Jump to content
YU-KNOW YUGI

NARUTO: Shippuuden

Recommended Posts

yea....next Episode 75 nanti kakashi tunjuk teknik rasengan kat naruto hahaha tue yg sonok tue..aku nak tegok...

ye la nanti azuma mati pastu shikamaru balas demdam balik kat hidan.... kazuzu nanti kene rasengan baru naruto...

tapi x kene....cukup dulu cite sampai sini....nanti x suspen la...

lagi satu Episode 75 nie opening die ade gambar 3D azuma lawan hidan

Edited by kecik-88

mangkuk gile, x logik langsung :P arap2 x kalah lagi killer bee, biar die ade power tersembunyi pastu bantai balik budak 3 eko tu hahe..

mangkuk gile, x logik langsung :P arap2 x kalah lagi killer bee, biar die ade power tersembunyi pastu bantai balik budak 3 eko tu hahe..

tu r... tensen aku tgok... senang jea killer bee 2 kene bakar ngan api amiretsu 2... br nk tgok killer bee 2 b'gabung ngan naruto...

nak tanya sikit anime ep74 aku dengar dah abes filler betul ke ? Kalau betul leh aku sambung download balik tengok . Haha tu aku pelik tu 8 tail kalah laju jek , aku rasa dia ada lagi teknik sorok kot . tak best la laju je lawan ,tapi kalau nak fight tu sampai 4-5 chapter tak best la plak :P .

huh skung itachi dah mati......

sasuke dan kumpulan helangnyer gerak ker konoha utk d hancurkan....

tapi naruto tgh bertapa dgn katak jiraya

oh jiraya x mungkin matiiii

x cayer aku......

p/s: sowey atas kesilapan information... :wacko: silap taip la maklum la maser tu tak tido dari semalam stayback ofis wat tender :P

Edited by rull_baragas

huh skung kakashi dah mati......

sasuke dan kumpulan helangnyer gerak ker konoha utk d hancurkan....

tapi naruto tgh bertapa dgn katak jiraya

oh jiraya x mungkin matiiii

x cayer aku......

kakashi dh mati?? biar betul kakashi dh mati :blink:

mase bile die mati?

haaa kakashi mati???...tidaaaakkkkkkkk :o

betul ke ni?..aku x minat bace manga, juz tgk anime je..

kalu kakashi betul2 mati, ni kene dnload manga nih....

mana ada kakashi mati , sekarang ni pun tengah cite sasuke lawan 8tail tu , tapi mungkin bila dia masuk cite akatsuki nak serang konoha ,dia mati lak . :\

pepandai jer reka kakashi mati,tp kang naper bodo sgt ekor8 klh ngan sasuke,tp sasuke cedera parah gak lwn ekor8 cuma arap dia ader ninja jururawat yg gigit lengan tu jer,hamlau tol..arap2 la naruto sempat abis bertapa sblum pein dtg serang konoha...

kakashi tak mati la itachi yg mati...skrang nie naruto tengah belatih teknik sage dgn ketua katak.

sasuke, madara suruh die tangap eight-tail, kalo sasuke berjaya tangkap, madara nak kasi sasuke satu-tail.

pein ditugaskan oleh madara untuk tangkap naruto tapi naruto skrang tengah berlatih kat tempat jauh....dan konan masih hidup...pein simpan die waktu lawan ngan jiraiya.

kakashi tak mati la itachi yg mati...skrang nie naruto tengah belatih teknik sage dgn ketua katak.

sasuke, madara suruh die tangap eight-tail, kalo sasuke berjaya tangkap, madara nak kasi sasuke satu-tail.

pein ditugaskan oleh madara untuk tangkap naruto tapi naruto skrang tengah berlatih kat tempat jauh....dan konan masih hidup...pein simpan die waktu lawan ngan jiraiya.

konan yg mane?? yg ade mate lagend ninja 2 ke? anak murid jiraiya??

konan yg mane?? yg ade mate lagend ninja 2 ke? anak murid jiraiya??

yup mate legend tue atau di panggil mate rinegan ...

konan anak murid jiraiya yg 3 org tue la...

tapi yang aku pelik cam mane pein boleh ade jugak mate rinegan tue..sbb waktu budak2 dulu die normal je...

p/s:- kan best kalo sharingan dan rinegan lawan....

jawapan die ade dlm msg terakhir jiraya....kan jiraya ckp smua yg die lawan tue bukan pein...tubuh pein sbnr....jiraya pun tak tau....kalau korg tgk btul2....dlm manga...sblm pein berlawan dgn jiraya/nk gi attack kopnoha...die ade pegi satu tmpt ade byk tubuh manusia....

Edited by mon678

yup mate legend tue atau di panggil mate rinegan ...

konan anak murid jiraiya yg 3 org tue la...

tapi yang aku pelik cam mane pein boleh ade jugak mate rinegan tue..sbb waktu budak2 dulu die normal je...

p/s:- kan best kalo sharingan dan rinegan lawan....

jd pein salah sorang anak murid pein gak?? skarang sape yg ketua akatsuki?? pein ke madara??

aduh pening2... bnyak sgt yg kuat2..

madara captain sbnrnye..slama niekan die smbunyi bwh name "Tobi"...Madara yg bagi arahan kat pein untuk tngkap...Naruto Kyubi 9 ekor...MAdara paling kuat skrg...die dh master teknik terakhir Saringan(teknik Larangan)...even Itachi pun tak smpai tahap tue

madara captain sbnrnye..slama niekan die smbunyi bwh name "Tobi"...Madara yg bagi arahan kat pein untuk tngkap...Naruto Kyubi 9 ekor...MAdara paling kuat skrg...die dh master teknik terakhir Saringan(teknik Larangan)...even Itachi pun tak smpai tahap tue

oh yeke... aku dh rase mcm x logik jea cite nie :wacko: ... mampu ke naruto nk lawan yg kuat2 nie...

no brape yea time pein lawan jiraiya?? aku nk tgok blk r...

chapter 373..aku slalu bace kat onemanga.com jerk....senang..heheh

mmg tak logic pun...kalau kau nk tau uchicha madara tahu rahsia kuasa sbnr mata saringan sbb tue even pein pun salute..ssh nk mati nieh....tapi die hilang sblh mata die wktu lawan dgn hokage pertama

pein ketua akasuki, madara ketua pein lebih kurang camtu la...(rumusan adalah madara ketua) tp berselindung dengan nama "tobi" sebab x percaya kat pein kot x pon x nak kasi tau itachi...

ye ke madara hilang sebelah mate die...??

aku x bace lak yang tue...bile die kasi tau..yg die hilang sebelah mate..bukan kedua2 ke...pastu baru die curik adik die punye mate....

Betul ker naruto punye clan Senju coz pada chapter 399 die ade tunjuk batu hokage....dan secare auto yondaime(forth) adalah bapak naruto.....

aku kompem la mesti clan uchiha lawan clan senju balik iaitu (sasuke lawan naruto)hehehehe

Edited by kecik-88

mmg yodaime bapak naruto..ada dlm chapter manga..tapi aku lupe chapter brape...tapi mmg ade dlm buku novel pertama die pun ade "the gusty ninja" kat dlm chapter latest yg katak tue bg buku novel pertama jiraya pd naruto..buku tue citekan kisah naruto dan ltar belakang keluarga naruto...tnggu ar..nanti kau tau..pasal madara plak die menyamar jd tobi sbb tak nk itachi tau sbb itachi tau madara ade niat tak baik terhadap sasuke...lagi satu madara amik mata adik die untuk lengkapkan teknik terahr saringan dan gunakan forbiden teknik dan teknik nie yg itachi tak dpt capai die sygkan sasuke...tgk babak terahr sasuke vs itachi die ade cite sila rujuk balik ok...so madara sorg dlm puak uchiha yg dpt full power mata saringan sbb dia sggp bunuh adik die sendiri....