Jump to content
EzY-eLoAd

Parttime Jd Agen Jual Topup

Recommended Posts

Salam hormat....

Assalamualaikum,

>

DHQDYNA ENTERPRISE

Adalah sebuah syarikat yang mengendalikan Server topup autoreload dan produk utamanya ialan flexireload prepaid Maxis & Celcom dengan hanya menggunakan SMS. Syarikat ini telah diasaskan pada tahun 2004 di Pasir Mas, Kelantan dan kini telah mula meningkat naik. Dimiliki sepenuhnya oleh Bumiputera dan diterajui oleh Saudara Muhammad Yukeri Bin Ibrahim (Pengurus).

>

Sesiapa pun boleh memulakan perniagaan ini dengan mudah dan serta- merta sebaik sahaja anda membayar yuran pendaftaran RM40.00 dan boleh mula menjalankan kegiatan jualan topup prepaid. Semua urusan jualan topup prepaid anda atau lain-lain hal hanya dengan menggunakan sistem SMS dari telefon bimbit anda. Syarikat menawarkan profit keuntungan jualan prepaid sehingga 5%. Renungkanlah.

Kepada yang berminat untuk memulakan bisnes topup secara kecil-kecilan atau sederhana mahupun besar-besaran, inilah peluang untuk anda. Sertailah kami di SYARIKAT DHQDYNA. Sistem beroperasi 24 jam sehari. Bukan MLM. Income Real Time. Sekiranya topup pelanggan, anda akan menerima sms pengesahan beserta baki terkini dari server. Sebagai contoh : sekiranya dalam akaun anda ada RM100.00.. ANDA topup pelanggan RM10.00, server hanya akan potong RM9.50 sahaja dari akaun anda dan anda akan dapat mesej dari server memaklumkan nombor itu telah berjaya di topup dan baki terkini di dalam akaun anda ialah RM90.50.

>

Marilah berkongsi bersama kami....

penyertaan anda dialu-alukan....

>>

Anda hanya perlu ada nombor celcom untuk daftar kerana Server syarikat adalah celcom. Server cantik. Tiada caj tambahan dan tiada syarat-syarat dikenakan. Promosi Yuran pendaftaran RM40.00. Untuk penambahan modal permulaan dan lanjutan, bergantung kepada kemampuan anda. Kami menyediakan kemudahan MAYBANK & CIMB untuk anda menambah modal (bank in)

>

Cubalah........ anda akan berpuas hati...

>

-----[sERVER MAXIS KINI DIBUKA]------

(pengguna maxis jugak boleh sertai bisnes ini)

>

NILAI YANG BOLEH DI TOPUP & PROFIT (%)

>

DIGI RM10.00 = RM9.95

MAXIS & CELCOM RM3.00 - RM9.00 = 4%

MAXIS & CELCOM RM10.00 - RM100.00 = 5%

>

berminat?

sila email atau ym saya di

>

ym :eload_team

email :[email protected]

9

>

layari:http://perniagaanprepaid.riledz.com

>

P/S :atau tinggalkan alamt email anda serta id ym anda tuk penerangan lebih lanjut..saya yg akan cari anda unuk permudahkan urusan

PROMOSI RM35.00 SAHAJA..TEMPAT ADALAh TERHAD...LEH YM OR CONTEK SAYA 0177525829 TUK MAKLUMAT LANJUT

Edited by napi_maju

salam..

ade tak jual kad prepaid?

klu ade,lagi bagus... :D

maaf k.xde jual kt fizikal.semua secre ereload shj.lg mudah..jimat.klau pkai kad fizikal untg xbyk sgt..ape2 masalah boleh ym sy k..xde masalah sy kn trgkn

ym :eload_team

nper sy bc dlm lmn web yg diberi dia tulis nmbr srver 017 tp nper kat sni kt nmbr 019???

cmer tu.saye xphm.ape yg 019 ek...blh sye thu ape yg awak musykilkan.nnti sy akan trgkn

cmer tu.saye xphm.ape yg 019 ek...blh sye thu ape yg awak musykilkan.nnti sy akan trgkn

mgkin awak ade salah fhm mengenai bisnes nie.leh itu klau ade masalah ym la sy ok.saye sedia membantu

aku macam berminat...mcamm mana nak register..ni emel aku ajmi_2[at]yahoo.com

ok klau awak ade mase terluang awak leh ym sy

sy dh add awak

n awak leh tnye kt ctu k.tuk awak phm.terima kasih...nnti sy akan bgtau cr2 tuk pendftran n segalanya

smpai awak fhm..terime kasih

Nak join tp kene hold dulu...

klau nak support leh gak... he3... :lol:

bila dah pulang modal + income byar balik... huehuehue... :P

Nak join tp kene hold dulu...

klau nak support leh gak... he3... :lol:

bila dah pulang modal + income byar balik... huehuehue... :P

yela pulg balik kang dh kaye lupe daratan hehehehe...xpe2 ade maase lagi jgn risau

yela pulg balik kang dh kaye lupe daratan hehehehe...xpe2 ade maase lagi jgn risau

mane ade... saya x cam tu la...

yela... x pe...

mane ade... saya x cam tu la...

yela... x pe...

xdela.sy fhm.sy pun bisnes gak klu sy knl awak boleh sy bntu..tp masalah awak fhm2 sendiri la yer..terime kasih

xdela.sy fhm.sy pun bisnes gak klu sy knl awak boleh sy bntu..tp masalah awak fhm2 sendiri la yer..terime kasih

thats ok... :)

ni mcm my mode kn?

adeh.. kwn ak dh jual topup rm4.7k, tapi untung bru rm65++..

klu nk senang kna carik org bwh je kn??

isk isk.. jual card lg bagos kot walaupun berisiko.

nk anta msg g server pun kna caj. hehe.

nak tanya..sistem ko ni auto downline ker...

maaf yer.kami tidak menggunakan sistem downline.saya bukan agen mymode..keuntungan trus awak dpt.xperlu kongsi dgn sesiapa..awak cume perlu byr yuran shj.n tiada caj tambahan selepas itu.n selepas pendftran awak seta merta leh jual topup.klau de ym plz add [email protected] peneranagan lanjut.terima kasih

ni mcm my mode kn?

adeh.. kwn ak dh jual topup rm4.7k, tapi untung bru rm65++..

klu nk senang kna carik org bwh je kn??

isk isk.. jual card lg bagos kot walaupun berisiko.

nk anta msg g server pun kna caj. hehe.

maaf yer encik.begini caj keserver cume rm1sen shj..yuran yg murh..tiada masalah kepada sesiapae yg bermint.keuntungan trus encik dpt n tidak perlu berkongsi dgn upline or downline...tiada caj tmbahn.cume bile tmbh modal server cume tolak 1sen shj sbgai caj perkhidmatan.klau nk thu lebih lanjut leh ym sy.terime kasih..keuntungan diantara 4% -5%

salam.. napi, aku join thread ko leh x?

hehe. aku dah bercuti, leh aku mulakan promosi aku. hukhuk.

malas nak buka thread bebanyak.. kalau ko x kisah, aku nak join ko kat sini je,,,

salam.. napi, aku join thread ko leh x?

hehe. aku dah bercuti, leh aku mulakan promosi aku. hukhuk.

malas nak buka thread bebanyak.. kalau ko x kisah, aku nak join ko kat sini je,,,

ok xkisah......