Jump to content
war666

Ahli2 Area Subang Jaya

Recommended Posts

aku lak kat sec7 gak tinggal kat apartment danau mas..ramai gak ahli forumer yg tinggal kat shah alam yea hehehe :D

bebudak UiTM shah alam memang ramai pun kat putera.com nie. Aku tau pun dari member aku satu class dengan aku masa kat UiTM nie gak. satu hari nanti kita leh lepak sama sama kat memana. Small gathering pun okey gak.

'msafwan1773' ko usj 4 kan. apa lagi jom la jumpa... kita jumpa yg lain juga. aku usj 9 ni. kita buat small gathering ok.... kita set time dan tempat kat mana. harap mana yg nak join boleh la kita berpakat.

'msafwan1773' ko usj 4 kan. apa lagi jom la jumpa... kita jumpa yg lain juga. aku usj 9 ni. kita buat small gathering ok.... kita set time dan tempat kat mana. harap mana yg nak join boleh la kita berpakat.

aku usj dua. dekat dengan summit.ko selalu lepak mana?

Ape kate.. kite pi lepak kat restoran stadium, usj 16 atau mane2 yg berdekatan..

aku duk area usj16/7..

bila? aku selalu lepak ss15 hujung minggu, tengok kat sana. korang layan english premier league (EPL) tak? kalau layan leh la lepak sama sama sambil menonton aksi aksi mendebarkan kat EPL. kalau nak buat hari apa pun tak kisah cuma jangan hujung minggu nie dah ler sebab aku kena pergi rumah terbuka member aku. malam plak tue dia buat.

Ape kate.. kite pi lepak kat restoran stadium, usj 16 atau mane2 yg berdekatan..

aku duk area usj16/7..

tanak..:P

kite lepak kt sumit la..ondeway aku blk kje leh singgah..tgk wayang ke hehee

besok nak?

tanak..:P

kite lepak kt sumit la..ondeway aku blk kje leh singgah..tgk wayang ke hehee

besok nak?

Aku nak lepak kat summit tarak hal lagik la dekat dengan aku......huhuhuhuhu

bro, esok tak leh la bro, aku kena attend rumah terbuka la bro. budak ofis buat, tak leh nak ngelat dah nie. ko balik keje pukul bape? agak agak dalam minggu depan ker boleh ker? kalau boleh roger aku. aku dekat sesangat dengan summit.

tuh la aku ckp wkend standard ada je open house aku esok dah ada 2 open house nak gi..mana ada time mau lepak huhuhu...

plan lepas musim raya abis la..

aku selalu gak pi summit. beli cd jer. rumah aku belakang carlos di usj 9. ok la memandangkan kita ramai kita setuju utk berjumpa. kita buat masa malam la. bagi suasana raya habis dulu. sebab ramai yg mesti kena attend open house la. nak jumpa marka la. kan. ok . kita set tempat dan hari dan masa bila..

mana2 cadangan boleh la bagi.....

TEMPAT:

HARI:

WAKTU:

so diharap dapat la ahli2 kita dalam forum putera.com ni berkenalan dan tukar2 information tak kira dalam IT ke atau dunia semasa Malaysia sekarang ni. kita boleh main futsal..dgr kata futsal di rio dah tutup. betul ka... mana2 ahli berdekatan seperti shah alam boleh gak join...

aku selalu gak pi summit. beli cd jer. rumah aku belakang carlos di usj 9. ok la memandangkan kita ramai kita setuju utk berjumpa. kita buat masa malam la. bagi suasana raya habis dulu. sebab ramai yg mesti kena attend open house la. nak jumpa marka la. kan. ok . kita set tempat dan hari dan masa bila..

mana2 cadangan boleh la bagi.....

TEMPAT:

HARI:

WAKTU:

so diharap dapat la ahli2 kita dalam forum putera.com ni berkenalan dan tukar2 information tak kira dalam IT ke atau dunia semasa Malaysia sekarang ni. kita boleh main futsal..dgr kata futsal di rio dah tutup. betul ka... mana2 ahli berdekatan seperti shah alam boleh gak join...

kalau cam tue, kita buat gathering kat tempat yg semua ahli senang nak access la. so cam nie, kat belakang petronas (petronas berhadapan dengan summit) ader satu kedai nasi lemak. kat situ havoc gak la kalau malam minggu, ramai lepak sana. lepas suasana raya habis kita buat gathering kecil kecilan untuk subang nyer ahli.

Rio dah tutup dah. yg kat summit dengan sport planet ader lagik. nak main futsal leh, dulu aku active la, tapi badan dah naik skang nie, dah tak kuar nak lari lagi dah. huhuhuhuhuhuhu.......

aku x baca pn smua post2 korang sblum dlm thread nie..

aku kat shah alam sek 19 ble join x .? sbb dekat je.. aku pn nak kenal korang2 nie..

ke dah terlepas aktiviti perjumpaan korang..?

tak start lg pon, tgh nak rancang2.. masing2 sibuk p open house, hihi :lol:

Edited by orochimaru

hehe..

kalu x terlepas lg bagus laa.

hihi.. mmg aku nak join..

aku pn sibuk dgn open house nie.. tgh ari nie je dah ada open house..

esok lak ada 3 umah open house... mau debab aku nie hahaha...

sape yg arrange..? trus je confirm date, tmpat & lokasi.

jgn tunggu 100% dr budak nie.. sure xkan dpt 100%..

hehe..

kalu x terlepas lg bagus laa.

hihi.. mmg aku nak join..

aku pn sibuk dgn open house nie.. tgh ari nie je dah ada open house..

esok lak ada 3 umah open house... mau debab aku nie hahaha...

sape yg arrange..? trus je confirm date, tmpat & lokasi.

jgn tunggu 100% dr budak nie.. sure xkan dpt 100%..

kena buat cepat nie, apa kata sabtu minggu depan. just nice la sabtu minggu depan, minggu memasing pulun pi open house, minggu depan kita buat putera.com open house kat kedai makan plak. aku memang nak buat small gathering untuk putera.com punya ahli. at least leh ramaikan kawan kawan dan bertukar tukar info sesama kita. apa pendapat korang?

boleh2. akan jadi dan tetap jadi. sebelum ni ada juga depa merancang baut gathering besar-besaran utk semua ahli putera.com tapi kita buat kecil-kecilan dulu ok. kita tumpu kat kawasan subang jaya sahaja. mana2 yg berdekatan boleh hadir. yg dari jauh nak hadir pun boleh juga. kita buat lepas suasana raya habis dulu. sebab aku mggu2 ada open house. samapi ke melaka lak tu kena pergi... kita bincang. mana2 ahli opeb utk berbnicang...... aku cadang kita buat leapsa raya la. mggu depan aku takdok. ada kursus kat uia gombak...

Yg arrangement tolong fill in the blanks

Nama Kedai:_________________

Date :_________________

Time :________________

Purpose : Berkenalan di kalangan ahli dan mencari isteri hehehehe ( yg ini saje tambah )

aku cadang kita buat lepas raya la.

salam bro boleh tolong setkan masa tak ? klau ko asyik ngomel jer boleh jadi 18 page nanti ... ko kena set satu date ... selagi ko tak buat selagi tu melarat -larat nanti page ni ...

sila set kan contoh macam ade satu forum ni buat .....

Tarikh : ?????????

Hari : ????????

Waktu : ????????

Tempat : ????????????

nama yg akan hadir ...

1. Jidin

2. Amru

3.Shahroll

4. Joyz

5. Zlash

6. Burn Turbo

7. Reez

8.koriee

9. Phizy aka freal0s

10. freakdiver

11. chioque

12. shanana

13. hamlaww

14. pelangkungbesi

15. Naja

16. AbangDin

17. Kak Mazra

18. ZCool

19. Anan Amri

aku kat shah alam sek 19 ble join x .? sbb dekat je.. aku pn nak kenal korang2 nie..

ko 19 kt belah mane?aku ari2 turun 19 naik ktm nk pegi subang :)

pastu nnt kte pi tgk wayang lak nak?heheuu

ko 19 kt belah mane?aku ari2 turun 19 naik ktm nk pegi subang :)

pastu nnt kte pi tgk wayang lak nak?heheuu

aku kat roundbot JVC tuh..

mmg dekat pn.. mlm td baru je aku tgk wayang kat sunway piramid.

aku tgk cita stardust.. best gaik cita dia... kelaka and menarik.. .. :)

nnti kita plan kita tgk sama

la dok sec.19 je ker?? huhuhu ingat duk melaka arituh citer melaka hahahaha..dokat je la..

erk kat JVC tuh bukan sec.20 ka? lalalala..tgk wayang OU la best hahaha..bagi aku la..

sampai tengok wayang skali korang dah masukkan ker.....apa apa hal, kita buat gathering dulu la, baru leh citer sampai ke tengok wayang. lepas raya aku rasa okey sangat untuk kita buat small gathering nie.

huhu aku ari2 lunch sorg2 kt usj nie

meh la teman zip

ko kije kt mane

huhu aku ari2 lunch sorg2 kt usj nie

meh la teman zip

ko kije kt mane

aku dekat dengan summit.....sebelum ko datang area subang jaya nie ko cakap aaaaa dulu.....leh lepak sama sama.

kalau kita jumpa, and kerap berjumpa at least kalau ada apa apa info leh kita tukar tukar, copy and paste skit sesama kita. bagi aku apa apa hal pun kita kena buat satu rangkaian, baru leh sama sama naik. memula memang kena kenal kenal dulu.

mana pemula thread nie, lum set date lagik nak buat gathering nie. kang last minute lagik susah.

la dok sec.19 je ker?? huhuhu ingat duk melaka arituh citer melaka hahahaha..dokat je la..

erk kat JVC tuh bukan sec.20 ka? lalalala..tgk wayang OU la best hahaha..bagi aku la..

hehe melaka tuh kg. aku... kira nya umah mak ayah aku kat sana... kebetulan atuk nenek aku sana gak..

tuh melaka lebih skit hehe.. sini tmpat aku mencari rezeki and isteri hahaha.. aku umah je 19.. ala sape duduk shah alam kalu sebut UMW toyota smua tau kot ... situ laa aku keje..

so bila nak mengathering nie...

oit.. wayang.. sunway best laa.. sbb dia dah upgarde sbb ada addtional bagunan baru tuh..