Jump to content
creamze

Kat Mane Slalu Korang Bw Awek Korang G Jejalan?

Recommended Posts

aku slalu pegi dua tempat jer pyramid ngan ou.. tu jer.. ^_^

pegi mana bukannyer masalah kan????.. yg penting bleh jumpa.. huhu

btol yang penting bley jumper...

tak hairaN sgt kalo bercinta tak jumper sesaat mcm setahun...

Susulan kepada Kat Mane Slalu Korang Bw Awek Korang G Jejalan?

hahahha.. aku pun bermasalah gak.. pompuan ni susah la... klu bleh tiap2 ari nk jumpa...

aku pun naik pening... klu jumpa tk thu nk pi mana.. gi kedai makan n balik,,,,,

tu je la...

tk jumpa... majuk... sedih... kate la tk aku dh syg dia lg la.. dh tk igt dia la..

tp yg pastinyer.. aku just gi tmpat mkn.. mkn bual2 n balik....

nk berjalan2 letih.... minyak lg.. tenaga lg.... bwa pi tmpat yg ade shhopping... lg la cri masalah.. haha

1. takyah laa ader awek, surely tak yah susah2 pk mana nak pegi :blush:

2. cari awek yg tak ligat utk pi jenjalan melainkan ade kepentingan

3. dedua kene tahan la diri utk tidak dating selalu

4. paling elok wat isteri, duduk serumah....dah tentu tentu tak pk nak pi dating.. paling kuat pun gi shopping,rumah sedara,kawan dsb.. :D

kalau aku kan, aku baga gi lowyat, digital mall sek 14 kelana jaya, pastu gi carefour tingkat 4 subang jaya, pastu gi subang prade kat digital one, kompon awek aku ajak aku balik cepat,wakkakakakakaka,wakakakakakakkaa!!

Bawak g pejabat agama pastu nikah.

hubungan yang disahkan Islam.

terpelihara dari maksiat.

malah dapat pahala insyaAllah.

Lepas tu kau orang nak bawa ke mana, kau orang punya suka la.

sebab bini kau tu telah diamanahkan oleh Allah kepada kau untuk menjaga/membimbing/memelihara/melindungi dia dalam menuju ke tempat asal kita iaitu syurga.

Aku rasa baik tukar topik.

"Kat Mane Slalu Korang Bw Kawan/keluarga Korang G Jejalan?, Kat area lembah kelang la k.l n selangor..."

Bawak g pejabat agama pastu nikah.

hubungan yang disahkan Islam.

terpelihara dari maksiat.

malah dapat pahala insyaAllah.

ahaks aku setuju tu.. tak pun ko bawak la awek ko tu pi masjid ke , bawak2 sembahyang ke... biasakan baca Yassin ke... nanti klu ko mati (ne tau) dia leh bacakan Yassin kat ko..... hahahahaha...

hahaa aku ader tempt paling best...korang bawak gi masjid.haaa bole semayang jemaah..dgr tazkirah.balaja baca quran,,.dpt ilmu2 free..rase insaf kejap pun ader..lps tu bole tolong2 lipat2 sejadah ker..kan..kan cantik tu..

nanti dah kawin..tak payah nak ajor2 dah..semua dah tahu halal haram..ehemm tak gitu?

aisehh terasa cam ustaz lak.. :P

mcm mcm cadangan dari pakar-pakar motivasi putera dah bagi...so amik jerk yang mana mana satu berkenan kat hati bw awek ko gie jalan...selamat berjalankan diri anda

mcm mcm cadangan dari pakar-pakar motivasi putera dah bagi...so amik jerk yang mana mana satu berkenan kat hati bw awek ko gie jalan...selamat berjalankan diri anda

yup.. pilih la mana satu yang ko rasa berkenan.tak pun ko pi la ziarah tanah perkuburan.bersih2 kan ke.. cabut2 rumput ke.. dapat gak la pahala kan... tapi jangan korang beromen kat tanah perkuburan lak.kang pe2 jadi ko tanggung la sendiri.klu aku jumpa orang beromen kat tnah perkuburan memang aku belasah jer.pastu terus tanah kat situ jugak.. hahahaha....

hahaa aku ader tempt paling best...korang bawak gi masjid.haaa bole semayang jemaah..dgr tazkirah.balaja baca quran,,.dpt ilmu2 free..rase insaf kejap pun ader..lps tu bole tolong2 lipat2 sejadah ker..kan..kan cantik tu..

nanti dah kawin..tak payah nak ajor2 dah..semua dah tahu halal haram..ehemm tak gitu?

aisehh terasa cam ustaz lak.. :P

Hidup sebagai seorang muslim kenalah ada tanggungjawab terhadap muslim lain.

bukan ustaz2 atau ulama je nak buat keje.

Tapi kita semua. Bilalah lagi kita nak sambung kerja nabi.

kat Putera pun boleh.

Bukan pakar motivasi, tetapi nasihat untuk diri sendiri dan rakan-rakan semua semoga kehidupan kita dipelihara oleh Allah swt.

macam khutbah jumaat korang mesti ada dengar khatib sebut

"khatib berpesan kepada diri sendiri dan juga jemaah yang diredhai Allah sekalian"

pastu kuar ayat

“ Hai orang-orang yang beriman, bertakwalah kepada Allah sebenar-benar takwa kepada-Nya dan janganlah kamu mati melainkan kamu menyerah diri ( kepada Allah swt ).â€

( Surah Ali Imran. Ayat : 102 )

Hidup sebagai seorang muslim kenalah ada tanggungjawab terhadap muslim lain.

bukan ustaz2 atau ulama je nak buat keje.

Tapi kita semua. Bilalah lagi kita nak sambung kerja nabi.

kat Putera pun boleh.

Bukan pakar motivasi, tetapi nasihat untuk diri sendiri dan rakan-rakan semua semoga kehidupan kita dipelihara oleh Allah swt.

macam khutbah jumaat korang mesti ada dengar khatib sebut

"khatib berpesan kepada diri sendiri dan juga jemaah yang diredhai Allah sekalian"

pastu kuar ayat

“ Hai orang-orang yang beriman, bertakwalah kepada Allah sebenar-benar takwa kepada-Nya dan janganlah kamu mati melainkan kamu menyerah diri ( kepada Allah swt ).â€

( Surah Ali Imran. Ayat : 102 )

aku sokong.... :lol:

Huhuhu sebenarnye awekz aku nih kaki ligat takleh duk umah suma tempat satu malaysia dia nak g ...hihihiih penin penin penin

Huhuhu sebenarnye awekz aku nih kaki ligat takleh duk umah suma tempat satu malaysia dia nak g ...hihihiih penin penin penin

kalo dia yg kuar rm,aku nak jugak awek cam gituuu,haha :lol:

tapi kalo kite yg kene kuar rm/kongsi2 ... mmg kene pk strategi menjauhkan diri ni..

*untuk diri sendiri pun tak cukup,nak ade awek la pulak aku ni,kwang kwang kwang :blush:

Sungai Besar, Sungai Haji Dorani, D'Muara Inn, dimiliki sepenuhnya oleh Majlis Daerah Sabak Bernam. Dijamin selamat di dunia di akhirat tak tau. Pengalaman lebih 30 kali tanpa kantoi. Rated 5 star..

Ahahahahahahahahahahahahaha...

wow...gempak siot ko petabite...sangup turun dr kuantan ke sabak bernam.....wakaka...