Jump to content
Sign in to follow this  
BudaK-MalaS

Menjana Rm10,000 Dalam Sehari Dengan Forex. Insyaallah

Recommended Posts

saya tahu anda semua di sini pasti inginkan wang.

saya pun begitu. saya ada cara yang amat berkesan untuk mendapatkan wang secepat mungkin.

abaikan web site atau email yg mengatakan klik itu, klik ini, baca itu, baca ini, akan dapat duit. semuanya bohong.

saya sudah tertipu lebih 10 kali.

tapi kali ini sy datang dengan hati yang ikhlas untuk berkongsi kenikmatan yang tuhan beri kepada kita di dunia ini.

mari kita mulakan kehidupan kita dengan bisnes yang halal dan sah di sisi undang2 dunia dan akhirat.

FOREX adalah jalan yg terbaik untuk meningkatkan pendapatan. saya tidak menipu anda. jika penipuan berlaku, abaikan saya.

mari kita bersama2 menjana kewangan melalui

insyaAllah berhasil..

Edited by civ3
Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

saya tahu anda semua di sini pasti inginkan wang.

saya pun begitu. saya ada cara yang amat berkesan untuk mendapatkan wang secepat mungkin.

abaikan web site atau email yg mengatakan klik itu, klik ini, baca itu, baca ini, akan dapat duit. semuanya bohong.

saya sudah tertipu lebih 10 kali.

tapi kali ini sy datang dengan hati yang ikhlas untuk berkongsi kenikmatan yang tuhan beri kepada kita di dunia ini.

mari kita mulakan kehidupan kita dengan bisnes yang halal dan sah di sisi undang2 dunia dan akhirat.

FOREX adalah jalan yg terbaik untuk meningkatkan pendapatan. saya tidak menipu anda. jika penipuan berlaku, abaikan saya.

mari kita bersama2 menjana kewangan melalui

insyaAllah berhasil..

Menjana Rm10,000 Dalam Sehari Dengan Forex. Insyaallah

Edited by civ3
Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

ni apahal pulak ni....nak so join forex..tapi ckp mcm nak x nak je....

jgn main2 pasal forex ni...aku rase batter blaja sendiri.untung sendiri.x de modal carik modal.dari ko ofer and tipu org sampai 10ribu...

poyo la....

x baik tau...

nape nie...? something wrong ker...

aku tengok dier tue cam ikhlas jer...

Bg yg baru nak belajar forex, ada skit nasihat utk anda,..

1) Dapatkan sebanyak mungkin ILMU berkenaan forex.

> Istilah2 penting>> Teknikal analisis, fundamental analisis, Margin, Leverage, Spread, Economic Calendar, Indicator, Margin Call, stop loss, take profit/ target dan banyak lagi......

2) Jangan laburkan duit anda kepada pemain forex.

3) Belajar utk memorex dan jalankan trade sendiri.

4) Belajar kt Demo account dlu sblm buka real account selama 2 bulan.

Selepas 2 bulan, kalu boleh buat untung baru teruskan buka real account. kalu x jangan ambik risiko.

5) Dapatkan maklumat sebanyak mungkin berkenaan Indicator yg sesuai (mudah membaca arah trend).

6) Cari broker yg sesuai yg mempunyai lesen drpd nfa dan cfc.

Jangan buka account dgn broker yg x berlesen. Bukan senang nak dpt lesen.

7) Cari broker yg boleh menyediakan Expert Advisor / boleh bg tips.

8) Belajar sebanyak mungkin dan kenali chart yg anda gunakan utk bt teknikal analisis.

"Reversal Trend Cheat" / "Tips2 berkenaan chart bila breakout" dan banyak lagi,..

9) Dapatkan pengalaman sebanyak yg mungkin. Sbb pengalaman yg akan mengajar real situation.

10) Forex bukannya skim cepat kaya / perjudian. Forex adalah Bisnes.

Jangan trade ikut hati / apa yg kita fikirkan. Trade ikut Trend. Make Trend as ur Friend.

11) Sentiasa teruskan usaha belajar dr masa ke semasa.

12) Forex tidak semudah yg dijangkakan atau spt yg digembar-gemburkan.

13) Forex adalah pelaburan yg sgt berisiko tinggi.

14) Laburlah duit titik peluh anda sebaiknya dan labur hanya duit yg tdk mengganggu perbelanjaan anda.

15) Dapatkan maklumat berkenaan Trading Plan, Money Management, Risk Management.

16) Bina Trading Plan anda dan trade ikut plan yg telah anda bina.

Dan,,..... ada banyak lg berkenaan forex. Sblm memasuki alam forex, fikir2kan lah,...

SEMOGA MAJU JAYA DALAM BIDANG FOREX.

JA

JANGAN PECAYE CKP ORG MCM NI.....

nape nie...? something wrong ker...

aku tengok dier tue cam ikhlas jer...

ko jagn pecaye...tu ckp org nak bisnes RM2 bleh la.nak ajak org RM10ribu...

penerangan dia x terperinci and than tegantung,...

poyo la....

sebelum ni aku tengok tajuk ni kat ruangan bisnes x silap aku..

ko try chek...

BODAK KECIK YANG SUKE MENIPU..memg BUDAK KECIK BETUL DIA NI...

ko jagn pecaye...tu ckp org nak bisnes RM2 bleh la.nak ajak org RM10ribu...

penerangan dia x terperinci and than tegantung,...

poyo la....

sebelum ni aku tengok tajuk ni kat ruangan bisnes x silap aku..

ko try chek...

BODAK KECIK YANG SUKE MENIPU..memg BUDAK KECIK BETUL DIA NI...

ye ker... bahaya tue...

ye ker... bahaya tue...

ye ker? tak silap aku kat malaysia ni ada khursus dia. Aku duk kat Seri Manjung, Perak ada satu khursus free untuk satu bulan! lepas satu bulan tak der dah maksudnyer dah satu bulan dah pun :P ! Ayah aku penah pegi skali pastu tak pegi dah ^_^ ayah aku kata pening la blajar benda ni sbb orang tu kata untung kita untung! rugi kita untung! korang pham tak? aku ada ebook dia, ada orang yang menjana duit guna forex datang jumpa ayah aku dia yang bagi ngan ajar ayah aku! ;) tapi ayah aku tak caya benda ni haha :lol: