Jump to content
Sign in to follow this  
sitiSKMJ

Tukar Ft17 Dari Bagan Serai

Recommended Posts

assalamualaikum, saya siti dan baru je berdaftar dalam tanya putera ni. ramai kata bagus so saya try la. emm saya nak bgtau, saya FT17 di bagan serai. pada sesiapa yang juga berjawatan FT17 yang sekarang bertugas di KEDAH yang ingin bertukar dengan saya boleh la menghubungi saya di [email protected]. saya sekarang bertugas di SK Matang Jelutong. Pada sesiapa yang nak buat pertukaran suka sama suka boleh hubungi saya. kerana saya orang kedah dan mahu balik ke kedah.

terima kasih..

yang mengharap

sitiSKMJ

assalamualaikum, saya siti dan baru je berdaftar dalam tanya putera ni. ramai kata bagus so saya try la. emm saya nak bgtau, saya FT17 di bagan serai. pada sesiapa yang juga berjawatan FT17 yang sekarang bertugas di KEDAH yang ingin bertukar dengan saya boleh la menghubungi saya di [email protected]. saya sekarang bertugas di SK Matang Jelutong. Pada sesiapa yang nak buat pertukaran suka sama suka boleh hubungi saya. kerana saya orang kedah dan mahu balik ke kedah.

terima kasih..

yang mengharap

sitiSKMJ

nie msti kes pakwe kat kedah nie...sbb tue nk kat kedah jer.hehehe...sowe sy swasta hahahah:lol:

sowe lah tanye...

Knape nak tukar...ok pe kena semenanjung,kalu sabah nun cam mana?

anyway....ok tak sana.ada problem yang membatukan kepala???

saya ada masalah sket la tp bkn kes p'we la....xde ke membe2 yang nk tukar?

sowe lah tanye...

Knape nak tukar...ok pe kena semenanjung,kalu sabah nun cam mana?

anyway....ok tak sana.ada problem yang membatukan kepala???

Alhamdulillah..ok jek kat sini..cume beza waktu x samela..kat sini cpt cerah..cpt malam..tp suasane..lbh kurg jek..sini pun ade mapley..prob kt skolah aku nih..mcm2la..dari mslh wiring x betul..sistem filing yg tunggang lunggang..pc rosak nye lagi..kene virus kow2 mcm jambanmu V2..aduhh..penat palo sei pikir nye..ko dapat skolah mane?dapat kat negeri mane?

yer ke ct nak balik kedah? ker mati kutu sebab tinggal kat bagan serai? almaklumlah bukannyer besar sgt bagan serai tuuh..supermarket besar pun HYWAY!!..tinggal kat mana? kuarter blkg sekolah2 ker... saya pun org alor pongsu

yer ke ct nak balik kedah? ker mati kutu sebab tinggal kat bagan serai? almaklumlah bukannyer besar sgt bagan serai tuuh..supermarket besar pun HYWAY!!..tinggal kat mana? kuarter blkg sekolah2 ker... saya pun org alor pongsu

hehe..dulu arisun...daaa bankrup da....eh matang jelutonh belah mana eh...matang gerdu aku tau la....aku wat inspection electrical dulu..heheh

kat sini susah nak biasakan diri.. tiap2 minggu ct balik kedah...

waaaa tak da ka sapa2 nak tukar????

ct dok kuartes belakang sekolah sekarang... sapa sek alor pongsu tu?????

kat sini susah nak biasakan diri.. tiap2 minggu ct balik kedah...

waaaa tak da ka sapa2 nak tukar????

ct dok kuartes belakang sekolah sekarang... sapa sek alor pongsu tu?????

blaja ar berdikari manje nie...mcm mane nk jd survival nie :lol:

bagan serai? kampung aku tu... kat parit haji ali 3. best gak ni kalau dpt balik kampung.

tapi, aku kat putrajaya... company swasta, gred setaraf F44. boleh ker kalau nak tukar?

(eh, buat2 tanya plak aku ni :P )

bagan serai? kampung aku tu... kat parit haji ali 3. best gak ni kalau dpt balik kampung.

tapi, aku kat putrajaya... company swasta, gred setaraf F44. boleh ker kalau nak tukar?

(eh, buat2 tanya plak aku ni :P )

hehe..x pun tukar dgn aku mau?

nak tanya sikit.. ada tak sape2 yg tau apa option broadband yg ada kat Alor Pongsu.. sebab saya nak pindah tinggal kat kg..

hg pakaila celcom broadband...rasenye boleh kot...dukla kat tepi2 highway tuh....kan ade pencawang...hehe...kat flyover tuh

hg pakaila celcom broadband...rasenye boleh kot...dukla kat tepi2 highway tuh....kan ade pencawang...hehe...kat flyover tuh

mmg ada.. tp speed dia GPRS ja.. lembab.. kalau takdak pilihan jugak terpaksa lah..

terima kasih..

yang mengharap

sitiSKMJ

Best la dpt kat sana....kat kampung aku tu...sempoi per duk sana..low profiles...meh la sini shah alam tukar ngan sayer... :)

ft17- Kem-Kewangan