Jump to content
ADAM78

Abfund Ku Sayang

Recommended Posts

Askm ,minta maaf kepada semua member abfund,aku sayang kt abfund kerana aku dah ambil balik semua modal aku,tapi yang sedih ada kawan-kawan kita yang masih kena kejar oleh dwnline yang tak puas hati,maklumlah baru masuk minggu lepas...........sekarang laman web hilang entah kemana?Aku sayng kat e-trader yang memikul lapytop ke hulu ke hilir sampai habis air liu promo............tapi hari ini semua dah sunyi tak terkata.Kena mandi bunga atau aura seri amacam....... :rolleyes:

aku tak sayang abfund tapi aku sayang kawan2 aku..ade yg bergolok gadai join benda nih..dan ada gak yg bakal memberhayakan diri sendiri kerana di kejar dek donline..

kesiannyaa..

aku merasa kesian juga kepada warga putera yang duk pertahan abfund.. duk kata 2 minggu lagi la, duk kata stabil la... duk kata abfund teguh la... kesian2... hukum Allah itu jika dilanggar, tak lama Allah akan balas balik... wallahu'alam.. andai muncul lagi abfund... maka itu ujian Allah... samada nak test hambanya bengap atau tidak... muehehehe...

aku merasa kesian juga kepada warga putera yang duk pertahan abfund.. duk kata 2 minggu lagi la, duk kata stabil la... duk kata abfund teguh la... kesian2... hukum Allah itu jika dilanggar, tak lama Allah akan balas balik... wallahu'alam.. andai muncul lagi abfund... maka itu ujian Allah... samada nak test hambanya bengap atau tidak... muehehehe...

adeh! lawok tul penulisan mung ni

bukan semua warga putera laa.... <_<

sebahagian kecil jer..

ape dah berlaku dengan abbfund????

aku tak tau pepe...cuma nak tau jer

bro tak der apa pun system maintenance untuk 12 jam, 24 jam, 48 jam dan seterusnya sabarlah iya,esok masih ada.HYIP seronok macam2 dugaan ada.Bagi yang dah terhantuk, pegi hospital rawat dulu baru muhasabah diri.ok.

HYIP seronok macam2 dugaan ada.

dugaan paling best bile diorang kebas duit korang.. dan korang kena kejar dengan downline.. tu tahap ultragabanbestpunyedugaan.. huwahuhwahuwa

Jangan percaya lagi perbagai2 Skim Haram jadah ni :excl: ...masuk dah berdosa tp satu skim penipu..Orang Cina dan Pak turut dalang pencari orang jg yang senang lenang..penghisap darah!!!!!!!!!!!!! :angry:

Edited by znnet05

org yg buat skim ni dah satu hal.. yg pepandai kate bende ni halal la.. ape la.. bukan scam la.. ayat jual ubat baik punye.. tu yg paling haram jadah..

downline yg kena tipu.. tangkap sama itu orang.. hahahaha

org yg buat skim ni dah satu hal.. yg pepandai kate bende ni halal la.. ape la.. bukan scam la.. ayat jual ubat baik punye.. tu yg paling haram jadah..

downline yg kena tipu.. tangkap sama itu orang.. hahahaha

Bro nak larang manusia ni susah,sebab benda terlarang itu jadi pujaan,betul tak..........habis ramai yang pegang prinsip HIDUP SEKALI SAJA,maksudnya klu tak cuba tak tau.............,,benda ni bleh buat ketagih mengalahkan DADAH,tak caya cuba.............

Bro nak larang manusia ni susah,sebab benda terlarang itu jadi pujaan,betul tak..........habis ramai yang pegang prinsip HIDUP SEKALI SAJA,maksudnya klu tak cuba tak tau.............,,benda ni bleh buat ketagih mengalahkan DADAH,tak caya cuba.............

tgk statement die ni?? ini macam ke buat business??

suppose mase ko promote bende2 ni.. ko ckp.. bende ni tahap ketagihan die mengalahkan dadah.. gua recommend bende ni.. power beb.. haha

tapi di sebalik kepandaian menjual / mempromote barang lalu die berkata..

bende ni halal bang.. bole cepat kaya.. bayar 20 ringgit dapat 20 juta.. tak caya bole tgk screenshot account saya bang.. jiran saya pakai brabus.. anak sedara saya dah pakai kapal terbang.. tak tipu bang..

last last.. sumer kena scam.. haha..

berita terbaru....ada orng bgtau aku member aku tu dah tak balik rumah dah..sebab apa aku tak tau..maybe di kejar orng kot?

berita terbaru....ada orng bgtau aku member aku tu dah tak balik rumah dah..sebab apa aku tak tau..maybe di kejar orng kot?

abfund punya laman web dah recover tapi tak dapat buat aper2 pun,payment kena hold..........transfer between member ajer.....nak buat aper?point banyak tapi tak dapat jual.........sabar jerlah

ok..adakah donline cine yg invest rm100k lebih tu bleh bersabar?

Fulamak ada kes yang lebih hebat lagi.........ni dah terang2 terjelepuk kena hempuk........tiada perkataan lain bawak BERSABAR>.....

tak uah salahkan orang yg wat program ni...mana ada org paksa...ni sume tamak haloba...ujian sume ni...x sangka ramai hanyut....

uncle gua sokong lu......tak per banyak lagi cinta lain,lebih selamat macam ASB,PMUTUAL.TABUNG HAJI and etc..........cmaner?

sapa tu faxist? LAN84? hababd? Kamilskaz? sham69? man? aaaaaaaaaaaahahahahahahaha...

kalu ko nak tau faxist, sini siap ada cikgu buat loan main abbfund tu, dua bulan main siap bukak cc sebelah aku, siap x2 + pawah pcie tuuuuu....

Ohohohohohohohohoho

sapa tu faxist? LAN84? hababd? Kamilskaz? sham69? man? aaaaaaaaaaaahahahahahahaha...

kalu ko nak tau faxist, sini siap ada cikgu buat loan main abbfund tu, dua bulan main siap bukak cc sebelah aku, siap x2 + pawah pcie tuuuuu....

Ohohohohohohohohoho

benda ni klu nak kupas,sampai hujung tahun depan pun tak habis........so buka topic lain abfund pun dah slow,dengar ada pengganti baru UGIFUND(bukan nak promote) di bawa oleh trader abfund............so fikir sebelum terlambat jangan pisang berbuah sampai 5 kali setahun..........

Ohohohohohohohohoho

member aku tu tambah kete sebiji honda stream..tapi bnyk program yg dia join ade problem skrang ni..abis la..ramai donline carik dia skrang

oh dua bulan ke cikgu tu..?ah tu makan komesen kot?ehehhe tanya dia bnyk tak donline dia carik dia?ahhahahha

Edited by faxists