Jump to content
miccy

Alamin-network.org

Recommended Posts

Saya disini berhasrat untuk meminta komen tuan-tuan hamba semua tatkala laman web saya yang tidak seberapa ini yang masih di alam persekolahan arakian kanak-kanak riang dutchlady 1,2,3..Mahupun saya ingin meminta restu tuan-hamba semua akan cadangan demi membangunkan laman web sya yang tdk seberapa..jadi beginilah sy akan meletakkan linknya dicni ye - http://www.alamin-network.org demikianlah hajat hamba bertndang ke forum ini bak kata pepatah seperti mencuahkan air ke daun kladi ataupon buah cmpedak di luar pagar ambillah ko glah aku tolong jolokkan sy budak baru nk bljo kalo ade salah silap tu tolong la ckp ek ...sekian terima kasih

[p/s] : sorry sastera skit baru lpas sdah pekse bulanan bm

dah tak tahu nak komen apa... nice... simple, kemas & menarik... cuma, perhatikan bahagian header tu... table lari lebih kurang 3 pixel... masalah daripada drop-down-box untuk sub lang tu...

Edited by Johan @ AdeQBoY

Saya disini berhasrat untuk meminta komen tuan-tuan hamba semua tatkala laman web saya yang tidak seberapa ini yang masih di alam persekolahan arakian kanak-kanak riang dutchlady 1,2,3..Mahupun saya ingin meminta restu tuan-hamba semua akan cadangan demi membangunkan laman web sya yang tdk seberapa..jadi beginilah sy akan meletakkan linknya dicni ye - http://www.alamin-network.org demikianlah hajat hamba bertndang ke forum ini bak kata pepatah seperti mencuahkan air ke daun kladi ataupon buah cmpedak di luar pagar ambillah ko glah aku tolong jolokkan sy budak baru nk bljo kalo ade salah silap tu tolong la ckp ek ...sekian terima kasih

[p/s] : sorry sastera skit baru lpas sdah pekse bulanan bm

wow. cool web system. now i'm totally jealous. hehe.

mahal system phpFoX ni USD300 sey :blink: .

dah tak tahu nak komen apa... nice... simple, kemas & menarik... cuma, perhatikan bahagian header tu... table lari lebih kurang 3 pixel... masalah daripada drop-down-box untuk sub lang tu...

yg 3px tu mybe sbb advertising yg membuak2..huhu.."masalah daripada drop-down-box untuk sub lang tu"??

Salam,

Website dah gempaq, good luck dengan soluton for your problem alamin :)

Ada baca post kat webmastermalaysia.com

http://www.webmastermalaysia.com/paid-host...provider-3.html

Salam,

Salam,

Thanks dude, aku amat berharap agar hive bankrap

Salam.

wow. cool web system. now i'm totally jealous. hehe.

mahal system phpFoX ni USD300 sey :blink: .

huhu... :D :D

pada pendapat aku..nice & clean interface....

Social Networking site memang cerah in the future..no more static webpage or one way communication webpage....bagus sebab ko start dari awal....sebab local social networking site memang kurang...so good luck