Jump to content
the_stig

Program Bioteam..

Recommended Posts

assalmualaikum..

macam ni..aku diberitahu bahawa aku hanya perlu memberikan 2 keping gmbr berukuran passport dan penyata bank..

program anjuran bioteam - kementerian usahawan dan koperasi..

bile dah setel aku akan mendapat barang bernilai rm2900 dan rm1000 setiap bulan selama 6 bulan..

total (rm1000x6)+rm2900=rm8900..

program ini tidak perlu bayaran..hanya perlu sediakan apa yang aku nyatakan di atas..

dan program ini hanya untuk bumiputera..sebarang pertanyaan lanjut boleh dikemukakan pada aku..pm..ataupun emailkan kepada mastakilla_inc[at]myway[dot]com..terima kasih..

chow..

assalmualaikum..

macam ni..aku diberitahu bahawa aku hanya perlu memberikan 2 keping gmbr berukuran passport dan penyata bank..

program anjuran bioteam - kementerian usahawan dan koperasi..

bile dah setel aku akan mendapat barang bernilai rm2900 dan rm1000 setiap bulan selama 6 bulan..

total (rm1000x6)+rm2900=rm8900..

program ini tidak perlu bayaran..hanya perlu sediakan apa yang aku nyatakan di atas..

dan program ini hanya untuk bumiputera..sebarang pertanyaan lanjut boleh dikemukakan pada aku..pm..ataupun emailkan kepada mastakilla_inc[at]myway[dot]com..terima kasih..

chow..

aku dengar berita terkini dari staff TEKUN, BIOTEAM dikeluarkan dari TEKUN NASIONAL pada 16/05/2008... Macam mana boleh jadi macam tu..? Boleh korang explain kat sini...

Jangan buat sistem money game... nanti orang marah... Orang akan hilang kepercayaan kepada anda...

Aturkan sistem pendidikan usahawan MLM, kan lebih baik...

Edited by izwan9897

yep..dulu dari tekun..tapi yang aku nye ni hanya bioteam shj..dari kementerian pembangunan usahawan dan koperasi..kalo macam tekun tu dia bagi pinjaman..tapi program yang ni dia tak wat cmtu..just register je..sebab ade org melabur..yang melabur tu bg duit kat kita..kite tak kuar duit pun..

chow..

Ini semua money game laaaa... Sekarang sudah banyak program money game diubahsuai secukup rasa dgn meletak nama2 program yg cantik2, kemudian boleh buat loan daripada TEKUN, MARA, Tabung Ekonomi Belia. Aku pun heran, senang benor si agensi kerajaan ni nak bagi duit utk main program2 macam ni. Macam ni ke yg dikatakan nak melahirkan usahawan bumiputera? ini bukan nak melahirkan usahawan bumiputera, ini nak melahirkan pemain money game & skim cepat kaya bumiputera.

mmm..aku akan wat siasatan terperinci berhubung dengan apa yang encik cakap tu.

aku dah wat laporan polis ttg bioteam..dah 3 bulan aku tggu tp xdpt duit pun.. tipu suma tu.. melayang duit aku Rm90.. xgna betol la bioteam ni.. diorg bg sampai 18 ogos ni, kalo xdpt gak duit ni, diorg akan didakwa menipu rakyat..