Jump to content
kox_metal

Eload Prepaid!

Recommended Posts

Salam sumer..

kat sini nak gtau sikit pasal bisnes prepaid eload yang baru dimulakan

dengan modal hanya Rm40, korang bleh mula membeli topup ereload guna tepon korang untuk maxis dan celcom serendah rm3. digi coming soon..

selepas daftar korang akan diberi arahan2 guna tepon untuk beli reload dan korang hantar ke nombor gateway celcom (buat masa sekarang, maklumlan baru stat, tapi untungnya korang 8pax je nombor ni, so setiap kali korang hantar permintaan, cas tepon 1 sen je.)

Diskaun untuk maxis lebih kurang 3%

Diskaun untuk celcom lebih kurang 4%

Laman web masih lagi dalam perancangan, so jika ada sebarang pertanyaan, hubungi saya di [email protected]

nih drpd syarikat mana?

Ini merupakn syarikat baru, Easyreload dan sudah beroperasi dan mula meningkat naik. Jika inginkan maklumat lanjut tentng syarikat ini, PM saya dan saya akan cuba hubungkan anda dengan founder syarikat ini terus.

Secara simple yang boleh saya detailkan disini ialah dengan pendaftaran sebanyak rm40, anda boleh memasukkan seberapa banyak modal yang anda mahu, tiada limit dan caj yang dikanakan hanyalah 1 sen sahaja, ditolak dari jumlah yang ada ingin masukkan dalam modal anda.

apa yang anda perlukan ialah telefon dan no celcom. ini kerana gateway kami hanya terdiri dari celcom buat masa ini.

untuk menambah modal, anda hanya perlu deposit dalam akaun kami dan sms kepada kami dan nilai tersebut akan dimasukkan kedalam akaun topup anda setelah pengesahan pembayaran

sila PM saya jika mahukan detail yang lebih lanjut berkenaan easyreload ini.

( Ini bukan program berdasarkan piramid atau MLM dan keuntungan hanya dijana melalui penjualan prepaid itu sendiri. )

Kadang2 pening jugak ngan mymode, kalu malas cari downline la, cam aku nih..dah brpa lame lam mymode tapi xjadi pepun, so aku dah join easyreload, syrikat personal dan bezanya:

easyreload

>Ereload serendah rm3 untuk maxis dan celcom,digi akan datang

>nama pun ereload, kredit terus masuk lam akaun pelanggan

>no gateway celcom leh 8pax, so kos hantar mesej 1 sen je

>pendaftaran rm40 (tak termasuk Modal)

>xperlu ade akaun, sebab terus depositkan je lam akaun syarikat atau terus berurusan ngan aku nak masuk modal korang berapa

>modal ikut suka la nak masuk tapi kalu boleh rm20 keatas

>Caj untuk masuk modal 1 sen saje

>Xyah cari downline sebab untung berdasarkan jual prepaid jelah MAxis lebihkurang 3%, celcom 4% ( Aku ni Promoter je,dapat komisen la skit tapi aku untung sebab jual prepaid kat kolej aku)

mymode

>reload serendah rm5 je..

>untuk maxis ok, tapi celcom pelanggan dapat no pin, kena topup sendiri lagi (penah pelanggan tu marah aku sebab nyusahkan die nak kena topup sendiri balik lepas dapat no pin yang mymode hantar)

>no gateway banyak tapi mase aku join dulu,pakai maxis,rm0.07 sen brader nak pesan order,abis untung kat sms je

>pendaftaran Rm65, Aku join ari tu rm50 sebab promosi

>Nak masuk kena ade akaun maybank kalu nak mudahkan masuk modal

>modal plak fix, Rm 30, rm 60, rm100, rm150...

>masuk modal cara lambat, caj die free je, yg cepat ikut atm kena tolak rm1 plak

>Kena cari downline kalu nak untung senang, harapan jual prepaid, margin profit rendah, kena banyak jual baru dapat untung bonus

So pepandaila korang nilai,aku bukan nak memburuk, tapi memberi korang jalan rezki yang len, maklumla satu jalan rezki tutup, ade sembilan lagi

ade pepe atau nakkan details, PM Gua

Assalam dan mintak maap kalu ade tersalah sasul (Laman Web dalam Pembinaan)

salam bro!! kawan aku ada yang masuk esy reload.. tapi problemnya.. lambat... boleh ke masalah ni diselesaikan??

Setahu saya, masalah lambat tak lambat ni datang dari server atau gatewayitu sendiri so memg xleh wat pepe kot..

aku pun tunggu digi gak....kedekut betullah digi nih huhuhuhuh

Samela, punyala lama nak tunggu Digi, gpun kompeni digi ni margin profit die low skit

wahh..

aku mcm berminat..

nnti aku da msuk u ak daftar leh??

jap2..

ni ade yuran bulanan ke tahunan ke??

Salam, yuran bulanan atau tahunan xde, yg ade cuma pendaftaran sebanyak rm40 ( sekali sahaja )

bro, email kat i k - [email protected]

Ok bos, detail ringkas dah hantar, trimas