Jump to content
faridz_analog

Kisah Sedih Wanita Dibunuh Kejam Kerna Cinta..

Recommended Posts

cube ko try tgk video dlm link ni... bace isi dlm blog ni.. aku sedih sgt... sory ek klau ade org dah post menda ni...

video yg menghayat hati.. <--- klik sini

cube ko try tgk video dlm link ni... bace isi dlm blog ni.. aku sedih sgt... sory ek klau ade org dah post menda ni...

video die ade kat bwh... scroll down ek..

Tolong letakkan ditempat yang sesuai.... :excl:

nak letak kat mane??? tak tahu la.. aku pun pening ni... ni bukan pasal serius discussion ke... cite serius ni.. ni berlaku kat iraq.. aku dgr pompuan ni kaum yezidi bercinta ngan lelaki islam tak silap.. kaum die tak ske.. die kene pukul kat public ramai2.. siap kene hempap ngan batu konkrit sampai pecah kepala die.. tgkla video tu.. aku rase nak nangis.. mcm salah besar je pompuan tu sampai diorang hukum mcm tu... pastu mayat die polis bwk gi bedah siasat nak tgk die virgin ke tak.. sekali cek2.. still virgin..

Assalamualaikum...

kaum yezidi ni bukan islam kan? ngeri lah.. ades...

Yazidi accounts of creation differ from that of Judaism, Christianity and Islam. They believe that God first created Melek Taus from his own illumination (Ronahî in Kurdish) and the other six archangels were created later
dari wikipedia..

Wassalam...

Aik.. aku ingatkan aritu sapa cakap.. berlaku kat Indonesia per.... mana satu betul nie. Iraq ker Indonesia... sejibik video yang sama nie...

video die ade kat bwh... scroll down ek..

Nie video yang "menghayat hati" ker atau "menyayat hati".... lain maksud tu.. :ph34r:

aku ader 3gp tu...

tapi lain pulak tajuk dier...

minah rempit dibelasah sehingga mati??

mana yang betul ni??

mmg ngeri...

kepala kene hentak dgn batu besar lalu badannya terkujur layu disitu~

Aik.. aku ingatkan aritu sapa cakap.. berlaku kat Indonesia per.... mana satu betul nie. Iraq ker Indonesia... sejibik video yang sama nie...

Nie video yang "menghayat hati" ker atau "menyayat hati".... lain maksud tu.. :ph34r:

Sama jugak la ngan aku, lah..dosa la plak ..aku uload video yang sama kat fantasi forum tak lama dulu ..pastu ramai yang komen video dari indon..dah tak pasal2 kitorang kritik indon reramai..

To Indon,..aku mintak maaflah kerana tersalah sangka,..

mmg ngeri aku aku..apa sgt la dosa pmpuan tu smpi dubunuh cmtu skali.. :(

Dengar cerita si mati tu jatuh cinta ngan lelaki islam..tu yang puak dia hangin sangat

huhuhuhu...link bahasa inggeris lol...

den nie blaja tak tinggi...tolonglah sesaper translate kan...

nak bukak kamus tak cukup masa nanti...

hehehehehe...

xkan sampai bercinta ngan org Islam sampai 1 kaum nak bunuh dia gler siud..nih mcm kes org I*D*A punya family bunuh anak dia ke sedara dia sebab masuk Islam..apa la punya perangai <_<

huhu~dah de perbincangan kat sini rupenye....ntah ler...aku aku tgk video nie kat hp member ako tajuknya indon ntah ape ntah...ade lak minah rempit..huhu~banyak tol tajuknya...tp ape ape pun...laki2 yg pukul dia mmg bangsat...kalo ako de kat situ, semua aku tembak..huhu~cian seh tgk pompuan tu..huhu~

mana satu betol ni, aku jumpa info cakap awek ni berzina dalam masjid, ada yg cakap, dia minah rempit ragut beg duit orang, cuba check sini....

mana satu betol ni, aku jumpa info cakap awek ni berzina dalam masjid, ada yg cakap, dia minah rempit ragut beg duit orang, cuba check sini....

aku tak percaya la ni berlaku kat malaysia... klau betol la.. mmg teruk n mcm sial dah negara kite ni..

byk khabar angin pompuan tue berzina...

tapi sbb khabar angin tak taulah btol ker tak...

kalo berzina pompuan tue dah dapat hukuman yang sepatutnyer lah dalam islam...

byk khabar angin pompuan tue berzina...

tapi sbb khabar angin tak taulah btol ker tak...

kalo berzina pompuan tue dah dapat hukuman yang sepatutnyer lah dalam islam...

ntah la tapi pompuan tuh bkn Islam but dia bercinta ngan org Islam n kaum dia kan anti-Islam & org Islam pun anti diorank yela apa yg aku baca kat wiki..kaum dia tuh sembah Iblis/Azazil..n kire kalo tgk dia mcm kena rejam la cuma beza dia kena belasah sampai mati la..

beb aku rase pompuan tu kaum yahudi lah...diorang niekan biadap...hehe~cume tekaan jer..anyway nak download video nie kat sini ade...

mpg- http://fantasi2u.com/v6/download.php?view.39

avi- http://fantasi2u.com/v6/download.php?view.40

flv- http://fantasi2u.com/v6/download.php?view.41

P/S: Kita[Manusia] x layak menghukum seseorang walaupun sebesar mana pun kesalahan seseorang itu. Tp dalam video tu laki2 semua tu mmg bangsat...dayus...binatang...xde sifat perikemanusiaan..

Edited by ROBOTs!

manusia boleh hukum seseorang merujuk hukum2 yang dah tertulis dalam Al-Quran...

tapi video tue jadi kejam sbb kiter yang duk malaysia nie tak tahu apa situasi kat sana...

kiter yang ader perikemanusiaan nie merasa apa yang dorang lakukan itu kejam dan hina...

tapi hakikatnyer dalam malaysia nie pun ramai yang tak berperikemanusiaan mcm yang dah berlaku pada adik nurul jazlin...aku bukan tak suka pandang dunia luar tapi sebelum kiter sibukkan hal org yang tak tahu aper citer tue...benar ker salah...tgk dulu dalam negara sendiri....sibuk jaga hal tepi kain org...tepi kain sendiri tak terjaga...

p/s : kenkadang video tue saja jer nak melaga-lagakan sesama umat islam...

manusia boleh hukum seseorang merujuk hukum2 yang dah tertulis dalam Al-Quran...

tapi video tue jadi kejam sbb kiter yang duk malaysia nie tak tahu apa situasi kat sana...

kiter yang ader perikemanusiaan nie merasa apa yang dorang lakukan itu kejam dan hina...

tapi hakikatnyer dalam malaysia nie pun ramai yang tak berperikemanusiaan mcm yang dah berlaku pada adik nurul jazlin...aku bukan tak suka pandang dunia luar tapi sebelum kiter sibukkan hal org yang tak tahu aper citer tue...benar ker salah...tgk dulu dalam negara sendiri....sibuk jaga hal tepi kain org...tepi kain sendiri tak terjaga...

p/s : kenkadang video tue saja jer nak melaga-lagakan sesama umat islam...

LoL...masalahnya islam tidak begitu loh...islam adalah aman..dan jika mengikut perubahan zaman tidak ada lagi zaman kekejaman sebegitu. Kita diberi akal untuk membezakan mana satu baik dan buruk...kita juga boleh berfikir dia adalah perempuan kaum hawa yg lemah anda adalah lelaki, x kan x leh beza, kenapa mesti dipukul beramai-ramai???pompuan tu ade pistol?senapang?bom?...mengikut hukuman islam mmg ade sampai kene rejam...tp ako x rase islam sekejam itu...dan al-quran memberi hukuman sekejam itu..huhU~lagipun manusia mmg x layak beri hukuman pada seseorang...lain jika seseorang manusia itu betul lengkap aqidahnya dan amalannya...kalo solat pun x cukup nak menghukum org, hurm...masuk air lah tuh ^_^

ada benarnya, memang betul..

tak kiralah apa status perempuan malang tu..memang tak laya dilanyak camtu..tak kira dia islam atau kafir

lelaki yang buat tu smua sekali memang bangsat..

lagi tak layak mereka melaungkan kalimah suci Allah Maha Besar,.sedangkan mereka-mereka tu belum tentu baik sangat tu melakukan kezaliman.

Sedangkan islam yang sebenar jika dalam keadaan memerangi kaum kufur masih lagi tidak membunuh wanita, kanak-kanak, orang tua, orang lemah dan orang kafir yang tidak memerangi islam.

Hukuman berzina pula bukan seperti itu...tu semua perbuatan keji lagi dayus.

puak agama yezidi tu percaya Allah gak ker?..aku confuse skit ler..sapa leh tolong jawabkan..pls

tak taulah puak tue percaya Allah atau tak...

diorang tue nak menghukum cara islam tapi dorang tue tak menggunakan etika yang betul...

seperti yang korang cakap ilmu tak cukup di dada nak menghukum orang lain...

akhirnya jadilah seperti yang korang tgk dalam video tue...

terus terang aku cakap nie aku beri pandangan pada apa yang aku tau dgn video tue...

kalo ader salah silap tolong ahli putera yang lain beritahu...

sbb aku rasa mcm ader something wrong skit dgn kefahaman yang aku dapat...