Jump to content
hafuel

Yuwie Adalah Benar !

Recommended Posts

Hari semalam aku dah cek dari website nih.... walaupun tak banyak dalam 120 ringgit tapi ok la jugak kan...yelah tak keluar modal apa-apa pun. So aku dah dapat ... tu aku promote nih maksudnya website nih bukan scam. Mula-mula muka depan cam tak best ... bila dah explore sket-sket baru aku tahu rupanya beratus ribu member kat dalam nih.

Website nih suruh kita buat profile diri cam friendster, myspace ... cam aku baru buat dalam sebulan .. 4-5 kali cari kawan kat dalam website tu.. dah dapat byk tu... weihh try la..

Edited by zer0Nehza
Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

Ada referal x semestinya tipu... link biase2 pun bleh tipu...yang aku tau..benda ni bukanlah scam pon..ko masuk pun xder rugi pape pun...korang bleh wat banyak search mengenai benda ni..dan dah banyak dapat bayaran pon..maybe die yang untung..2 jer..

eleh..aku rasa saja je dia nak pancing...

tak kan dia tak baca peraturan...referal link dilarang sekeras kerasnya...

bukan masalahnya untung rugi...tapi peraturan tetap peraturan.

semua orang boleh cakap dapat untung.aku pun boleh kencing korang kalau aku kata tadi aku jumpa rm 1 ribu kat longkang.sebab payah nak tunjuk bukti.

Saya pernah juga dengar tentang yuwie tapi taklah sehebat myLot. Saya dah join myLot awal tahun ni dan sudah dapat 2 kali pembayaran...

Tak la banyak, dalam USD 20.00 aje.

Sikit sangat berbanding member2 lain. Anyway, saya buat income ni pun secara part time, kalau bukan keja saya yang full time ni, mungkin saya dah dapat beratus-ratus dah....

Mungkin anda tertanya-tanya, jika pendapatan myLot lumayan, apasal tak aku berhanti kerja je, then teruskan usaha kat internet?

Jawapan: kalau aku berhenti kerja, aku takde computer dan internet connection. Kat opis ni plak, company dah bagi komputer dan internet connection, so kalau time rehat2 dan free tu, masa tu je la aku ada untuk buat keja kat internet...

So, jika anda ingin mencuba, saya akan bagi anda link tersebut, tetapi bukan di sini.

Mengapa? sebab admin kat putera.com ni melarang kita post referral link.

Jadi, untuk mendapatkan link tersebut, anda kena check kat blog aku:

http://rrmg.blogs.friendster.com/

Jumpa anda di sana!!!

Sekian dan terima kasih.

p/s: jika anda mempunyai apa2 pertanyaan, anda boleh private message saya. Jika anda seorang yang serius, saya tidak ada masalah untuk memberikan email address saya.