Jump to content
Shanai

Pilihlah Moderator Anda

Siapa sesuai jadi moderator di sini?  

45 members have voted

1. 1. Siapa sesuai jadi moderator di sini?

• bantal
      16
    • civ3
      29

Recommended Posts

berdasarkan post-post kedua-dua calon diatas.. dua-dua layak jadi moderator... tp civ3 aku nampak ada advantage skit dlm kriteria nak mengawal perangai manusia...bukan ckp bantal tak bagus @ tak sesuai, tp berdasarkan judge dr post2 yg lepas...aku cadang civ3 sbg orang yg lebih sesuai untuk jadi mod...

tapi apepe pun...bergantung pada budi bicara tuan admin kita jua.... tak kisahlah mana² pun....yang penting apabila dah jadi mod....kene jalankan tanggungjawab dgn penuh dedikasi....aight? wink.gif

tapi apepe pun...bergantung pada budi bicara tuan admin kita jua.... tak kisahlah mana² pun....yang penting apabila dah jadi mod....kene jalankan tanggungjawab dgn penuh dedikasi....aight?  wink.gif

semua orang..korang nampak tak ciri-ciri mod dah ada pada beliau..tak sia-sia aku calon ko civ3..aku mmg dah baca post ko ngan bantal dari tahun lepas time aku register lagi...frankly aku lebih suka cara ko reply post masalah orang yg pelbagai ragam masing2....ok sekali lagi I vote you civ3

admin, apasal tak leh dua2 jadi mod? bantal pun layak gak sbnrya, tp cam aku cakap, civ3 ada lah skit advantage.

Edited by electroboy

semua orang..korang nampak tak ciri-ciri mod dah ada pada beliau..tak sia-sia aku calon ko civ3..aku mmg dah baca post ko ngan bantal dari tahun lepas time aku register lagi...frankly aku lebih suka cara ko reply post masalah orang yg pelbagai ragam masing2....ok sekali lagi I vote you civ3

admin, apasal tak leh dua2 jadi mod? bantal pun layak gak sbnrya, tp cam aku cakap, civ3 ada lah skit advantage.

huhuhu...panjang bebenar abang kita ni berhujah..... happy.gif anyway thx to all...hm..nak belanja teh tarik ke....mai dtg seksyen 28, restoran kg. baiduri.....kohkhohkoh...itu pun kalau aku cukup budget nak belanja..... biggrin.gif

ala apa best restoran baiduri..gi Syed Bistro la hehehehehe..teh tarik sana best wakakaka.. x pun Shah Alam Walk minum kat Big Mug hehehe x pun Kedai Kopi kat tasik tuh hehehehe..bole bole??

apsal x nak pakai 2 mod..hurm coz forum bahagian nih x besar n x yah pakai 2 orang mod...1 pun sudah cukup.. smile.gif

pun Kedai Kopi kat tasik tuh hehehehe..bole bole??

off topic:

weih...kau pernah ke kedai kopi tuh? kedai tu ayah kawan aku punya....kohkohkoh....kalau kau nak..kau boleh mengurat anak tauke kedai tuh....kalau nak namanya....PM aku.....kohkohkhohkoh.... tongue.giftongue.gif

: OFF TOPIC :

wakakakaka.. xnak aku...aku slalu gak hang out sana je hehehe..pastuh usha awek Uitm wakakakaka bestnye~ tongue.gif

off topic:

weih...kau pernah ke kedai kopi tuh? kedai tu ayah kawan aku punya....kohkohkoh....kalau kau nak..kau boleh mengurat anak tauke kedai tuh....kalau nak namanya....PM aku.....kohkohkhohkoh.... tongue.giftongue.gif

cun x? umo range 18 - 21 x?

pm aku no enset budak tu (no kedai kopi dia x mo) klo menepati syarat2 diatas blink.gif

Edited by zer0Nehza

pm aku no enset budak tu (no kedai kopi dia x mo) klo menepati syarat2 diatas  blink.gif

klu bab awek laju je.. dry.gif

pm aku no enset budak tu (no kedai kopi dia x mo) klo menepati syarat2 diatas  blink.gif

umur dia 18...cun gakz.... happy.gif kau nak ke? mai PM aku kalau nak tau nama dan no. tel dia.... biggrin.gif rumah dia....ehem²...wahahaha..... biggrin.gif

p/s: ni mcm dah lari dari topik sebenarnya..kohkohkohkh.... ok stop it here...kalau sesapa nak berkenalan dgn anak tauke kedai kopi shah alam tu just PM aku....

on topik semula~~

Edited by civ3

umur dia 18...cun gakz.... happy.gif kau nak ke? mai PM aku kalau nak tau nama dan no. tel dia.... biggrin.gif rumah dia....ehem²...wahahaha..... biggrin.gif

p/s: ni mcm dah lari dari topik sebenarnya..kohkohkohkh.... ok stop it here...kalau sesapa nak berkenalan dgn anak tauke kedai kopi shah alam tu just PM aku....

on topik semula~~

hehehehe..ko jgn ckp anak tokey Kedai kopi tuh awekz ko dah ler hehehehe~ tongue.gif

hehehehe..ko jgn ckp anak tokey Kedai kopi tuh awekz ko dah ler hehehehe~ tongue.gif

huhuhu...anak tokey kedai tu bukan awek akulah.....lagi pun anak tokey kedai tu belajar sama kelas dgn aku tahun lepas.....aliran sains gakz... tongue.gifbiggrin.gif ....dahlah tu...tak payah nak bincang pasal anak tokei kedai tuh kat dlm thread nie....kalau nak tau pasal anak tokei kedai tuh..PM aku jea..okies? wink.gif

ON TOPIC....

Edited by civ3

as`kum....actually sy first time masuk this channel..so nothing to say,just one thing,i hope i diterima masuk lah...so about who wanna be the moderator i tink vic3 tongue.gif,lots of luv -innocent_gal-

as`kum....actually sy first time masuk this channel..so nothing to say,just one thing,i hope i diterima masuk lah...so about who wanna be the moderator i tink vic3 tongue.gif,lots of luv -innocent_gal-

welcome to da' club innocent_gal

lots of luv

wahahaha...apakah maksud anda di sebalik perkataan ini? tongue.gif ada maksud tersembunyi ke? biggrin.gif

wahahaha...apakah maksud anda di sebalik perkataan ini? tongue.gif ada maksud tersembunyi ke? biggrin.gif

mesti dia taruk trojan nih ,tak pun spyware dlm ayat tuh.....hehehehe laugh.gif

semoga berjaya kepada 2 org calon moderator tuh ...jgn lupe menjalankan tugas ngan

best smile.gif

waitcheh, dah ada peminat la plak ko, civ3. magnet apa ko pakai, sampai innocent gal yg sebaik namanya pun dah cair dgn kata2 yg ko taip di putera ni?...kongsi la sama ilmu @ magent yg ko ada ngan aku, wakakakah..... good luck dlm pemilihan moderator. biggrin.gif

Edited by electroboy

waitcheh, dah ada peminat la plak ko, civ3. magnet apa ko pakai, sampai innocent gal yg sebaik namanya pun dah cair dgn kata2 yg ko taip di putera ni?...kongsi la sama ilmu @ magent yg ko ada ngan aku, wakakakah..... good luck dlm pemilihan moderator. biggrin.gif

hehehe...electroboy, aku mana ada pakai ilmu magnet nie....aku jarang ada peminat nie....wahahaha....biggrin.giftongue.gif

aik mcm mana tetiba nickname ko dah jadi vic3 evolving ker?? kohkohkohkoh biggrin.gif

weih apsal x jawab pm aku yazid!!~

Assalamualaikum

Untuk makluman semua, saya dengan ini melantik civ3 menjadi moderator di forum Pelajar ini.

Semoga ahli2 lain dapat memberikan kerjasama kepada beliau.

terima kasih.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...