Jump to content
LanoV

Kenderaan Perang Di Malaysia.

Recommended Posts

mengarut betul sampai ke pistol air...

Malaysia Vs Usa =??

in before a chair army

ps:if you ask these people, they still would say malaysia will win. a nuclear bomb isnt enough for all adnans and pt 91

now i gotta run....

huhuhu....pistol air tue mcm mana bentuknyer...sbb kalo dlm kepala otak akulah...pistol air byk jual kat kedai runcit...takkan negara jiran nak plak

huhuhu....pistol air tue mcm mana bentuknyer...sbb kalo dlm kepala otak akulah...pistol air byk jual kat kedai runcit...takkan negara jiran nak plak

aku rase tak yah nak terangkan..budak2 mmg tak paham..

chow..

pe slh nye klu ko cite psl pistol air tu. aku pon nak tau jugak. bukan ke elok kalau kite kongsi ilmu. sekurang2nye otak aku up-to-date la jugak :lol:

Edited by Tae-Bo

aku rase tak yah nak terangkan..budak2 mmg tak paham..

hoho~inilah org ckp.."kerek"...aku bukan nak mulakan pergadohan..tp ape salahnya ko bg sumber kat org yg x taw...inilah gunanya berforum...

P/S: Ke...ko men sebut jer...ntah2 ko pun x taw <_<

hoho~inilah org ckp.."kerek"...aku bukan nak mulakan pergadohan..tp ape salahnya ko bg sumber kat org yg x taw...inilah gunanya berforum...

P/S: Ke...ko men sebut jer...ntah2 ko pun x taw <_<

aku baca sekali je pun dah paham maksud 'pistol air' tu...

ps:kalau brunei (tanpa bantuan malaysia) vs singapore apa jadi eh?

adeyh..ye lah kita nie budak mude...blom cukup bahasa singkat yg org "tua" tahu...

ouh...tq evil

hoho~brunei xde musuh, so x perlu minta bantuan dari sesiapa...LoL...org yg bermusuh je minta bantuan...kita islam x perlu takut dgn sesiapa, hanya allah sahaja....~amin~

Edited by ROBOTs!

Malaysia dah ada UAV kan... dengar diorang dah develop dan pakai pun sekarang.. made in malaysia.

jangan gaduh2 la... pistol air tu sebenarnye adelah suatu alat yang disimpan di dalam seluar.. khas org lelaki je yang ader.. ianya boleh berubah mengikut keadaan.. boleh bertukar dari keadaan tenang ke keadaan yang tegang.. ader paham.. bile sampai masenye ia akan mengeluarkan air.. ader dua jenis air.. kadang2 tige.. paham2 lah sendiri.. dah jangan gaduh lagi.. kite member2 seforum..

Edited by mosabiro_dari_Jepun

xde any kajian ke pasal bende nih? kononya kelajuan dia serupa march 2

kalau betul boleh lari march 2, amerika x buat heli red indian tu.heheeheh :lol::lol:

Tapi kat TV Astro dalam channel History tu selalu jer diorang tunjukkan kelebihan US-made jet fighter dan segala kelengkapan diorang berbanding negara lain. Macam aritu, dia tunjukkan pesawat F-14 lawan sukhoi dan menang (sudah tentu ler diorang tunjukkan masa perang Israel-Arab dulu).

Tapi kat TV Astro dalam channel History tu selalu jer diorang tunjukkan kelebihan US-made jet fighter dan segala kelengkapan diorang berbanding negara lain. Macam aritu, dia tunjukkan pesawat F-14 lawan sukhoi dan menang (sudah tentu ler diorang tunjukkan masa perang Israel-Arab dulu).

tu semua PROPAGANDA media diorang, utk menunjukkan yg diorang sememangnya hebat2 belaka.................heheeheheh :lol::lol:

kalau x silap aku pada era 80'an dulu m'sia dah ada kenderaan darat yg boleh lari mach 2,

tapi sebab teknologi kenderaan tu terlalu canggih, takut nanti jatuh kat tangan musuh.......

boleh huru hara negara dibuatnya..... akhirnya mende tu diharamkan di m'sia. :rolleyes: