Jump to content
anaznawie

Untuk Yg Minat Nak Cari Duit Lebih Sahaja

Recommended Posts

aku br je join ari tu..harap2 berjaya la sbb dah byk program camni aku join tp sume huh tau2 je la..

tp masalah nye kene bank in kat bank yg tak de kat kawasan aku..huh..masalh tol..dah ler time keje..

tak per la usaha lebih sket..

aku br je join ari tu..harap2 berjaya la sbb dah byk program camni aku join tp sume huh tau2 je la..

tp masalah nye kene bank in kat bank yg tak de kat kawasan aku..huh..masalh tol..dah ler time keje..

tak per la usaha lebih sket..

hahah bro,kena banyak besabo....

ko kena bank in kat bank pe?

join group saper?

bank islam..huhu..nak transfer x boleh plak..aku bawah mr fahizi..

oic...kadang2 bank payah kit nak cari

tapi xper,kesabaran tu penting..

err frosty21,ko nyer bank jenis apa?

aku da satu pengalaman sket nak kongsi..

salah satu dari tu aku nak citer jenis bank..

pastikan bank korang tu jenis femes cth maybank,cimb,rhb,or public.

aku pun dah kena tegurt ngan sifu aku bab ni.

ko kena banyak besabo dalam bisnes ni.bukan senang

nak senang & tak susah nak susah..hehe harap ko banyak besabo yer frosty,&

rajin2 la promote kat kwn2 / jiran2... :wub:

Maybank.Tak pe le. Nanti I try bikin teknik cucuk sate tu. Mcmna ok tak tu?

Maybank.Tak pe le. Nanti I try bikin teknik cucuk sate tu. Mcmna ok tak tu?

oooo...erm ok gak,dapat income pun cepat n leh berganda woo...

gud luck k..

so pada sesaper yg nak join perigiduit ni,sila-sila ler.

jangan memalu tau...

haha...aku dah dpt login ke akaun maybank aku...aku dah nak masuk nih...sape rasa dia bley kasi aku dpt downline free....aku bz giler...mmg smpt nak promote bt masa nih---->dah abis bz aku join promote!

de hajat nak cari duit lebih ke?

meh aku tolong.

cuma daftar nak bayar rm50 aje.

pastu duk diam2, aku yg akan bekerja 24 jam sehari mencari downline untuk korang.

kalau korang rajin nak carik sendiri, pon tak pe. tapi kalo rasa malas nak cerita and anta emel sana sini, korang duk diam aje la.. xyah buat ape2. tunggu aje duit masuk.

jangan risau sbb program ni dah limit bawah aku kena ada 6 downliner aje. xleh lebih. org ketujuh tu otomatik kene pass kat org bawah..so korang tak yah risau aku makan sorang la ek..

stakat ni aku boleh dpt hingga 20 org ahli baru sehari.. kat siapa aku nak bagi downline aku tu??? kat korang yg join team aku lahh...

so? minat tak? sapa tak nak tu mmg rugi ar... program lain, korang kene anta emel sana sini. kat program ni, di bawah aku, korang tak yah wat ape2 sbb aku yg buat untuk korang. korang cuma daftar n buat bayaran rm50 aje.

bole dapat sehingga rm64k ++... duiebebbb... sapa tak mau.

sapa nak, join

pada yang dah join tu betul ke korang dah dapat pulangan???aku penah masuk prepaid topup punya prog and data entry punya prog tapi hancur suma...lebur wit aku seratus lebih...macam2 benda nak kena wat...syarat ntah apa2...rasa cam dah fobia... tapi aku takde wit lebih a..perlu wit...nak cari wit pun susah...and aku tanak nyusahkan family aku...

pada yang dah join tu betul ke korang dah dapat pulangan???aku penah masuk prepaid topup punya prog and data entry punya prog tapi hancur suma...lebur wit aku seratus lebih...macam2 benda nak kena wat...syarat ntah apa2...rasa cam dah fobia... tapi aku takde wit lebih a..perlu wit...nak cari wit pun susah...and aku tanak nyusahkan family aku...

fixyaZ,kalau nak join sila2 la...join ngan wizard.

pulangan wizard da dapat...x rugi kalau kita mencuba..

berminat ker?

Edited by wizard

Haha.. len kali kalau nak join program camtuh.. tanya dulu kitorang. Bukak thread tanya..

Especially data entry tuh.. :blush:

jap aku tya...aku nak ikut taktik penghulu simpang pakai 3 akaun...ketiga2 akaun tuh bley pakai no akaun bank ngn email yg sama ke? kalau styiap akaun pakai no akaun bank lain2 mmg shh ar..ok...nak masuk dah nih..

aku lom dapat..tapi sket lagi..on the way la ni...huhuhu

pelan-pelan geniousboy...sabor ye,aku dulu pun cam ko gak...

jap aku tya...aku nak ikut taktik penghulu simpang pakai 3 akaun...ketiga2 akaun tuh bley pakai no akaun bank ngn email yg sama ke? kalau styiap akaun pakai no akaun bank lain2 mmg shh ar..ok...nak masuk dah nih..

terpulang la kat ko...... nak bg sama ketiga3 akaun pun bole

x salah pun.

ok ko dah daftar.... group aku jgn lupa aktifkan.

dgn cara yg ko buat ni la aku cepat dpt income......

jgn lupa promo nama ko yg last skali

Edited by PENGHULUsimpang