Jump to content
dinnor

Cinta,adakah Aku Salah Tafsir...

Recommended Posts

aku ni pompuan.. dari apa yg aku perhatikan... hmm aku rasa dia memang tak suka ko.. maybe dia nyampah ngan ko sebab ko hacks ms dia... kalo aku pun marah giler.. pantang betul aku orang ceroboh privasi aku... nak minta elok2...

pelan2 lupakan la dia... tapi kalo ko nak tunjuk ko ni kuat semangat.. nak berjuang gak, ok la.. wat betul2... tunjukkan keikhlasan hati ko... bukan godam sana godam sini...

lol..mat aku pon penah rasa camko malah lg teruk dan hina...mengalahkan telenovela mis tress hermanas,la usur padora,yo soy betty la fea,el amor no es como lopintan,manjalara dan sebagainya kalau aku critakan disini,apa yg aku dapat ungkapkan kata2 sakti disini adalah..banyakkan BERSABAR..cuba alihkan perhatian ko buat masa ni dgn benda2 lain..contohnye..lepak2 dgn member,main snooker ke..melalak karoke ke...nak lagi ekstrem?pegi becuti dgn membe2 ko...buat perkhemahan ke kan..ataupun ko pegi jamming jelah senang crita,,,bleh meleleh melalak kat dalam studio tu huhuhuhu....kalau boleh!ELAKKAN pergi CLUBING,sebab kalo engko pegi sana dalam keadalam kesyahduan pasti air arak menjadi bahan pemuas layar duka ko..oklah..pasal awek remaja yg lawa serta bijak itu...aku nasihatkan..ko truskan berusaha tuk mencuri hatinya...ko berhak mencuri cinta dia selagi dia BELUM berkahwin...so apa salahnya?kalau hati da mula berkata itulah milik kau...so truskan...gogogogogo...cinta xmengenal usia..cinta xmengenal taraf..cinta xmengenal rupa..kerna apa?kerna cinta itu buta...kalau boleh bgtaw kat parents dia yg ko minat anak dia..kasi kira mcm ko da chop dulula..org pompuan kalo nak kawen..apa2hal kene mintak restu parents dulu broder..so usya parents dia tu jugak..ok?kalau boleh ko kene sentiasa berada disisi dia..sebab dalam hal ni ko da penah buat taik dgn dia..so ko knalah bersabar sdikit...ok bro?kalo bajet2 ko rase feeling gila teringat kat dia..folo aku tgk crita telenovela kasi ko meraung gila baban ekekkeke....dah bro..jgn sedih2...kita lelaki beb..lelaki kene kuat..dah la ko tu bakal jadi engineer..macho la skit..jgn melayan sgt emosi ko tu...huhuhu nyway good luck dude!

Edited by makaveli

lol..mat aku pon penah rasa camko malah lg teruk dan hina...mengalahkan telenovela mis tress hermanas,la usur padora,yo soy betty la fea,el amor no es como lopintan,manjalara dan sebagainya kalau aku critakan disini,apa yg aku dapat ungkapkan kata2 sakti disini adalah..banyakkan BERSABAR..cuba alihkan perhatian ko buat masa ni dgn benda2 lain..contohnye..lepak2 dgn member,main snooker ke..melalak karoke ke...nak lagi ekstrem?pegi becuti dgn membe2 ko...buat perkhemahan ke kan..ataupun ko pegi jamming jelah senang crita,,,bleh meleleh melalak kat dalam studio tu huhuhuhu....kalau boleh!ELAKKAN pergi CLUBING,sebab kalo engko pegi sana dalam keadalam kesyahduan pasti air arak menjadi bahan pemuas layar duka ko..oklah..pasal awek remaja yg lawa serta bijak itu...aku nasihatkan..ko truskan berusaha tuk mencuri hatinya...ko berhak mencuri cinta dia selagi dia BELUM berkahwin...so apa salahnya?kalau hati da mula berkata itulah milik kau...so truskan...gogogogogo...cinta xmengenal usia..cinta xmengenal taraf..cinta xmengenal rupa..kerna apa?kerna cinta itu buta...kalau boleh bgtaw kat parents dia yg ko minat anak dia..kasi kira mcm ko da chop dulula..org pompuan kalo nak kawen..apa2hal kene mintak restu parents dulu broder..so usya parents dia tu jugak..ok?kalau boleh ko kene sentiasa berada disisi dia..sebab dalam hal ni ko da penah buat taik dgn dia..so ko knalah bersabar sdikit...ok bro?kalo bajet2 ko rase feeling gila teringat kat dia..folo aku tgk crita telenovela kasi ko meraung gila baban ekekkeke....dah bro..jgn sedih2...kita lelaki beb..lelaki kene kuat..dah la ko tu bakal jadi engineer..macho la skit..jgn melayan sgt emosi ko tu...huhuhu nyway good luck dude!

makaveli, dinnor tak pandai mencuri.. apatah lagi mencuri hati seorang gadis..

tapi dinnor pandai godam..

lebih sesuai guna perkataan h@ck atau godam

sepatutnya makaveli kata camni: "dinnor, kau terus berusaha meng h@cking hatinya.."

tak pun guna bahasa melayu: "dinnor, kau terus berusaha menggodam hatinya.."

hehehehehehehe

Edited by mosabiro_dari_Jepun

org2 len cam dh ckp semua nih...

kenapa dier tanak layan? sbb wat perangai cam stalker tuh la tuh.... sape pon takot.... esp bile sampai tahap h4ck MS dier

pastuh call + sms byk kali (too desperate)....... not cool.......creepy as well........

nasihat sy? jgn lah wat perangai2 yg disebut diatas lagi dh.....muhasabah diri..... tgk kot2 ader bende yg perlu ubah lagi....... insyaAllah she will see kalau ko ikhlas + niat baik...... gune lah cara baik utk dptkan wanita yang baik...... merisik luh ker lepas abih spm budak tuh... yg penting jgn kaco bdk tuh nk spm...... masa depan dier tuh..... tambah2 lagi dier tuh bdk bijak...... jgn carik sbb utk dier benci ko lagik.....sudah2 la tuh

saper kater rocker tak jiwang? kurt cobain pon kawen woo..... (buleh wat role model ker arr??.... ehehehe)

sy tujukan lagu beautiful girls by jojo kat topic starter..... ekekeke (mungkin inilah perasaan budak pompuan tuh :P )

I'm way too cool for ya boy

That's why it'll never work

I'll have you suicidal, suicidal

When I say it's over

kita metallica saja bang paritbuntaq.. hahahaha

jangan marah ya..

p/s: mane dinnor ni?? lame tak nampak?? atau dah kena kill... kill ape? kill 'em all lah.. hahahaha

kita metallica saja bang paritbuntaq.. hahahaha

jangan marah ya..

p/s: mane dinnor ni?? lame tak nampak?? atau dah kena kill... kill ape? kill 'em all lah.. hahahaha

ooo..... tak layan nirvana la nih? ehehehe........ :lol:

dier sibuk xm tuh....

p/s: bang paritbuntaq?? hehe (i just knew it.... i shouldn't have commented on this topic)

Edited by paritbuntaq

makaveli, dinnor tak pandai mencuri.. apatah lagi mencuri hati seorang gadis..

tapi dinnor pandai godam..

lebih sesuai guna perkataan h@ck atau godam

sepatutnya makaveli kata camni: "dinnor, kau terus berusaha meng h@cking hatinya.."

tak pun guna bahasa melayu: "dinnor, kau terus berusaha menggodam hatinya.."

hehehehehehehe

hehehe bahase h@cker ya?heheh..tapi aku rasa dinnor perlu jadi lebih gentleman dalam hal ni..spatutnya dia xperlu ulangi prangai lamanya asik duk godam ms org...

p/s: bang paritbuntaq?? hehe (i just knew it.... i shouldn't have commented on this topic)

laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... baru aku prasan.. makwe rupenye si paritbuntaq ni.. hehehe sori.. tak prasan lak tadi..

p/s: paritbuntaq single lagi?? :wub: buleh kite berkenalan?? hehehe :P

laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... baru aku prasan.. makwe rupenye si paritbuntaq ni.. hehehe sori.. tak prasan lak tadi..

wakakakaka...geli perut aku dgr ko panggil dia abang wakakakaka....mentang2 si paritbuntaq tuh tulis style ala2 jantan wakakaka bole confuse hahahahaha...penyamaran yg hebat

wakakakaka...geli perut aku dgr ko panggil dia abang wakakakaka....mentang2 si paritbuntaq tuh tulis style ala2 jantan wakakaka bole confuse hahahahaha...penyamaran yg hebat

patut lah aku rase lain macam je..

untuk menghilangkan rase kemaluan aku ni.. mari tengok

kambing pun takut ngan hantu ni.. seram gilo

hahahahaha

patut lah aku rase lain macam je..

untuk menghilangkan rase kemaluan aku ni.. mari tengok

kambing pun takut ngan hantu ni.. seram gilo

hahahahaha

mosabiro dari jepun mcm mana ko hilangkan "kemaluan" ko hahahaha hebat glerrrrrrrrrr....apa teknik bole ajar??

wakakakakakaka Lariiiiiiiiiiiiii

mosabiro dari jepun mcm mana ko hilangkan "kemaluan" ko hahahaha hebat glerrrrrrrrrr....apa teknik bole ajar??

wakakakakakaka Lariiiiiiiiiiiiii

cilakak.. silap taip lah.. aku edit balik.. jadi bahan plak.. tak pasal2 mod ban kang.. hahahaha

aper sori2...... ketuk ketampi 18 kali..... ekekeke :P

haah...... goli den...... memula saye ingat saye tak kisah sgt..... tp cam geli gak rupenyer......ekekeke :lol:

mane ader sy menyamar........ but, i have to admit, nick paritbuntaq tuh mmg la tak ayu .... :D

p/s:tulih ala2 jantan??......really?? i'll have to think about that again..... ehehe

hahaha maybe ayat2 ko tuh kut..sebab kalo user pompuan kite leh tgk either pada nama dia..or profile dia or cara dia punya ayat hehehe..ko lak maybe ayat2 ko tuh kut..hahaha dunno la..layan je xkesah laki pompuan janji happy forum..

aku betul2 tak prasan yang si paritbuntaq tu pompuan.. aku ingat dia lelaki.. aku tak prasan sangat kat nick name dan ayat dia tu.. pas aku selidik dia punye profile baru la aku tau dia pompuan.. aisehh..

umur paritbuntaq dah 24, saya 21 ni.. 'bang' paritbuntaq ader friendster x?? wakakakakaka

heaven x, kau ader friendster x?

frenster ada myspace pun ada..emailnye ko negok kat profile aku email yg MSN tuh wokeh..cunn..sila2 add..

Dinnor..

Kau dah nyesal & say sorry sbb godam MS dia kan? But, still dia wat dekkkk jer ek?

KADANG-KADANG org pmpuan mmg gitu.

Kdg2 bila lelaki pujuk....hati dia sejuk & bleh terima ( +ve)

tp..

kdg2 bila lelaki pujuk...hati dia jd lg hot & mkin bgkek lg ader... (ni tanda mmg dia tak nak gila kat lelaki tuh)

klau sudi, dgr le nasihat akak ni.

Buat masa ni, jgn lyn sgt perasaan kt girl tu. Fokus pd pkara yg lebih bfaedah. Satu ketika nanti, pasti dinnor akn btemu dgn seseorg yg bleh menerima cinta & affection kau dik...mgkin akn btemu kembali girl tu & mgkin juga girl lain. Jangan bimbang...pjalanan dinnor masih jauh. Keep your options open!

mana cik dinnor..?

dari ari tuh aku offer bercinta dgn aku x mau..

bkn kena byr pn.. paling busuk pn byr 5 sen je utk sms yg rangkaian nya sama.. tuh blum kira aktive 5 lagi

hehehe..

mana cik dinnor..?

dari ari tuh aku offer bercinta dgn aku x mau..

bkn kena byr pn.. paling busuk pn byr 5 sen je utk sms yg rangkaian nya sama.. tuh blum kira aktive 5 lagi

hehehe..

oit slymer, takkan aku ngan maknenek tolak chenta ko, ko nak tukar aliran chenta ko?? huhuhu jgn.... nabi tak ngaku ummat...

back to topic

udah2 le tu dinnor. penah dengar tak kata2 ni.. dipetik dari citer balada

kalau benar cinta itu suci, maka lepaskan lah ia...

jika cinta itu datang kembali,

benarlah cinta itu cinta sejati...

jika ia tak kembali...

hahahah tak ingat dah....

oit slymer, takkan aku ngan maknenek tolak chenta ko, ko nak tukar aliran chenta ko?? huhuhu jgn.... nabi tak ngaku ummat...

back to topic

udah2 le tu dinnor. penah dengar tak kata2 ni.. dipetik dari citer balada

jika ia tak kembali...

hahahah tak ingat dah....

jika ia tak kembali...

anggap je dia org dah kawin lari

hahahaha

jika ia tak kembali...

anggap je dia org dah kawin lari

hahahaha

ngeh ngeh... tul2...

jgn pk2 la benda ni.. ko tu pun dak kecik lagi... life goes on... ramai lagi guls...

tapi kalo da chenta gak.... ko tunggu la dia dengan penuh harapan dan semangat...

ha'ah ler..aku confuse gak tadi..jangan ler kerana kami ko tukar aliran...tak berbaloi,

siapalah sangat kami ni,

cuma sekadar gadis2 cun jer...hehe :P