Jump to content
izwan9897

!mku- Majlis Kecemerlangan Usahawan!

Recommended Posts

Majlis Kecemerlangan Usahawan atau MKU akan di adakan di

Tempat : Dewan Belia Antarabangsa (International Youth Centre), Cheras, depan HUKM Cheras...

Tarikh : 24 March 2008.

Masa : 8.30pm

Tiket : RM3

Hadiah Cabutan Bertuah paling sikit nilainya adalah RM10++ .... Yang paling BEST adalah Syarikat CNI Enterprise (M) Sdn Bhd telah memberi sumbangan hadiah lebih daripada RM2000

Majlis ini dihadiri oleh Jutawan CNI,

1. MDAM Murad Bin Basir - Dahulunya beliau pekerja kilang kini menjadi Jutawan Melayu terkaya dalam CNI, berjaya menjadi Intan Jutawan ketika berumur 30 tahun, kini menikmati kekayaan lebih dari 10 tahun, memiliki rumah Banglo ke-3 bernilai RM1.5 juta Percuma dari CNI...pemilik Tabung Kereta Mewah I, II dan ke III Percuma dari CNI..

2. DAM Juita - memiliki Tabung Kereta Mewah Mercedez Benz E230 PERCUMA dari CNI..

3. DAM Mahathir Shabuddin - insan paling muda, baru berumur 30 tahun masih bujang dan berkecimpung dalam CNI baru 4 tahun. Memiliki kereta Mewah I Percuma dari CNI yang bernilai RM160,000 iaitu TOYOTA CAMRY 2.0.. Kini pendapatan beliau RM25000 sebulan.....

Jangan lepaskan peluang ini untuk mendengar rahsia kejayaan dan kecemerlangan mereka....

Kehadiran anda amat bermakna buat kami dan kami tidak akan menghampakan dan merugikan anda di atas tiket RM3 yang anda laburkan kerana Hadiah Cabutan Bertuah dan Early Bird menanti anda...

Dapatkan Tiket berkenaan sekarang daripada saya...

Izwan 019-2727068

Edited by izwan9897

sebenrnya kau terus terang lah kat sini, berapa bnyk thread pasal CNI yg kau nak bukak ni? takat ni aku tgk dah ada tiga dah, semua bende yg sama, matlamat yg sama, iaitu suruh orang jadi downline kau dlm CNI.

tak boleh ke kau compile kan semua thread tu dalm satu thread je? kau ada pusing ke dengan sewa hosting kat putera.com ni?

p/s: ni kira habis sopan le aku tegur ni, hopefully kau paham lah ye....

sebenrnya kau terus terang lah kat sini, berapa bnyk thread pasal CNI yg kau nak bukak ni? takat ni aku tgk dah ada tiga dah, semua bende yg sama, matlamat yg sama, iaitu suruh orang jadi downline kau dlm CNI.

tak boleh ke kau compile kan semua thread tu dalm satu thread je? kau ada pusing ke dengan sewa hosting kat putera.com ni?

p/s: ni kira habis sopan le aku tegur ni, hopefully kau paham lah ye....

terima kasih atas teguran cikgu...

cikgu tak perlu risau dengan bayaran RM3 tu sebab cikgu boleh dapat lebih dari nilai tiket cikgu...

jemput lah cikgu ke majlis kecemerlangan usahawan di IYC Cheras.....

cikgu boleh jumpa saya di sana pada 21 mac 2008.....

MKU yang lepas di gombak, hadiah paling besar adalah barangan elektrik kipas angin dan oven...

rugi kalau cikgu tak datang tengok MKU ni...

mana tau rezeki cikgu. Dengan tiket RM3 tu cikgu bawa pulang hadiah besar....Rugi kalau cikgu tak datang...

Edited by izwan9897

terima kasih atas teguran cikgu...

cikgu tak perlu risau dengan bayaran RM3 tu sebab cikgu boleh dapat lebih dari nilai tiket cikgu...

jemput lah cikgu ke majlis kecemerlangan usahawan di IYC Cheras.....

cikgu boleh jumpa saya di sana pada 21 mac 2008... hadiah paling besar LCD TV..

MKU yang lepas di gombak, hadiah paling besar adalah barangan elektrik kipas angin dan oven...

rugi kalau cikgu tak datang tengok MKU ni...

mana tau rezeki cikgu. Dengan tiket RM3 tu cikgu bawa pulang hadiah besar....Rugi kalau cikgu tak datang...

sebenrnya aku bukan tanya...tapi aku perli. Kata company tu kaya raya, tapi apsal letak jugak nilai tiket? nak tambah2 duit beli sirap ke apa?

pastu pulak, kau masih tak jawab lagi,apsal yg kau pegi bukak sampai 3 sekali thread bende yg sama,matlamat yg sama(mencari donline,supaya kau cepat kaya).

dan adakah kerana kau ada tumpang bagi duit kat putera.com ni,sekaligus menjadikan bandwidth yg di bayar setiap bulan tu hak kau?

sila timbang rasa atas dasar putera.com ni forum yg di bina untuk mebantu orang,bukan untuk mengenyangkan kaki2 mlm mcm kau yg tak reti bahase..

p/s: ni thap kedua sopan santun aku ye..harap2 tak berlaku dah bende ni..

sebenrnya aku bukan tanya...tapi aku perli. Kata company tu kaya raya, tapi apsal letak jugak nilai tiket? nak tambah2 duit beli sirap ke apa?

pastu pulak, kau masih tak jawab lagi,apsal yg kau pegi bukak sampai 3 sekali thread bende yg sama,matlamat yg sama(mencari donline,supaya kau cepat kaya).

dan adakah kerana kau ada tumpang bagi duit kat putera.com ni,sekaligus menjadikan bandwidth yg di bayar setiap bulan tu hak kau?

sila timbang rasa atas dasar putera.com ni forum yg di bina untuk mebantu orang,bukan untuk mengenyangkan kaki2 mlm mcm kau yg tak reti bahase..

salam,

cikgu, terima kasih banyak....

cikgu pernah terlibat dengan MLM ke sampai jadi negatif macam gini... Niat saya bukannya nak menyusahkan orang, tapi nak bagi peluang dkt orang. Mungkin cikgu dah fobia dengan MLM... tapi masih ada orang di luar sana yang mencari-cari peluang....

Mungkin ada baiknya cikgu abaikan dan tak perlu lihat thread ni sebab cikgu tak suka... Saya pun tak paksa untuk cikgu tengok thread ni....

Sesaper yang nak peluang dan nak dibantu, baru saya bantu.... Saya pun bukan hebat sangat dalam MLM tapi saya mempunyai rakan kongsi / downline yang hebat disebabkan sistem pendidikan usahawan yang dianjurkan oleh CNI..

Saya jawab soalan cikgu pulak...

Mengenai tiket....

Syarikat CNI memang nyata hebat, memang tak nafikan... Kumpulan kami menganjurkan Majlis Kecemerlangan Usahawan adalah dasar untuk memberikan orang lain peluang melihat dan mendengar sendiri rahsia seorang usahawan CNI daripada miskin hingga menjadi kaya........

Tiket RM3 yang anda keluarkan tu (takkan anda nak berkira pulak kan) adalah untuk hadiah hadiah sampingan disamping cabutan bertuah yang akan anda terima bernilai RM10 ke atas dan paling mahal RM1000++... Sewa dewan kami yang bayar, anda tak perlu bayar... Cuma dgn tiket RM3 anda dapat bawa balik hadiah RM10 ke atas... Berbaloi ke tak??? :rolleyes:

Tengok wayang RM15, duit hangus kenapa taknak kira pulak>>>>> :unsure::unsure::unsure:

Bayar RM3 untuk dapat hadiah nilai besar pun berkira jugak ke????

prinsip saya satu je cikgu

Hati ke Hati untuk hidup yang lebih baik...

Lagi ramai kita bantu orang, lagi berjaya lah hidup kita...

Kenapa perlu dengki di atas kekayaan orang lain.. Kan lebih baik dengki pada diri sendiri, kenapa tak jadi kaya seperti orang lain....

Ramai manusia suka tengok orang lain jatuh daripada melihat orang lain berjaya. Prinsip ini kita perlu ubah supaya menjadi kesenangan yang kita hadapai sekarang bukannya untuk masa sekarang tetapi untuk masa akan datang, zaman anak cucu cicit kita...

Walaupun ramai yang tak faham mengenai MLM, namun ternyata nak berjaya dalam MLM cukup mudah... Ikut saja langkah orang berjaya, kita berjaya...

Menjatuhkan orang lain adalah satu sifat mazmumah, kenapa perlu jatuhkan orang lain....??? Hari ini kita jatuhkan orang lain, pasti di masa akan datang orang akan jatuhkan kita pulak...

Sebab itu dalam MLM terutama CNI, kita tak perlu menjatuhkan orang lain sebaliknya kita kena ramai membantu orang lain berjaya, barulah kita boleh berjaya....

Apa yang perlu dibantu???

Bantu mereka berjimat...

Bantu mereka dalam kesihatan.

Bantu mereka dalam cara untuk mendapatkan wang.

Biarpun wang terjatuh dalam kategori bawah, tidak mengapa sebab hari ini kita bantu orang, tuhan balas 10 kali ganda kebaikan yang kita curahkan....

Orang lain sihat, orang lain berjimat, pasti imbuhan tu akan datang kemudian... Bagaimana??? Kalau orang tu boleh sihat dan boleh jimat melalui peluang yang kita berikan kepadanya dulu, kan dia berdoa supaya kita juga boleh bantu orang lain seperti kita bantu dia dulu... Doa dia tu lah yang membolehkan tuhan bantu kita pulak....

Bukannya niat saya untuk berceramah tapi menyedarkan diri saya sendiri :lol:

prinsip saya satu je cikgu

Hati ke Hati untuk hidup yang lebih baik...

Lagi ramai kita bantu orang, lagi berjaya lah hidup kita...

Kenapa perlu dengki di atas kekayaan orang lain.. Kan lebih baik dengki pada diri sendiri, kenapa tak jadi kaya seperti orang lain....

Ramai manusia suka tengok orang lain jatuh daripada melihat orang lain berjaya. Prinsip ini kita perlu ubah supaya menjadi kesenangan yang kita hadapai sekarang bukannya untuk masa sekarang tetapi untuk masa akan datang, zaman anak cucu cicit kita...

Walaupun ramai yang tak faham mengenai MLM, namun ternyata nak berjaya dalam MLM cukup mudah... Ikut saja langkah orang berjaya, kita berjaya...

Menjatuhkan orang lain adalah satu sifat mazmumah, kenapa perlu jatuhkan orang lain....??? Hari ini kita jatuhkan orang lain, pasti di masa akan datang orang akan jatuhkan kita pulak...

Sebab itu dalam MLM terutama CNI, kita tak perlu menjatuhkan orang lain sebaliknya kita kena ramai membantu orang lain berjaya, barulah kita boleh berjaya....

Apa yang perlu dibantu???

Bantu mereka berjimat...

Bantu mereka dalam kesihatan.

Bantu mereka dalam cara untuk mendapatkan wang.

Biarpun wang terjatuh dalam kategori bawah, tidak mengapa sebab hari ini kita bantu orang, tuhan balas 10 kali ganda kebaikan yang kita curahkan....

Orang lain sihat, orang lain berjimat, pasti imbuhan tu akan datang kemudian... Bagaimana??? Kalau orang tu boleh sihat dan boleh jimat melalui peluang yang kita berikan kepadanya dulu, kan dia berdoa supaya kita juga boleh bantu orang lain seperti kita bantu dia dulu... Doa dia tu lah yang membolehkan tuhan bantu kita pulak....

Bukannya niat saya untuk berceramah tapi menyedarkan diri saya sendiri :lol:

dan kau masih tak jawab soalan utama aku yg membuatkan aku post berkali2..

soalan aku:

1) berapa bnyk lagi topik yg sama dan matlamat yg sama yg kau nak bukak kat putera.com ni? setakat ni kau dah bukak tiga dah, dan apsal tak compile semuanya dalam satu thread je? dah tebiat nak mampus ke? tak paham bahasa ke apa ni?

aku pedulik hapa kau punya MLM kebende pun, yg pentingnya, kau bukak satu thread je dah cukup untuk explain semua bende2 yg kau nak citer ni, sebab matlamatnya nak citer pasal CNI kan? so, buat apa kau bukak bnayk2? dan aku sure, kalau aku tak tegur ni,esok lusa mesti kau bukak lagi satu thread baru..

jadi aku harap, kalau kau bukan tebiat nak mampus dah, kau tak bukak lah thread baru untuk bende2 yg sama ni ye, fokus kat satu thread pun dah mencukupi..

er.. sopan tak tu? paham tak?

Edited by cikgureza

dan kau masih tak jawab soalan utama aku yg membuatkan aku post berkali2..

soalan aku:

1) berapa bnyk lagi topik yg sama dan matlamat yg sama yg kau nak bukak kat putera.com ni? setakat ni kau dah bukak tiga dah, dan apsal tak compile semuanya dalam satu thread je? dah tebiat nak mampus ke? tak paham bahasa ke apa ni?

aku pedulik hapa kau punya MLM kebende pun, yg pentingnya, kau bukak satu thread je dah cukup untuk explain semua bende2 yg kau nak citer ni, sebab matlamatnya nak citer pasal CNI kan? so, buat apa kau bukak bnayk2? dan aku sure, kalau aku tak tegur ni,esok lusa mesti kau bukak lagi satu thread baru..

jadi aku harap, kalau kau bukan tebiat nak mampus dah, kau tak bukak lah thread baru untuk bende2 yg sama ni ye, fokus kat satu thread pun dah mencukupi..

er.. sopan tak tu? paham tak?

Jangan marah-marah cikgu...

Nanti kena penyakit darah tinggi dan lemah jantung... Then cikgu kena beli dgn saya Set GHO - Gaya Hidup Organik untuk reda kan masalah darah tinggi dan sakit jantung cikgu nanti... :lol:

10 SMS pertama yang saya terima dikecualikan dari membayar harga tiket di Majlis MKU nanti...

Sila SMS : FREE TIKET <nama> <tempat tinggal> <email> Hadir MKU.. dan hantar ke 019-2727068.

Dapatkan tiket percuma daripada saya.