Jump to content
MoFiee

Nak Tukar Level Group...

Recommended Posts

camne nak tukar level group?aku pelik la knape group aku asyik learning je?aku tengok ade ahli2 putera yg daftar kemudian drpd aku utk jd ahli pun dah bley dapat group member...jelesnye aku tgok....klu bley nak gak aku tergolonng dlm group abg.shanai kite tu.... :rolleyes:

uih..

dah jauh tue

dulu aku pown stat ngam learning gak

ko kena la korek2 ilmu dan share ngam kitorang

aku dah nak masuk 3tahun baru bole ahli rajin

dulu kat umah takde tenet

takpe

aku yakin kat ko

dalam mase 2-3bulan atau 2-3minggui jerk dah bole

camne nak tukar level group?aku pelik la knape group aku asyik learning je?aku tengok ade ahli2 putera yg daftar kemudian drpd aku utk jd ahli pun dah bley dapat group member...jelesnye aku tgok....klu bley nak gak aku tergolonng dlm group abg.shanai kite tu.... :rolleyes:

status "group" akan di update berdasarkan bilangan post..

make sure post benda yang berfaedah.. banyakan membaca..

uih..

dah jauh tue

dulu aku pown stat ngam learning gak

ko kena la korek2 ilmu dan share ngam kitorang

aku dah nak masuk 3tahun baru bole ahli rajin

dulu kat umah takde tenet

takpe

aku yakin kat ko

dalam mase 2-3bulan atau 2-3minggui jerk dah bole

terima kasih....doakan kejayaan aku....

camne nk jd moderator jr. plak???berapa puluh ratus yg nk kena post tu????

kenape kau nak tau?

cara berforum yg patut di elakkan..

kat forum kene ah bersopan.. -_-

moderator jr tuh..

tuh admin yang tentukan...

x penting pon dlm group hape..

yg penting sama2 share n kongsi ilmu kat sini..

tuh ajer..

Mana pulak ko ni? status "group" member tu sekali jer la...beribu post pun member gak..takkan jadik mod.

Status keahlian ..cam ahli baru to ahli rajin dan sangat rajin tu yang berubah ikut bilangan pos..so jgn keliru mat.

terima kasih....doakan kejayaan aku....

camne nk jd moderator jr. plak???berapa puluh ratus yg nk kena post tu????

admin yang tentukan..

knapa kau nak sgt jd moderator jr?

kenape kau nak tau? :rolleyes:

jangan merepek...

Mana pulak ko ni? status "group" member tu sekali jer la...beribu post pun member gak..takkan jadik mod.

Status keahlian ..cam ahli baru to ahli rajin dan sangat rajin tu yang berubah ikut bilangan pos..so jgn keliru mat.

oops..sori, salah.. status ahli sebnarnya :blush:

admin yang tentukan..
Kalau mcm tu,aku kena belanja makan yg best-best la kat org yg jd admin tu....boleh la status grup aku nnti bertukar menjadi.....MODERATOR SR. .............. :rolleyes:

Kalau mcm tu,aku kena belanja makan yg best-best la kat org yg jd admin tu....boleh la status grup aku nnti bertukar menjadi.....MODERATOR SR. .............. :rolleyes:

TOLONG JANGAN MEREPEK..

moderator adalah orang yang ditugaskan untuk memantau forum, hanya orang yang di rasakan layak, yang akan dilantik oleh admin untuk jadi moderator..so, tak payah la nak bersusah payah untuk keluarkan duit nak bleanja admin..

and.........persoalan berkenaan status ahli dah terjawab kan?

TOLONG JANGAN MEREPEK..

moderator adalah orang yang ditugaskan untuk memantau forum, hanya orang yang di rasakan layak, yang akan dilantik oleh admin untuk jadi moderator..so, tak payah la nak bersusah payah untuk keluarkan duit nak bleanja admin..

and.........persoalan berkenaan status ahli dah terjawab kan?

eleh...baru jd moderator jr....sound-sound saya mcm tu plak....klu jd supervisor ntah mcm mane agknyeee....ntah-ntah tak bg org lain buat topik baru kottt...OK la....semuanye dah terjawab....terima kasih byk la.... :P

eleh...baru jd moderator jr....sound-sound saya mcm tu plak....klu jd supervisor ntah mcm mane agknyeee....ntah-ntah tak bg org lain buat topik baru kottt...OK la....semuanye dah terjawab....terima kasih byk la.... :P

BANYAK KAN BESABA....NIE TEMPAT UNTUK BERFORUM...BUKAN UNTUK KENAIKAN PANGKAT...KAN ILMU 2 LEBIH PENTING DARI PANGKAT....MOD2 KAT SNI PUN ADA YANG MASIH MENUNTUT GAK DARI YANG LEARNING :rolleyes: ....XSALAH KITE BERTUKAR ILMU...

sila baca thread Perhatian Kepada Pengguna Baru, FAQ: Upload gambar, Tips guna forum.... dalam topik tersebut ada disediakan linkĀ² berkaitan ranking & group.

tentang bagaimana pemilihan moderator dijalankan boleh baca menerusi 2 link bawah ini:

http://forum.putera.com/tanya/index.php?s=&a...st&p=442787

http://forum.putera.com/tanya/index.php?s=&a...st&p=449203

Harap maklum.

Edited by civ3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...