Jump to content
strange

Aksi Jijik Budak Sekolah

Recommended Posts

wah guna bluetooth.

berapa henset yg paling murah gune bluetooth skang.

wah guna bluetooth.

berapa henset yg paling murah gune bluetooth skang.

alah kat tangga kecemasan ofis aku ni hari2 ada org cam tu........aku siap ada buat rakaman lagi.....ada budak 2 org tu lagi ligat tgh.........bodoh ke hapa pi la buat kat hotel atau rumah tumpangan.....ada buat kat tangga kecemasan tu.......dah la kotor pastu bau busuk cam bangkai tikus........ngan sunyi sepi kat situ....kekadang lampu pun xde........apa la bangangnya........tapi yg buat pun leh tahan aksi diorang......he he he

alah kat tangga kecemasan ofis aku ni hari2 ada org cam tu........aku siap ada buat rakaman lagi.....ada budak 2 org tu lagi ligat tgh.........bodoh ke hapa pi la buat kat hotel atau rumah tumpangan.....ada buat kat tangga kecemasan tu.......dah la kotor pastu bau busuk cam bangkai tikus........ngan sunyi sepi kat situ....kekadang lampu pun xde........apa la bangangnya........tapi yg buat pun leh tahan aksi diorang......he he he

ko makan sorang je ke.

hehe.

bahaya weh kalu kantui. tak boleh simpan material lucah dalam henset setau aku.

--budak2 tu keje apa. cleaner ke. macam tak cukup duit je. benda2 mcm ni setau aku mula2 kecoh masa kes vista sri angkasa.. lepas tu macam2 kes lagi dasat/dah jadi normal skang ni.

tak belajar modal insan la budak2 tu...sesuke je...nasib aku tak jumpa budak2 yang buat tu...ish...bengang tol...bangsa sendiri pulak tu...ape daaaaa....

ape lagi bro...up la lam youtube.....muakakakak!!!!

salah siapa sebenarnya ni?

ibubapa? terpengaruh kengkawan?Teknologi?

yang kesiannya...yg menjadi mangsa tu....

apalah nk jd ngn dunia skang ni...ish..ish...

yg penting kt cni...kuatkn iman di dada..

xretilah nk komen lebih2..pe2 la...huhu..

Benda ni dah mana sebenarnya...dari dulu lg,bezanya dulu org xrakam,skg hanpon pun dah moden dan ramai yg mampu milik,bila tengok sendiri baru nak terjulur kepala...Skg banyak berlambak aksi2 xsenonoh budak2 remaja malaysia islam.

Apa pun thanks strange sebab ko alert benda ni.Tapi kalau ko link kan kat sini video tu lagi elok,biar sume tengok..Ada gak yg rasa malu...paling syok lg biar mak bapak diaorg sendiri yg tengok..huhuhu..

--budak2 tu keje apa. cleaner ke. macam tak cukup duit je. benda2 mcm ni setau aku mula2 kecoh masa kes vista sri angkasa.. lepas tu macam2 kes lagi dasat/dah jadi normal skang ni.

ala bebudak tu juz datang lepak2 agaknya bila tempat tu sunyi........mulalah............

Benda ni dah mana sebenarnya...dari dulu lg,bezanya dulu org xrakam,skg hanpon pun dah moden dan ramai yg mampu milik,bila tengok sendiri baru nak terjulur kepala...Skg banyak berlambak aksi2 xsenonoh budak2 remaja malaysia islam.

Apa pun thanks strange sebab ko alert benda ni.Tapi kalau ko link kan kat sini video tu lagi elok,biar sume tengok..Ada gak yg rasa malu...paling syok lg biar mak bapak diaorg sendiri yg tengok..huhuhu..

ler..

aku xda la sampai thp ada video tue..

hehehe..carik sdri la.. :lol:

atas nasihat sorang ahli putera,aku close kan topic ni..

slom mod tembak...

Edited by strange

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...