan modal, aku dah dapat RM11, itu pun selepas aku ajak family aku.

family ko berapa orang dah join ?

rm11(pulangan) - ( bilangan family member + 1 (diri ko sendiri) * rm8.80) = berapa ?

dari situ dah nampak ko rugi duit .

family ko berapa orang dah join ?

rm11(pulangan) - ( bilangan family member + 1 (diri ko sendiri) * rm8.80) = berapa ?

dari situ dah nampak ko rugi duit .

Ok bro,

Thanks atas pandangan bro, aku suke kalo ada pandangan n pendapat nie, actually kalo nak berjaya jangan takut dengan kiritikan......... :lol:

Family yang aku ada 1 orang + aku = RM16

Setakat RM 16????????

Actually aku x paksa pun sesiapa nak masuk, aku just promote, terpulang pada hati........ :lol:

" If u want a be sucess...... Do more what u don't like"

Ok bro,

Thanks atas pandangan bro, aku suke kalo ada pandangan n pendapat nie, actually kalo nak berjaya jangan takut dengan kiritikan......... :lol:

Family yang aku ada 1 orang + aku = RM16

Setakat RM 16????????

Actually aku x paksa pun sesiapa nak masuk, aku just promote, terpulang pada hati........ :lol:

" If u want a be sucess...... Do more what u don't like"

Aku bukan nak kritik ke apa , tapi sekarang ko dah lost rm5 ( rm11 (pulangan) - rm16 = -rm5) , walaupun rm 5 tapi ko tetap rugi . Camni la , ada baiknya ko start program ko sendiri ... Kuasa99.. :D , ko jadi kepala biar orang lain carikan referral untuk ko . Buat satu website simple dah boleh tarik orang lain pastu hype kan sikit program ko nih . Lagi untung ,orang lain carikan untuk ko . :lol: .

Aku bukan nak kritik ke apa , tapi sekarang ko dah lost rm5 ( rm11 (pulangan) - rm16 = -rm5) , walaupun rm 5 tapi ko tetap rugi . Camni la , ada baiknya ko start program ko sendiri ... Kuasa99.. :D , ko jadi kepala biar orang lain carikan referral untuk ko . Buat satu website simple dah boleh tarik orang lain pastu hype kan sikit program ko nih . Lagi untung ,orang lain carikan untuk ko . :lol: .

Kuasa99?????????? :lol::lol:

Bro aku rasa x lama lagi aku akan buat, pastu aku minta lah ko tolong promote kan......

p/s : aku pelik lah, modal yang cuma rm8.80 korang pertikaikan, tapi modal yang rm50,rm60 x de plak yang pertikai kan....... :lol:

p/s : aku pelik lah, modal yang cuma rm8.80 korang pertikaikan, tapi modal yang rm50,rm60 x de plak yang pertikai kan....... :lol:

Kalau yang betul2 ada plan tambah yang ada produk orang tak kisah kalau nak melabur banyak sikit . Kalau kena cari referral hanya menguntungkan orang yang duk atas@rajin cari orang aka mangsa(sori la aku pakai bahasa ni).

Kalau yang betul2 ada plan tambah yang ada produk orang tak kisah kalau nak melabur banyak sikit . Kalau kena cari referral hanya menguntungkan orang yang duk atas@rajin cari orang aka mangsa(sori la aku pakai bahasa ni).

:lol::lol:

ok lah bro mcm nie, bro tgk dulu website tu then baru komen....... aku bukan apa, aku x cari mangsa tapi aku cume promote jer.

stended lah bro kalo bukak company kena lah ada untung, kalo x de untung tu bukan bisnes namanya. :wacko:

stended lah bro kalo bukak company kena lah ada untung, kalo x de untung tu bukan bisnes namanya. :wacko:

kompeni sebenar kena la ade produk sebenar jugak. :lol:

dah lama aku x post kat sini..... bz uruskan hal lain..... skang nie bnyk projek nak kena uruskan......

syukur rezeki............

Orait pada sesiapa yg blum join tu, cepat2 lah register. Kalo ikut kan kiraan matematik mmg lah x logik.

Orait abon aku dah PM ko maklumat program nie.

Taffisan n yusazie, aku respek korang, coz u all x pun think negative.

Hehehehe nak berjaya kena lah terima kutukan n kritikan........ ekekekekke

Cayokkkkkkk..............