Jump to content
Pokcik

Game K/terbang

Recommended Posts

bley jer klu ader bajet,

ahaks,

96xt dlm rm6xx, yg rm5xx tu edisi encore,

okies~

Aper dier perbezaan antara kedua2nyer?? blink.gif

Edited by Angkasa

INGAT!!!!!!!!!.........angkat yg 128 bitnyer...................

ish ...ish.. jeo , kantoi lah... aku aku pegi low yat ngan member aku, dia kata

kalau setakat nak main game jer tak payah yang mahal mahal...ngabih kan

duit jer...beginner cam aku ni yg murah pun tak pe...nanti dah betul betul paham nanti barulah pakai yang canggih punya....sicina penjual tu pun cakap cam tu(member dia).. dunia IT ni bergerak laju...kang ade jer keluaran terbaru.

dia cadangkan aku ambik SAPPHIRE RADEON 9250 64bit punyer ,harga RM180.00, boleh sambung kat tv, kat moniter ngan kat tv sekali boleh tengok, yang 128bit tu dekat RM300.00, yang ni dia kata lagi baru dari 9200. aku pun ikut lah cakap dia orang...

mak ai...graphic dia memang cantik, berkilat tuh... patutlah org kat putera ni sibuk ngan NFSU2 , sekarang aku pun duk layan game tu jer, berebut ngan anak aku lagih.....

kalau 128 bit atau model no yang lagi up lagi, graphic dia jadi lagi cun ke jeo... rolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

*p/s

sejak join putera ni aku rasa,banyak benda yang aku belajar.. wink.gifwink.gif

bukan per................kitorang kat putera cadangkan ko angkat yg power2......................walopon reger dier mahal.....................tapi BERBALOI................beli g/c nie bukan mcm beli nasik lemak.............ari2 ko beli..........

g/c nie pakai 3-4 taon(ato lebih).......................................pastu baru tuko lain......................................................tu pasal kitorang rekomen yg model cambest.........................

ko mungkin xder masalah main nfsu2 nie.......................tapi besok2 biler pembangon game nie dah demand.....................time tu baru ko "sesak"..............

cth............................geforce4..................walopon bole kata power..................tapi ader several game x bole run pakai gc nie coz xder pixel @vertex shader..............contoh game, prince of persia sand of time, splinter cell pandora tomorrow...................chronicles of riddick(antara game action terbaik 2004)................deus ex 2............................mmmmmmmmmmmm...............per lagik ntah........................

tapi buat masa nie tok g/c ko tu bole run byk title ler kot..............tapi kalo ntok smooth xder ler............................senang citer kalo taon 2004...............nak masok taon 2005 nie.............kalo nak beli g/c, beli g/c yg based dx9................(contoh g/c x konpom.............tanyer bebudak sinie ato search kat google)..............

bak kata bebudak c-ni...................dx9 season............................k ler.....................pepehal n-joi main game sampai lebam.............................

p/s: mungkin nie posting aku yg terpanjang kot buat masa nie.........

xper.............pakai dulu.............................besok2jual ler kat membe2 ko ker.........atopon kat ruangan jual beli tu.................................

p/s: ckp tokei kedai mmg x bole pakai...............diorang cumer nak abiskan stok jerk....................so, memacam ler derang cakap................itu bagos ler...........ini best ler.....................padahal bkn pro sgt..............

Edited by Jeopardice

aku dah beli game ni shoot....cammana nak control pakai mouse yek....

bukan pakai mouse la....

keyboard la..ko tgk kat setting dia...ada ajar.

tapi susah gila nak bawak kapal terbang ni mad.gif

screenie game sket

aku guna low setting ph34r.gif

user posted image

user posted image

user posted image

shoot, wah.... bawak MAS tuh........

dalam microsoft combat flight simulator 2, kalau nak kekiri,kekanan,keatas,kebawah boleh control pakai mouse, nak bom/tembak jer pakai keyboard.

memang guna keyboard rumit.

INGAT!!!!!!!!!.........angkat yg 128 bitnyer...................

ish ...ish.. jeo , kantoi lah... aku aku pegi low yat ngan member aku, dia kata

kalau setakat nak main game jer tak payah yang mahal mahal...ngabih kan

duit jer...beginner cam aku ni yg murah pun tak pe...nanti dah betul betul paham  nanti barulah pakai yang canggih punya....sicina penjual tu pun cakap cam tu(member dia).. dunia IT ni bergerak laju...kang ade jer keluaran terbaru.

dia cadangkan aku ambik SAPPHIRE RADEON 9250 64bit punyer ,harga RM180.00, boleh sambung kat tv, kat moniter ngan kat tv sekali boleh tengok,  yang 128bit tu dekat RM300.00,  yang ni dia kata lagi baru dari 9200. aku pun ikut lah cakap dia orang...

mak ai...graphic dia memang cantik, berkilat tuh... patutlah org kat putera ni sibuk ngan NFSU2 , sekarang aku pun duk layan game tu jer, berebut ngan anak aku lagih.....

kalau 128 bit atau model no yang lagi up lagi, graphic dia jadi lagi cun ke jeo... rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif

*p/s

sejak join putera ni aku rasa,banyak benda yang aku belajar.. wink.gif  wink.gif

caya la pokcik, tak layan swat4 ker, br ader feel cam polis gerak khas.

assalamualaikum...

game Dogfight: Battle For The Pasific... INFO

best game ni..ringan je..game lama tp kena ada gc gak..kita bleh jd japan atau as..bwk kapal terbang lama zaman perang pearl harbour...dogfight bleh..bom pon bleh..torpedo bleh

ni game single-player, setelkan mission yg kena suruh buat..multiplayer taktau bleh ke tak..ada dalam 20 lebih mission bg setiap team (as dan japan) kira2 50 mission la suma dlm game tu

aku paling suka dogfight..bleh kejar2 pesawat musuh..cilok2 :lol:

image from sphere.pl :