Jump to content
eeya_hunny

Kereta Idaman Korang....

Recommended Posts

aku tak minat keter besau2.. aku suka yg sporty.. yg mantap dari segi pecutan.. sebab aku kaki race jalanan... hehehe race kalo nak lik kg je la.. :P

top speed yang aku penah wat 220km/j, ngan keter Ford Laser TX3 1.8

Edited by eeya_hunny

aku tak minat keter besau2.. aku suka yg sporty.. yg mantap dari segi pecutan.. sebab aku kaki race jalanan... hehehe race kalo nak lik kg je la.. :P

laju tuh..klu aku jadi abang ko, aku sorok kunci keta pasni. mane leh laju2, kalut nk p mana. bia lmbat asal selamat. ko bkn nk lumba, nk blk kg je. klu nk g belumba x pe r. hehe.

biar betul.... ke 22km/j jer kau bawa huhu :P

aku suke keta besar ni macam 4x4 sebabnye senang nak langgar orang yang suke eksyen ngan keta diorang yang konon2 nye power tu.. lebih2 lagi keta2 kawan2 aku.. lagi la best.. hehehehe kalau langgar pun keta diorang kemek dulu.. aku nye kemek sikit je.. tak caye tgk keta toyota hilux dulu2.. hehehe langgar pokok, masuk laut, langgar bangsal kuda , jatuh dari bangunan lebih 20 tingkat stil boleh jalan lagi n enjin pun boleh hidup dengan senang.. hahahaha

aah...langgar mat rempit pun sedap.....puas hati hehe, lgpun sesuai untuk jalan kt malaysia yg byk lubang. then, boleh guna time banjir...

aku suke keta besar ni macam 4x4 sebabnye senang nak langgar orang yang suke eksyen ngan keta diorang yang konon2 nye power tu.. lebih2 lagi keta2 kawan2 aku.. lagi la best.. hehehehe kalau langgar pun keta diorang kemek dulu.. aku nye kemek sikit je.. tak caye tgk keta toyota hilux dulu2.. hehehe langgar pokok, masuk laut, langgar bangsal kuda , jatuh dari bangunan lebih 20 tingkat stil boleh jalan lagi n enjin pun boleh hidup dengan senang.. hahahaha

evo pon 4x4 kan? hehe, tp x cukup jinjang nk banding ngn hilux.

assalamualaikum...

yg aku paham:

4wd = ada gear, masuk gear baru jd 4wd..(land rover, pajero,etc)

Awd = full time 4wd, takde gear pisah2, sepanjang masa pakai 4wd..(evo,impreza)

*betulkan kalu salah.. ;)

220kmh jer? hehehe.......ingatlah org yg tersayang

sebab ingat la tu... hehehe ngantuk sey... mak aku taknak drive.. aku pk nak sampai cepat jer la...

laju tuh..klu aku jadi abang ko, aku sorok kunci keta pasni. mane leh laju2, kalut nk p mana. bia lmbat asal selamat. ko bkn nk lumba, nk blk kg je. klu nk g belumba x pe r. hehe.

nasib ko tak jadi abg aku... hehehehhe. seyes cakap ar, aku kalo bawak slow, melelong keter... tapi laju pun bukan laju memkhinzir buta... insyaallah.. abah aku train aku..

biar betul.... ke 22km/j jer kau bawa huhu :P

22?? tu reverse...

EK9 up Genting

menambahkan geram aku nak sambar keter ni... tapi tu ff kan... memang obvious giler dia cepatkan.. hehehe

Edited by eeya_hunny

kete malaysia xde org minat ke? kete kancil paling ramai org minat...

ramai yg minat. mcm aku. tp kt cini lbh kepada idaman r...aku minat gk kancil, tp evo idaman aku.

isk..bahaya ko ni.

ko tak bleh dibiarkan hidup.. :P

aah...langgar mat rempit pun sedap.....puas hati hehe, lgpun sesuai untuk jalan kt malaysia yg byk lubang. then, boleh guna time banjir...

aaa..ko ni aku support.

langgar jek mat rempit tu, depa ni degil sgt...byk menyusahkan masyarakat.

weh mana ko dapat gmbar tuh. ke ko wat sendirik? dasat siot

ala aku lupa nak state darimana aku amik...

aku amik dari forum keter yang aku join

yg ni ok x? hokhok :P

leh pecut laju gak ni huhuhu :lol:

kete ni yg menjadi idaman bg setiap petani...klo xde kete ni keje xjalan daaa. :D

kete ni yg menjadi idaman bg setiap petani...klo xde kete ni keje xjalan daaa. :D

kereta ditarik oleh lembu = kereta lembu.

kereta ditarik oleh kuda = kereta kuda.

kereta ditarik oleh orang = kereta orang?

:lol: :lol: