Jump to content
dsillkiesz

Pendapatan Harian (daily Income)!

Recommended Posts

Seronok Tak Hidup Macam Ni?

Rumah Dah Habis Bayar...

Kereta Dah Habis Bayar...

Kredit Kad Dah Habis Bayar...

Hutang Takda...

Nak Makan Apa - Makan.

Nak Pergi Mana - Pergi.

Nak Beli Apa - Beli.

Di Mana-Mana.

Pada Bila-Bila Masa.

Kita Buat Apa Yang Kita Suka Je..

Mahukah anda pendapatan setiap hari (daily income)?Ini bukan pelaburan Internet?Tak perlu menjual. Mudah sahaja. Berminat? Sila hubungi@sms saya Yatee (013-9181 747)

**"seandainya anda tidak percaya, tidak mengapa..kerana saya tidak memerlukan kepercayaan anda, kerana saya sedang menjalani kehidupan yang tidak perlu memikirkan tentang wang & masa..."

ya betul...

Syurga adalah tempatnya... tak percaya???

Surah Az-Zumar 74. Dan mereka mengucapkan: "Segala puji bagi Allah yang telah memenuhi janji-Nya kepada kami dan telah (memberi) kepada kami tempat ini sedang kami (diperkenankan) menempati tempat dalam syurga di mana saja yang kami kehendaki; maka syurga itulah sebaik-baik balasan bagi orang-orang yang beramal."

DUNIA INI BUKAN TEMPATNYA.... tak percaya?

Surah Al-An'am 32. Dan tiadalah kehidupan dunia ini, selain dari main-main dan senda gurau belaka. Dan sungguh kampung akhirat itu lebih baik bagi orang-orang yang bertaqwa. Maka tidakkah kamu memahaminya?

tamat sudah hujjah aku.

goodluck

**"seandainya anda tidak percaya, tidak mengapa..kerana saya tidak memerlukan kepercayaan anda, kerana saya sedang menjalani kehidupan yang tidak perlu memikirkan tentang wang & masa..."

habis kalo ko xperlukan kepercayaan org lain..apesal melalak kat sini?? :lol:

cter la skit klu ye pn.....xsmue org jenis xcaye camgitu je...

btul xdsl....syurga la tmpt hakiki sebenarnye...jgn mudah hanyut dlm dunia sementara dan penuh kepura-puraan..... :rolleyes:

Rumah Dah Habis Bayar...

Hutang Takda...

Nak Makan Apa - Makan.

Nak Pergi Mana - Pergi.

Nak Beli Apa - Beli.

Di Mana-Mana.

Pada Bila-Bila Masa.

Mahukah anda pendapatan setiap hari (daily income)?Ini bukan pelaburan Internet?Tak perlu menjual. Mudah sahaja. Berminat? Sila hubungi@sms saya Yatee (013-9181 747)

alaa.. menipu je semua ni ...

jgn harap aku nak percaya .. walaupun kau itu PEREMPUAN .

HAHAHA

Yatee (013-9181 747)

kredit sy abis x leh call awk,, ape kate awk terangkan kat sini bisness ape tu.? aku PERCAYA ni!!!! serius kat sini!!!!

Yatee (013-9181 747)

kredit sy abis x leh call awk,, ape kate awk terangkan kat sini bisness ape tu.? aku PERCAYA ni!!!! serius kat sini!!!!

aihh...napelah ada lg insan2 yg mudah terpengaruh dgn benda camni. kesian2 :huh:

aihh...napelah ada lg insan2 yg mudah terpengaruh dgn benda camni. kesian2 :huh:

x pe la.. biar la die.. kalo die nak cube nasib x salah.. bukan kite x nak halang.. tapi tu kemahuan die..

rezki tuhan bagi kat mane2.. ikut la..

dan yg penting rezki itu bukan hanya wang ringit.. ilmu dan pengalaman juga adalah sebahagian dari rezki tuhan untuk hamba pilihannya.. :D

kalau nak terang kat sini susah. kalau jumpe senang sikat, bole bagi awak org faham. Saya x paksa utk anda join ,tapi klu nak cuba apa salah nye...bagi yg berminat bole sms sya, yg x de credit tuh bole bg tau nanti sya bole call awak org, kita buat appointment. Bukannye nak menipu....

ape cik yatee ckp tul betul...ala korang nak cari duit sms je la dier...aku dah lame dapat pun...bukan pelaburan ape pun... rajin je dapat la hasil....

:lol:

Rumah Dah Habis Bayar...

Hutang Takda...

Nak Makan Apa - Makan.

Nak Pergi Mana - Pergi.

Nak Beli Apa - Beli.

Di Mana-Mana.

Pada Bila-Bila Masa.

boleh caya ke.... yatee dah abis bayar hutang ke, kalau kaya dengan mencari orang ape beza ngan pelaburan internet

yatee....jual body ke....haha....dh tu tulis daily income....badan abg kuat lg ni... :lol:

ish cmni punye orang pun ade???uishhh3... pelik2...

Saya bukan mahu menipu anda sekalian. Tetapi tidak salah kalau kongsi bersama dan ingin mencuba. Tapi bg sya business ni senang dan x menyusahkan. Saya pun penah juga ditipu dan dah byk benda saya join. Tapi bukan menjadi alasan kpd diri sendiri untuk malas@berusaha utk mencari rezeki lain. Saya buat ni pun part time jgk dan untuk keselesaan diri & keluarga sya iaitu mak sya. Bagi yg berminat ble sms saya. Dan sya tak kan paksa anda utk join klu anda tidak berminat...

yatee....jual body ke....haha....dh tu tulis daily income....badan abg kuat lg ni... :lol:

yea..sya msh single. Tapi x de lah sampai nak jual diri utk cari rezeki bg mak sya. Semoga allah ampunkan dosa kamu....

Saya bukan mahu menipu anda sekalian. Tetapi tidak salah kalau kongsi bersama dan ingin mencuba. Tapi bg sya business ni senang dan x menyusahkan. Saya pun penah juga ditipu dan dah byk benda saya join. Tapi bukan menjadi alasan kpd diri sendiri untuk malas@berusaha utk mencari rezeki lain. Saya buat ni pun part time jgk dan untuk keselesaan diri & keluarga sya iaitu mak sya. Bagi yg berminat ble sms saya. Dan sya tak kan paksa anda utk join klu anda tidak berminat...

yea..sya msh single. Tapi x de lah sampai nak jual diri utk cari rezeki bg mak sya. Semoga allah ampunkan dosa kamu....

alah yatie..susah sangat ke nak cakap..cakap jela UPTREND...kan senang...xya nak sembunyi2...kata nak tolong-menolongkannnn... :rolleyes:

tak yah layan bende2 cenggini... mane ade orang nak bagi buah manggis kat aku kalo takde sebab atau ape2 yang die nak dari aku....

biasenye orang2 yang promote bende2 kabur ni, sistem die lebih kurang jer.... mula2 korang akan dijanjikan pelbagai jenis kejayaan dan kemewahan serta keistimewaan... sebagai psyko untuk tarik korang join diorang.... bile korang dah start join, beberapa bayaran akan dikenakan, lepastu ko akan terpaksa mencari orang (downline) dengan berbuat bende yang sama......

kesimpulan yang aku boleh buat adalah:

yang paling malang (majority): orang yang baru masuk dan downline tak ramai downline, lebih malang lagi yang takde lansung downline...

yang untung sikit: ade la beberape orang yang terawal berjaya cari ramai giler downline.... yang ni biasenye akan disanjung2 oleh ahli lain sempena kejayaan diorang... golongan ni jugak akan jadik bahan iklan untuk tarik orang baru...

yang paling untung: pihak penganjur... tak buat ape2 pun bisnes jalan.... :P

x pe la.. biar la die.. kalo die nak cube nasib x salah.. bukan kite x nak halang.. tapi tu kemahuan die..

rezki tuhan bagi kat mane2.. ikut la..

dan yg penting rezki itu bukan hanya wang ringit.. ilmu dan pengalaman juga adalah sebahagian dari rezki tuhan untuk hamba pilihannya.. :D

yelah, dpt pengalaman tp dgn cara yg susah :lol:

tak yah layan bende2 cenggini... mane ade orang nak bagi buah manggis kat aku kalo takde sebab atau ape2 yang die nak dari aku....

tuan umah aku baru ni bg rambutan free je, ke dia ada ape2* ni nak naik sewa umah ke :P

biasenye orang2 yang promote bende2 kabur ni, sistem die lebih kurang jer.... mula2 korang akan dijanjikan pelbagai jenis kejayaan dan kemewahan serta keistimewaan... sebagai psyko untuk tarik korang join diorang.... bile korang dah start join, beberapa bayaran akan dikenakan, lepastu ko akan terpaksa mencari orang (downline) dengan berbuat bende yang sama......

kesimpulan yang aku boleh buat adalah:

yang paling malang (majority): orang yang baru masuk dan downline tak ramai downline, lebih malang lagi yang takde lansung downline...

yang untung sikit: ade la beberape orang yang terawal berjaya cari ramai giler downline.... yang ni biasenye akan disanjung2 oleh ahli lain sempena kejayaan diorang... golongan ni jugak akan jadik bahan iklan untuk tarik orang baru...

yang paling untung: pihak penganjur... tak buat ape2 pun bisnes jalan....

agreed..tp aku hairan nape ramai lg yg terpengaruh join :unsure:

*(balasan aku bg keropok trganu free kot ;) )

yati yang d kasihi..aku nasihatkan..kalau nak buat bisnes..tk payah la buat bisnes yang maya2 nih..

kalau ngko buatpun aku bari bertaruh tak kan kekal lama..percayalah...

dalam masa yag sama sekiranya ngko dah start run bisnes nie.yang paling menguntungkan adalah mereka2 yang di atas sana..dan sekiranya ngko x berjaya menjayakan harapan kekawan ngko...kan susah tu..buleh putus kawan silap ari bulan..

kalau nak bisnes buat lah bisnes yang berjiwa enterpronor skek...turun padang...manage sendiri...dll yang difikir kan sesuai.. ambil brg borong rm10 jual rm15 ka..pastu carilah pelanggan..

insyaallah itu adalah perniagaan yang diberkati... semoga berjaya..

Assalamulaikum.....

SECEBIS LUAHAN SEGUGUS HARAPAN

Inilah dugaan yg dihadapi oleh para usahwan2 semua..Nak berjaya ikut cakap orang yang berjaya, nak gagal ikut cakap orang gagal...kita yang

tentukan hidup kita bukan orang lain. Harap bersabar para usahwan2 uptrend yang positif dalam menghadapi cabaran dan rintaNgan..Doaku untuk

kalian semua agr terus maju...dalam bidang masing2 berilah sokongan bukan cemuhan... berilah harapan positif bukan angapan negatif....

p/s: Gunalah teknologi internet ini dengan berhemah dan jujur..tak salah kalau guna medium teknologi IT dalam perniagaan..kan lebih pantas dan

mudah..

kawan2 putera semua bagilah usahwan2 uptrend nih sokongan, idea yang bernas..tapi jangan lah lupa lak para usahwan uptrend bila dah berjaya

nanti jenguk2 dan kongsilah pengalaman anda kat putera nih ya...

Wassalam...