Jump to content

Recommended Posts

brp ko bli moto ni?brand apa ni?brp cc dia?bekenan lak aku....hehehe..vvvvvvvvvvvvrrrrrrrroooommmmmmmmmm!!ekekke

daku x pakai agi motor nie...daku pakai gillera 180CC....moto nie brand naza bikes..250CC up to 500CC..

bukan ako beli tp bapak ako beli... :P

P/S:cagiva x taw ape jenis...250CC member ako nak jual RM10000 sape nak,bleh cek kat mudah.com.my

Edited by ROBOTs!

Ada tak sape2 sini pakai motor kriss? Nak tanya ckit,karburetor apa yg blh masuk dan paling best la ntuk dipakai kat motor kriss. Aku cadang nak tukar karburetor yg besar ckit,supaya blh tampung blok racing aku skrg

bg aku mat rempit tu attitude...bkn motor semata-mata....

info:

korang tau x motor ape yg jualannyerr tertinggi kt dunia??

jawapan=honda cup...kt semua negara ade motor nie...motor nie no.1 yg terbaik kt dunia taww...dorang penah campak motor nie dpd bangunan tingkat 5...pastu dorang test start....siap bleh jalan lg tu....lampu semua menyala lg...

motor yg paling mahal & paling laju kt dunia....

jawapan=Y2K....motor nie pakai enjin helicopter....dan penah kalahkan jet (dorang test racing)...harga dia aku x ingatlaa bape....tapi mmg mahal....

semua nie aku tgk kt discovery channel....

bg aku mat rempit tu attitude...bkn motor semata-mata....

info:

korang tau x motor ape yg jualannyerr tertinggi kt dunia??

jawapan=honda cup...kt semua negara ade motor nie...motor nie no.1 yg terbaik kt dunia taww...dorang penah campak motor nie dpd bangunan tingkat 5...pastu dorang test start....siap bleh jalan lg tu....lampu semua menyala lg...

motor yg paling mahal & paling laju kt dunia....

jawapan=Y2K....motor nie pakai enjin helicopter....dan penah kalahkan jet (dorang test racing)...harga dia aku x ingatlaa bape....tapi mmg mahal....

semua nie aku tgk kt discovery channel....

oh iye ke??mmg bagus ar..sebab orang yg kureng pendapatan pun leh beli kan?

Ada tak sape2 sini pakai motor kriss? Nak tanya ckit,karburetor apa yg blh masuk dan paling best la ntuk dipakai kat motor kriss. Aku cadang nak tukar karburetor yg besar ckit,supaya blh tampung blok racing aku skrg

hmmm aku pakai c70 petak jer...tapi barang kriss jer..hehehe racing juga...aku rasa ko korek jer ni tukar jarum....kriss best gak race!

ape yg bleh beli?? Y2K tu kerr?? kalo ko bleh beli,belilaa utk aku...wakakakaka!!!

maksud dia motor honda cup ler...Y2K jutawan boleh ler bro...memang laju ni!tengok ler cite dia ada kan memang best ler!

hehehe motor aku dalam proses naik taraf ke 160km/h hehehe siap spray gun lagi full body...huhuhu habis gak duit aku...hancus2....hehehehe janji puas ati!

Edited by shark2008

apa ler nasib diriku ini....kenapa ekor motor aku ni dah gosok banyak kali bila spray merekah juga ye?last2 aku beli baru!

ko pakai spray ape?? pakai spray tin ke pakai gun?? x pown ko kene gosok pakai kertas pasir dulu,pastu simen...pastu gosok lg...pastu tembak pakai spray gun...pakai colour 2k...jgn pakai spray tin...x tahan...

merekah mungkin sbb ko tak pandai spray kot...

bukan aku buat bai...send kedai terus spray gun...memang dia dah banyak kali gosok.....kualiti barang sekarang kurang betul ler....

ko pakai spray ape?? pakai spray tin ke pakai gun?? x pown ko kene gosok pakai kertas pasir dulu,pastu simen...pastu gosok lg...pastu tembak pakai spray gun...pakai colour 2k...jgn pakai spray tin...x tahan...

apa yang bro cakap itu lah saya buat bro...sume 2k gun ye.cuma simen tak buat lagi.dia pun ada cakap kena simen juga baru boleh...lari bunjet seh...

huhuhu sodih ye cat 2k aku kat fox depan..cat habis sebab kena petrol dari karburater....so sape2 boleh jelaskna kenapa kuar petrol kat situ?aku pakai kotak buat sendiri je.pakai tin coca cola je.bunyi best!tapi jadi macam nilak!.....

buat la pakai bekas minyak silinder(minyak itam) baru x kene minyak...aku penah pakai mase aku pakai TS dulu..

Edited by F18 HORNET

buat la pakai bekas minyak silinder(minyak itam) baru x kene minyak...aku penah pakai mase aku pakai TS dulu..

aku dah buat dah....kena lol habis cat aku.....kena kan mangak ler...aku tala kat bawah.

nak tnye skit,aku skang pakai super kips,aku de review web2 tgok kips ni die pkai tec HSAS..tp bile aku usha balik kat moto aku xde pon HSAS ni..ke kene psang sindri??

:bismillah: kawan2... lama ye aku tak join putera.com ini.... tapi baju dia aku sempat juga beli! hihihi... apa cerita kawan2 sedunia permotoran? ada barang dan teknologi baru untuk honda ke?
hari ini terasa nak buat motor jadi standard lah... luaran je nak buat asal dan warna body. dalaman bikin macam biasa... harap kawan2 lama itu muncul lah dalam rumah aku ini...
kita meriahkan semula rumah yang dah suram ini.... :3: