Jump to content
PenjejakBadai

Artis...hiburan...

Recommended Posts

Wa'alaikumsalam...

Yg penting, aku mmg x suka PENYANYI/Penghibur atau apa2 pasal musik... x heran AF, x heran AIM, x heran Gang Starz, bak kata... mmg x heran la bab2 nyanyi2 nieh...!!! aku pelik h/mates aku yg suka tgk org menyanyi... American Idol la, Malaysian Adol la... la ni latest nak Dance Idol plak.. malaysia pun nak tiru America...?! Ada kee...? aku salute kat TV9... byk siaran ilmiah mcm Halaqah dan Akademi Al-Quran tu... hihi... suka citer2 yg menceritakan kisah2 kehidupan dunia, kisah masyarakat sekeliling, penyiasatan 999, Edisi Siasat, CSI:Miami, Los Angeles... Kyle XY ke.. hehe.. encemmm hero.. sedapzz sket mataku memandang.. ha ha! :P

samalah dengan daku..mmg kurang peduli soal penghibur nih.. tu pon..ada gak data data yg melekat dalam otak aku, mungkin sebab sogokan media setiap hari n saat ko.. kalolah dorang salurkan data yg berguna.. sure lebih bagus.

setahu aku.. artist nih , majornya kepada pelukis.. pemuisi..jurugambar, ukiran.. n so on tapie kat malaysia nih.. term artist dah jadi milik penyanyi n pelakon la plak.. yg lelain cam tak disebut... hurm..tahla.. malaysia nih kuat betol berhibur..setiap hari.. ada ja program hiburan baru.. tah sampai bila nak cukup berhibur.. dari muda..sampai la tua.. berhibur ja kejanya..haha.. tahla..