Jump to content

Recommended Posts

Kalau kecik-kecik dulu, mak aku tak bagi tengok cerita orang putih yang seksi, "boleh kelabu mata" katanya. Tapi sekarang mak aku dah tak larang adik-adik aku tengok cerita macam tu, apa yang ada kat tv semua ok. Jeles juga aku. Masa dan zaman telah berubah, tapi manusia tak sedar dengan perubahan itu. Benda macam ni banyak sangat zaman sekarang dan ramai yang pandang remeh perkara ni. Tapi pengalaman aku kecik-kecik dulu, cerita macam ni adalah sesuatu yang amat besar dan 'pengorak langkah' pada langkah seterusnya. Kanak-kanak selalunya akan mencari sesuatu yang lebih advance dan benda ni sangat mudah didapati. Bila besar nanti, perkara ni akan menjadi sesuatu yang biasa dan budaya mereka. Tengok saja macam mana perempuan melayu kita berpakaian. Salah siapa ya?

Semalam aku tengok tv2 pukul 11 malam, ini apa yg sempat aku rekodkan.(pegi kat signature aku)

Edited by spam_aku

Semalam aku tengok tv2 pukul 11 malam, ini apa yg sempat aku rekodkan.(pegi kat signature aku)

Memang pandai ko mempromosikan blog ko... <_<

promote blog sendiri ke?? :wacko:

aku try bkak,tp suruh register dlu bru bleh download

yeke?

Edited by udin_69

Page Not Found

The requested URL was not found on this server. Please visit the Blogger homepage or the Blogger Knowledge Base for further assistance.

pasal x leh bukak :unsure:

apa niat dan tujuan sebenar awk rekod benda nih?..

Edited by iFFa =P

gambar ape tu yang kau nak tunjuk?? tak paham.. gambar tetek ke?

Assalamualaikum..

ishh... ko ni, censored le sket..

Assalamualaikum...

bagus.

cakap pasal tetek kene kaver, tapi tengok video pasal tetek takpe.

mulakan dengan assalamualaikum?

Assalamualaikum...

maksud aku saudara c-fu, dlm forum mcm ni jgnlah guna perkataan seperti itu, tak manis.. aku tak tgk n tak berminat nak tgk pun video mcm tu, aku ingat lagi pesan ibu bapa aku... tp apa2 saudara c-fu, tima kasih kerana menegur...

Assalamualaikum...

Edited by Datuk_Seri

@ topik starter

rasa baik tutup je la topik nih...

maaf aku cakap macam ni....

care ko ni akan menyebarkan video x elok tu... walaupun pakai signature, tapi... agak2 la -_-

tq

bagus.

cakap pasal tetek kene kaver, tapi tengok video pasal tetek takpe.

mulakan dengan assalamualaikum?

kekeke...

tak tahu plak kamu ni klaka. :lol:

Assalamualaikum...

maksud aku saudara c-fu, dlm forum mcm ni jgnlah guna perkataan seperti itu, tak manis.. aku tak tgk n tak berminat nak tgk pun video mcm tu, aku ingat lagi pesan ibu bapa aku... tp apa2 saudara c-fu, tima kasih kerana menegur...

Assalamualaikum...

ako kecewa dengan mak bapak ko, kerana ajar untuk jangan tengok tetek, tapi tak ajar untuk jangan SEBAR tetek.

ko sedar video tetek, ko rekod video TETEK, ko upload video TETEK, ko letak arrow kat TETEK.

and ako sebut TETEK.

maka tegurlah ako, kerana mulutku yang kasar, bukan kerana mulutmu yang meleleh air liur.

ko ni kan, tak ubah macam geng gatal berkopiah yang dikenali sebagai geng JAIS yang pegi intai, tangkap dan rekod orang beromen. dahtu siap tunggu habis romen baru nak tangkap. kononnye menegakkan agama la, bukan menegakkan

Edited by C-Fu

Encik spam_aku...

Video tu bukannye ape sangat kan, konon-kononnye video LAWAK la kan...

Nak tunjuk la sikit si pembikin *filem* tersebut pandaaaaaai edit video

guna software ntah ape ape, boleh lukis airmata kat makcik tu,

boleh lukis spek mata kat pakcik tu.. Pandai upload kat YouTube..

Dan tah-ape-ape-tah lagi..

Sape la buat clip *LAWAK?* tu kan.. Gelabah betul..

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...