Jump to content
cikgureza

Ngv Vs Hft ... Niche Market Yg Terbesar Di Malaysia.

Recommended Posts

where is the others post for this topic?

topik ni dah berakhir kot... keputusannya NGV menang... hehehehe...

aku brani jamin yang orang2 yang dok promote HFT dulu (autoglobalzone dan sebagainya) dah tak berani nak kluarkan ape2 statement dah atas beberapa peristiwa yang berlaku terhadap syarikat pengeluar HFT sejak beberapa bulan lepas.... huhuhu...

Edited by azmi_tech

Salam semua....

kalau tak empunya diri yang menjawab...sila-sila kan lah orang orang kat

kementerian sanis dan teknologi ke, sirim ke dan lain-lain

aku dalam dilema nie nak pasang ngv atau tunggu...HFT..

jawab la weiii...benda nie buka singit duahinggit...ribu riban kawan....

kang aku hantar kat forum utusan malaysia nanti buat surat terbuka kat Dr. Halim, sirim, Menteri sains dan alam sekitar, ... benda yang baik perlu dikongsi kawan ... segala ilmu tu hanya Dia yang punya.

salam..

kedua-duanya adalah penjimat minyak, (alternatif minyak). Dan aku telah kemukan kajian2 aku ke atas kedua2 sistem ni (HFT dan NVG). Jadi, terpulang kepada sesapa yang bran untuk guna salah satu sistem.

salam semua,

hari nie 28.02.08 dalam utusan malaysia ada calon pilihan raya gunakan kenderaan pakai

sistem HFT. menurut dr halim , dia ada jual kereta dah siap pasang kat proton savy secara kecil kecilan.

minta maaf aku tak prihatin calon pilihanraya kawasan mana.. yang pasti calon bn negeri selangor.

kita nantikan perkembangan nya...

mana cikgu nie...

yang lain cepat beli utusan malaysia...

salam semua,

hari nie 28.02.08 dalam utusan malaysia ada calon pilihan raya gunakan kenderaan pakai

sistem HFT. menurut dr halim , dia ada jual kereta dah siap pasang kat proton savy secara kecil kecilan.

minta maaf aku tak prihatin calon pilihanraya kawasan mana.. yang pasti calon bn negeri selangor.

kita nantikan perkembangan nya...

mana cikgu nie...

yang lain cepat beli utusan malaysia...

apa barang kau cari aku?

HFI tu dah lama iklan nya..kata dulu launch sebelum Ramadan tahun lepas, ni dah nak masuk ramdan yg baru le pulak..

FYI HFT tu kita pun boleh buat sendiri, tutorial penuh ada kat:

http://www.waterpoweredcar.com/simplebooster.html

jadi, bukanlah prof tu sorang je yg tau pasal buat cell tu.. dah lama dah org putih tau, siap kngsi lagi cara nak buat..

Edited by cikgureza

alamak salah cari orang la.... sory ahh..

aku sebenau nye cari AutoGlobalZone....

cikgu jangan mara aaaa kejut dari tidor...heheheh..

kau cari dia buat apa? dia pun dah kena tipu dgn investment dia dekat nak RM50k untuk HFT ni..confirm dia dah taubat dah dgn HFT ni..

tak caya tanya dia..(buat suara mcm tompel dlm nasib doiremi masa dia jadi jin tu)

uiimangaiii.... tertipu 50k, bukan satu jumlah yang sedikit...

kesian kawan kita ye cikgu....baik kita ramai-ramai pulihkan semangat dia balik..

itu namanya persahabatan walaupun ada perbezaaan pendapat dalam kesatuan/ forum....

hehehehe cerita lah detail sikit biar semua orang paham dan ambil pengajaran..

boleh cikgu??

uiimangaiii.... tertipu 50k, bukan satu jumlah yang sedikit...

kesian kawan kita ye cikgu....baik kita ramai-ramai pulihkan semangat dia balik..

itu namanya persahabatan walaupun ada perbezaaan pendapat dalam kesatuan/ forum....

hehehehe cerita lah detail sikit biar semua orang paham dan ambil pengajaran..

boleh cikgu??

kalau kau nak tau apa pasal dia kena tipu bnyk tu, kau rajin2 le selak topik JNSSB dlm Forum bisnes ni. ada kat page2 belakang...

JNSSB ada buat deal ngan HFT, pastu tak tau sapa tipu sapa sekranag ni..tapi point is, dua2 menyebabkan orang lain tertipu...

apa barang kau cari aku?

HFI tu dah lama iklan nya..kata dulu launch sebelum Ramadan tahun lepas, ni dah nak masuk ramdan yg baru le pulak..

FYI HFT tu kita pun boleh buat sendiri, tutorial penuh ada kat:

http://www.waterpoweredcar.com/simplebooster.html

jadi, bukanlah prof tu sorang je yg tau pasal buat cell tu.. dah lama dah org putih tau, siap kngsi lagi cara nak buat..

:rolleyes: Tak payah beli hydrofuel tu mahal...buat macam aku dah pasang 5 bulan dulu, pasang sendiri kos dibawah RM500. Jumpa aku di www.malaysiangreencar.wordpress.com :rolleyes: