Jump to content
LifesGood

Part Time Rm600 Sebulan + Elaun Rm 200

Recommended Posts

Thanks malayNUX.

By the way, untuk sesiapa yang berminat menghubungi saya secara online, sila add saya di,

Yahoo! Messenger : evosaint

Skype Name : evosaint

:blush:

dah emel dah. x reply pon

X-Group yang mana satu? Boleh bagi tahu nama di sini?

Emm Tarikh Tutup ialah 31 Mei, dan selepas itu kami akan menyenaraipendek kan ya. So sesiapa yang terpilih sahaja akan dihubungi. Sementara itu, harap bersabar ya. :blush:

ps - Jika ada sesiapa yang berminat masih boleh menghantar RESUME terus ke [email protected]. Manalah tahu ada rezeki. :rolleyes:

Terima kasih kepada yang menghantar! Good Luck!

X-Group yang mana satu? Boleh bagi tahu nama di sini?

Emm Tarikh Tutup ialah 31 Mei, dan selepas itu kami akan menyenaraipendek kan ya. So sesiapa yang terpilih sahaja akan dihubungi. Sementara itu, harap bersabar ya. :blush:

ps - Jika ada sesiapa yang berminat masih boleh menghantar RESUME terus ke [email protected]. Manalah tahu ada rezeki. :rolleyes:

Terima kasih kepada yang menghantar! Good Luck!

x-group yg baru sms mlm td. pastu siap hantar resume utk kali kedua laktu.

x-group yg baru sms mlm td. pastu siap hantar resume utk kali kedua laktu.

Oh. Boleh saya tahu nak reply apa ya? :huh:

Permohonan anda semua sedang diproses. Kepada yang terpilih sahaja yang akan dihubungi. Sekian terima kasih dan semoga berjaya! :blush:

Oh. Boleh saya tahu nak reply apa ya? :huh:

Permohonan anda semua sedang diproses. Kepada yang terpilih sahaja yang akan dihubungi. Sekian terima kasih dan semoga berjaya! :blush:

xde keje kosong lagi ke??? saya ahli baru kat sini...ingat nak carik keje part time sementara tgh cuti bulan 6 nie...

xde keje kosong lagi ke??? saya ahli baru kat sini...ingat nak carik keje part time sementara tgh cuti bulan 6 nie...

ader keje kosong lagik tak nie?

aku baru jekr terbaca..

tapi aku tgh study lagik leh ker ?

belajar sambil bekerja.....

kalo ader aku nak apply la.............

:D

Tahniah kepada mereka yang terpilih! :blush:

So kepada mereka yang masih dalam proses mencari kerja sampingan, jangan segan-segan untuk hantar resume. (Kepada mereka yang belum berjaya, jangan risau, jika ada kekosongan, anda diberi priority. Thanks). :ph34r:

Tahniah kepada mereka yang terpilih! :blush:

So kepada mereka yang masih dalam proses mencari kerja sampingan, jangan segan-segan untuk hantar resume. (Kepada mereka yang belum berjaya, jangan risau, jika ada kekosongan, anda diberi priority. Thanks). :ph34r:

So dah dua bulan dah benda nih........

Err... bukannya apa cuma ak nak tahu ad tak antara warga putera yang terpilih

untuk jawatan2 kosong tadi????

Cuma nak check je la whether vacancy ni scam atau betul.

Entah2 waktu gi iview kena suruh jual barang lak.

Kalau betul ada kawan ak tgh cari keje part time......Boleh ak offer kat dia.

macam dan lain macam jer kerja ni..... lebih kurang macam politik aku kena dulu jer.....lepas spm dulu iaitu pengalaman pahit......betul ker ni....

macam dan lain macam jer kerja ni..... lebih kurang macam politik aku kena dulu jer.....lepas spm dulu iaitu pengalaman pahit......betul ker ni....

hehe... cerita ler pengalaman pahit ko tu...

keja pekebenda? bagi tau la.

KONSEP BARU MLM..ECOLOGYTREND

SEMUA BERHAK UNTUK BERJAYA

KEJAYAAN bukanlah destinasi. Juga bukan soal keberhasilan sampai ke destinasi. Kejayaan adalah sebuah perjalanan yang tiada henti.

Terlebih dahulu, anda harus mengenal pasti apakah impian anda. Kemudian, kembangkan potensi dalam diri untuk menjadikan impian berkenaan, suatu kenyataan!

Syarikat yang paling mantap wujud dalam diri anda – “ECOLOGYTREND.†Bersediakah anda untuk mengeluarkan potensi yang ada dalam diri?

ECOLOGYTREND. adalah mengenai perubahan KERJAYA,KEWANGAAN DAN KEHIDUPAN. Kejayaan memerlukan perubahan, komitmen dan kesanggupan untuk keluar daripada zon selesa.

ECOLOGYREND. adalah mengenai komitmen dan keinginan untuk merubah diri dan kedudukan anda dalam kehidupan. Dengan memulakan ECOLOGYTREND. anda sendiri, anda berubah daripada hidup makan gaji kepada memiliki perniagaan sendiri – daripada pengikut menjadi pemimpin. Paling menarik, dengan memiliki ECOLOGYTREND., anda boleh menentukan siapa yang anda ingin turut serta dalam perjalanan menggapai impian.

ECOLOGYTREND. adalah mengenai berganding bahu dengan mereka yang mempunyai impian yang sama – keinginan yang membara untuk berjaya, seperti anda. Sekecil-kecil titisan air, apabila banyak menjadi lautan yang besar!

www.ecologytrend.net - autoplacement yg unik dan tentu dapat. Pasti MELETUP!!!

Saya nak berkongsi dgn kawan-kawan kat nogold sini sebuah sykt MLM yg mempunyai plan autoplacement sgt hebat dan tentu dapat. Sykt ni ialah:

ECOLOGYTREND SDN BHD (751763-H)

26-1-2, Jln Kuchai Maju 1, Kuchai Lama Entrepreneur's Park,

Off Jln Kuchai Lama, 58200, Kuala Lumpur.

Tel/Fax: 03-79876629

Hanya dgn sekali bayaran RM765 (USD207) dan anda akan diberikan 1 produk Wakame Essence dan juga 3BC (unit A, B dan C). Setiap unit mempunyai fungsinya masing-masing. Bila login, kita dpt lihat 3 matrix A, B dan C. Tapi yg hebatnya ialah ketiga-tiga matrix adalah dlm 1 hiraki yg sama dan sistem forced matrix 2X7.

UNIT A- Akan ikut upline. Tapi bila kita direct sponsor seorang, kita boleh place unit A dalam di matrix A, B atau C kita sendiri. Biasanya penuhkan matrix A dahulu. Tentu dapat spillover dari upline.

UNIT B- Akan menjalan seperti autoplacement biasa. Tapi seperti yg dikatakan tadi semua berada di hiraki yg sama. Oleh tu bila B bersusun dan jumpa A atau C. Ia akan lompat dan isikan ruang kosong seterusnya. Selepas matrix A kita dah penuh, kita boleh isikan unit A direct sponsor kita kat matrix B supaya menolong isikan matrix B dgn lebih cepat. Ni memang cepat berbanding autoplacement.

UNIT C- Akan ikut qualifier bagi setiap minggu. Cut-off date setiap Isnin hingga Ahad. Org yg berjaya sponsor 3 org member baru dlm minggu tu akan qualified. Bila kita masuk jadi ahli, unit C kita akan diletak di tepi dulu. Bila sampai cut-off time malam Ahad (00:00 isnin), semua unit C akan dibahagi kepada semua yg qualified dan unit C kita akan ikut lagi 1 leader yg lain. Kita boleh nampak beberapa member yg daftar minggu ni bila kita login ke akaun. Ni bermakna kita boleh nampak bilangan unit C yg sedia direbut oleh semua member.

Contoh, jika minggu ni ada 100 orang member dan 10 org shj yg berjaya sponsor 3 org atau lebih, manakala 100 unit C akan dibahagi oleh 10 qualifier dan seorang akan dpt 10 unit C untuk isi matrix mereka. Qualifier boleh pilih di mana mereka nak letak 10 unit C ni. Matrix A, B atau C. Biasa kita penuh matrix A dulu.

Bila kita penuhkan 1 matrix 2X7, kita akan dpt RM2819.40(USD762). Kalau tiga-tiga penuh, iaitu 3XRM2819.40=RM8458.20.

Paling menarik sekali ialah sykt mempunyai 1 Sistem Sokongan Perniagaan Automatik Bulanan (SSPAB) yg memastikan anda memdapat bonus yg sama atau lebih tiap-tiap bulan. Maksud bonus anda akan dapat sama atau naik setiap bulan.

Setiap member dikenakan potongan sebanyak USD126. Jika untung tak sampai USD126 lagi, sykt akan tolong kamu maintain utk memastikan upline dapat bonus mereka. Contoh:-

BULAN 1: Saya untung USD100, tak sampai USD126 lagi, manakala sykt tolong saya maintain USD26.

BULAN 2: Saya tak buat apa-apa dan kekal di USD100, sykt akan tolong saya maintain lagi USD26 supaya upline boleh jamin dapat bonus mereka. Jumlah saya hutang sykt USD52.

BULAN 3: Saya dah untung sampai USD200, sykt akan potong USD126(SSPAB)+USD52 (yg saya hutang). Jumlah saya untung USD22.

BULAN 4: Walau bulan ni saya tak buat apa-apa dan network saya tak jalan pun, saya akan turut ambil USD22 juga dan bulan berikutnya. Ia akan naik dan tak akan turun.

Kita hanya berusaha beberapa bulan shj utk mendapat pendapatan bulanan yg tetap. Upline saya untung lebih kurang USD500 pada bulan pertama. Lepas potongan USD126 dia lagi untung USD374. Bulan depan dia sudah pasti akan dapat USD374 walau network tak jalan langsung. Jika network ada jalan, dia akan dapat lebih.

Selain dari ni, sykt ada Bonus Family Pool, Matching Bonus, Bonus Power Pool dan Bonus Pool Infiniti. Sesiapa yg minat tahu lebih lanjut boleh PM saya atau PM saya email anda untuk dapatkan slide presentation.

Program autoplacement: em-pay/ut2u/esave2u

ECOLOGYTREND: Mempunyai autoplacement dan menjamin anda dapat bonus tiap-tiap bulan.

Sykt ni boleh bagi support kepada kita dgn cara jemputan jamuan makan. Kita hanya bagi tahu sykt bahawa kita nak atur makan kat kawasan kita sendiri. Maka sykt akan hantar seorang speaker dan bil makan akan dibayar oleh sykt. Hanya panggil kawan datang makan shj.Apa yang penting pendapatan anda adalah tetap bukan kontrak.andaikata pendapatan pada bulan ini rm 700 ,anda pasti dijamim pada bulan hadapan anda akan dapat tak kurang rm 700 atau lebih walaupun ada tak buat penajaan lagi atau maintane bulanan selepas anda mendapat 1 star..Itulah kehebatan ECOLOGYTREND yang lain dari lain.Selamat Mencuba..

berminat sms atau call 0162221370

Visit My Website

Visit My Website

Sebab nak sesuaikan dengan Qualification & Experience kakitangan la kami tidak menyatakan skop kerja.

Let say, example you ada basic in Accounting, takkan saya nak letak anda di bahagian Marketing? :rolleyes:

Jawatan?

1) Marketing Assistant

2) Accounting Assistant

3) Finance Assistant

4) IDP Assistant

5) Front End & D.E Assistant

Setiap bahagian ada 2 kekosongan. :wub:

Sekian, * Btw, kami letakkan nombor office & faks.

Mohd Hafiz Bin Mohd Ali

Pengurus Pemasaran

H/P : +017 - 6666 930

Off : +603 - 9172 4060 Ext : 102 (Hafiz)

Fax: +603 - 9172 4107

Email : [email protected]

: 9 kekosongan sehingga 30 Mei 2007

Effessus, kita ada inter branch di Sabah, so why not you send you punya resume to me asap? :blush:

Part time.

later i give u feedback, thank u..

still got vacancy?